ONETOWE DNO

Nie mogę, po prostu nie mogę już czytać tych onetowych komentarzy do artykułu. Jak widzę ile jest zepsucia w ludziach to mi się niedobrze robi. A wystarczyłoby wprowadzić nakaz zakładania kont na onecie w celu napisania komentarza. Ale nie. Przyjdzie taki małolat debil na onet, napisze anonimowo pare idiotycznych słów typu „mam cie w dupie cwelu” albo „twoja matka to….” i odchodzi gdzies tam, pokazując dalej swój prostacki poziom. Po prostu zero jest tam jakiegokolwiek szacunku do innej osoby komentującej. Jak coś skomentujesz, to zaraz jakiś matoł wyzwie cię od najgorszych albo przypisze cię do jakiegoś ugrupowania politycznego. Jakby to był ich najgorszy problem. I nie ważne że piszę nt artykułu o meteorycie czy 7 cudach świata. Oni i tak zaraz zaczną komentować coś o POjebanych komuchach, albo PISowskich ścierwach… No ręce opadają. Chujnia totalna na tym onecie. A wystarczy tylko wprowadzić obowiązkowe konta. Jeśli nie masz konta, to nie możesz komentować. I tyle. Ograniczyło by to nietematyczne anonimowe pierdolenie i kłótnie. Ja wiem że nie całkiem by ograniczyło, ale na pewno znacznie. Bo jeśli jeden dupek chcący napisać na szybko coś obraźliwego , zobaczy komunikat „musisz się zarejestrować, aby napisać komentarz”, to zrezygnuje bo nie ma czasu na zakładanie konta.
Dobra. Już mi lepiej….ale w dalszym ciągu onet to jedna wielka chujnia z patatajnią.
No i te nagłówki…..oj już mi się nie chce pisać na temat nagłówków, ale to jeszcze większe dno.

88
81

Komentarze do "ONETOWE DNO"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nad nagłówkami w Onecie myśli chyba cały sztab idiotów, jeden nie dał by rady. Nie mam telewizora i niekiedy otwieram to gówno, żeby poczytać wieści, ale chuj, koniec, poprzestanę na Gazecie.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Jestem tam zarejestrowany od dobrych kilku lat. Fakt jest taki, że nawiększy syf robią tam właśnie bywalcy, a nie goście. Kiedyś był inny interfejs tego forum, to były nawet wojny na onetowe kluby polityczne. Teraz trollują ci sami, tylko pod innymi nickami. Mozna ich poznać po wiecznie tych samych błędach itp.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie zgodze się. Jestem przeciwy zmuszaniu mnie do rejestracji poprzez ograniczanie funkcjonalności portalu jaką z pewnością jest możliwość szybkiego wydania opini na konkretny temat – gdyby „chujnia” tego wymagała to by była chujnia. Pozdro i śrut

  1

  0
  Odpowiedz
 5. wiem coś o tym, bo sam wylewam tam swoje POmyje. HATERS GONNA HATE!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. czytasz to gówno ? jesteś debilem ?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie tylko na onecie tak jest 😀 ale niektóre komentarze poprawiają mi humor więc czytam. ale fakt faktem polacy siebie nawzajem nienawidzą.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to byłoby cię stać na to, żeby wykupić premium-konta w najbardziej prestiżowych i najlepszych portalach, gdzie panuje pełna kultura, elokwencja i merytoryczna dyskusja na najwyższym powiomie. Onet jest tylko dla patałachów. Nawet chujnia.pl oferuje płatne prestiżowe konta Premium i jest to zupełnie inny świat niż chujnia.pl – free account. Nie znajdziesz tam chujni typu – przyjaciel-ciota, czy bezrobocie-taśma produkcyjna. Są Premium-Chujnie – na przykład – „Mam za słabe bąbelki w jaccuzzi”, albo „Liście z ogrodu wpadają mi do basenu”. Zapytasz, dlaczego nie widzisz opcji Chujnia Premium, gdy wchodzisz na chujnia.pl ze swojego kompa? Nie wiem, czy słyszałeś kiedykolwiek o czymś takim, jak numer IP. Po numerze IP można zidentyfikować twój adres zamieszkania. Prestiżowe portale odfiltrowywują oczywiście plebs ze śmieciowych dzielnic i innych blokowisk, i w pewnych obszarach nie udostępniają w ogóle usług dostępu. Dlaczego? Ponieważ w tym chodzi o poziom uczestników. Mieszkaniec bloku mógłby ze swojej taśmowej pensji jakimś cudem uciułać na opłatę za konto premium, ale jak odbiłoby się to na poziomie? Człowiek światły, o otwartych horyzontach nie mieszka na blokach jak mrówka w mrowisku.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. @7 mesiu widze, że forma wróciła 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Takie rzeczy to nie tylko na onecie ale praktycznie wszędzie 🙂 Sam czasem coś skomentuje na interii np. ale konta też nie mam bo mi się go nie chce zakładać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zazwyczaj szybciutko przeglądam artykuł i szybciutko lecę na dół żeby się POśmiać z komentów. Czasami coś głupiego pierdolnę żeby było zabawniej, albo żeby skłonić innych do równie głupich odpowiedzi. Nic mi tak nie poprawia humoru, jak głupie komentarze na Onecie. 😀

  0

  0
  Odpowiedz