Nie wiem

Jestem z dziewczyną pół roku. Większość czasu było prze-wspaniale, ale ostatnio jakoś tak się porobiło, że zacząłem doceniać zalety bycia „singlem” (kurwa, jak ja nienawidze tego słowa) – wiecej czasu na moją pasję, dla kumpli, poczucie wolności i nie chodzi tu o ruchanie na prawo i lewo. Ona jest wspaniałą kobietą, zakochaną we mnie tak, że na pewno by się nieprędko pozbierała. Ja w sumie też, to znaczy żyłbym na sto procent, luźno, fajnie, ale wiem ze wieczorem w łóżku miałbym schizy i nagłe chęci powrotu – ogólnie smutek. Zastanawiam sie czy mimo tego nie poświęcić się w 100% sobie. Niby dorosłego mężczyznę cechują stanowcze decyzje… Ja wiem czego chce i są to po trochu rzeczy związane i z życiem w związku i te z byciem samemu. Śrut trochę, ej. Bo nie wiem co zrobić już. Pewnie czas pokaże, wszystko wyjdzie w praniu. Pozdrawiam Kaliego!

35
86

Komentarze do "Nie wiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. CHUJA tam wiesz czego chcesz.Masz 18 lat czy co? Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wiele, wiele wylew Konga temu, Kali mieć podobna problem z Mea, żyjąca jeszcze w sąsiednia wioska, trzy zachody i wschody słońca od wioska Kali. Murzyn być wewnętrznie rozdarta. Z jednej strony pociągać go uroki wolna stan, z drugiej Kali chcieć Mea. Kali pójść do czarownik. Ten powiedzieć mu: „cokolwiek Kali zrobić i tak Kali żałować”. Mądra Murzina myśleć tydzień i dojść do wnioska, że lepiej być z dobra, kochająca Mea i żałować reszta, niż mieć reszta i żałować, że nie być z Mea, bo ta reszta wtedy nawet nie cieszyć -być pusta. Kali wybrać Mea, a Mea Kalemu czasem pozwalać na imprezy z Kali kumpla oraz na Kali hobby -rzucanie bananami w koczkodan błotny.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie martw się, wpadniesz z dzieckiem i do końca życia będziesz zapierdalał będąc tatusiem, a dupa ci nawet dupy nie da bo głowa boli. Potem powiesz to co setki innych osób tutaj na chujni „kurwa, żałuję że się żeniłem”, „czemu ja jestem z tą kobietą”, „mogłem być sam, kupić motocykl i sobie zwiedzać”.
  Tak więc decyduj – cipka albo wolność 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Masz za dobrą kobietę, gdybyś poznał taką na jaką tutejsi chujanie często trafiają docenił byś ją niezmiernie. Po drugie, wiem o co Ci chodzi, ja do dzisiaj myślę czasem co bym teraz robiła gdybym była jeszcze wolna a nie już mężatka, ponieważ mam dość duże cele. Na pewno wiele więcej bym się rozwijała i szybciej załatwiła parę kwestii ale nie żałuje bo pięknie mieć drugiego człowieka, dostawę wzajemnej czułości, silne ramiona i klatę do której zimową porą można się przytulić, mieć z kim porozmawiać, urządzać mieszkanie, podróżować, mieć kogoś dzięki komu można na nowo uwierzyć, odciąć się od świata. Pasja, niezależność, wolność dają mi szczęście ale nie dają takiego ciepła i spokoju w serduchu;) doceń nim stracisz, potem już dziewczyna może nie zechcieć wrócić./car

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Myślę że nie musisz ograniczać siebie będąc w związku. Ja po rozstaniu się z dziewczyną chciałem mieć trochę wolnego od związku, a tu jeb, następna pani. Z tą się rzadziej widuję, i nie jestem już skazany na komunikację publiczną czy rower, więc mobilność pozwala mi przebywać z kumplami, i być z Nią.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. co za chuj niepotrafiący docenić to co ma! parszywy pedogej…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tak zle i tak niebobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Niedługo ksiądz będzie chodził z kolędą to będzie służył dobrą radą. Porozmawiaj z nim szczerze, idź do spowiedzi, przyjmij ciało Jezusa. Zapisz się na praktyki przedmałżeńskie, a z dziewczyną zachowajcie czystość, gdyż żadna uczciwa wierząca dziewczyna nie będzie chciała za męża rozpustnika, a żaden porządny chłopak nie pojmie za żonę nie dziewicę. Pomodl się do błogosławionego Jana Pawła 2, on da Ci wsparcie. Pamiętaj, że szatan lubuje się w młodych zagubionych osobach, zagrożenia od kołyski idą w szatanśkich bajkach i zabawkach, haloween, edukacji seksualnej, nagonce na Kościół Katolicki, Katolickie Media, którym odcina się głos w sprawach o zamachu smoleńskim.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Jak ja rzucisz bedziesz glupi! Jak mozna byc zazdrosnym o pasje, kolegow? Przeciez ona to zrozumie, ze zajety facet to nadal istota spoleczna. Ja nawet w malzenstwie spotykam sie z kolezanka i nic wielkiego sie nie dzieje. Jak z nia zerwiesz, to bedziesz w soboty plakal za nia walac browar i tarmosil koguta.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Jak dobrze być starym kawalerem. pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Kali dziękować za pozdrowienia. Kali chcieć twoja dziewczyna nadziać na duża murzyńska pała a ty się patrzeć i podziwiać.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Skoro wiesz czego chcesz, ale nie wiesz co masz zrobić, to ja ci powiem że chociaż masz w 100% rację, to jednak mylisz się w całej rozciągłości.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Strasznie mnie boli że nie mogę Ci dać ujemnych gwiazdek.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Wyhoduj sobie jebane jaja.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Głupi gnojek jesteś.
  „Ja wiem czego chce i są to po trochu rzeczy związane i z życiem w związku i te z byciem samemu.” – ktoś kto tak myśli ani nie jest dorosłym mężczyzną ani nie dorosłes do poważnego związku…. Tylko żal tej dziewczyny… Będzie płakała ze spotkała takiego „gimbusa”…
  Marcin

  0

  0
  Odpowiedz
 17. jeżeli jesteś dziewczyną dopiero pół roku to poczekaj jeszcze trochę zanim zaczniesz wypisywać swoje „doświadczenia życiowe”.
  ps.nie szkoda ci było siuraka stracić?

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Zrób jak uważasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Kali ma mieć mała pała to ruchanie więć
  Kali nie ruchać z mała pała bo to jest siaraa i wstyd mieć mała chuj pała.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Kali to kastrat, nosi proteze pały z bakłazana. Potwierdzone przez twoją starą

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Do katolika 9: pierdolisz jak potluczony.Przestan rozpowszechniac ta pedofilska katolicka chujowizne!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Dobra organizacja życia i czasu to podstawa. Twój kolega z tobą wieczorem się nie poprzytula w łóżku, chyba żeś kryptogej. I w wielu innych sytuacjach kolega ci nie pomoże, a pasja też nie odezwie się nagle i nie będzie udzielać rad. Doceniaj, co masz, zanim kopniesz to w dupę i potem obudzisz się z ręką w nocniku.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Nie zostawiaj jej. Mialem taki sam pierdolony problem. Wyjechalem za granice kupilem sciga i mam wolnosc! Ale ta wolnosc po pol roku wolnosci mam w dupie! Bedziesz gosciu zalowal!

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Ona by cierpiała tydzień, potem zjadłaby 5 czekolad i potem zaczęła by się puszczać z kolesiami w knajpach- takimi co pocieszają złamane serca:0 O nią się nie martw, dupa zawsze zadba o swoja dupę.

  1

  0
  Odpowiedz