Osrana łapa

Denerwuje mnie głupi zwyczaj podawania w pracy ręki. Nie można normalnie powiedzieć cześć tylko zaraz macanie łapy. Wczoraj facet wychodząc prosto z kibla i obcierając jeszcze mokrą łapę o spodnie leci z łapą na powitanie. No k… ja się pytam kto to wymyślił taki zwyczaj. Teraz wypadałoby wytrzeć samemu dupę ręką i mu podać na dowodzenia.

70
69

Komentarze do "Osrana łapa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zwyczaj jak zwyczaj, ale myć rąk to nie nauczyli w domu…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zwróć uwagę ilu gości nie myję rąk przed wyjściu z barowego/dyskotekowego kibla po laniu, wkurwia mnie to niemiłosiernie później wita się taki chuj z wszystkimi, tak jakbym jednego wieczoru miał dziesięć kutasów w reku. Na siłowni do której uczęszczam panuje również zwyczaj podawania każdemu łapy, ja pierdole ćwiczyć się odechciewa jak stojąc przed wejściem w drzwiach widzę jeden kwadrylion ludzi, jednemu nie podam to zaraz że pizda jestem, jakby nie można było krzyknąć siema, raz spróbowałem to nikt nie odpowiedział.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mam podobnie tylko nie zdarza mi się ze ktoś podaje mi po byciu w kiblu. Mnie wkurza jak jesz na stołówce, swoimi rękami a przychodzi zmiana i wtedy ręce wykładają do przywitania, kurwa mówię! Jem kanapkę mam odkładać bo oni muszą Ci przerwać i łapą brudna wszystko zjebac! Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 5. haha u nas w robocie tez sie witali tylko ze 1 siedzial w kiblu poczym wyszedl bez mycia rak i sie przywital ;d oczywiscie mi reki nie podal tylko innym XD

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Wlasnie kto to kurwa wymyslil. Zwykle czes byloby lepsze niz podawanie reki.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Dokładnie wiem co czujesz! Mam ten sam problem w szkole. Nie to, żebym był zarozumiały, ale czemu mam latać przez pół korytarza tylko po to by wymacac łapę? A później pretensje, że ręki nie podam…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Też wycieram łapy o spodnie, ale ręce są umyte. Także nie pierdol.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No tak zwyczaj rzeczywiście idiotyczny….Tak samo jak dzień dobry,przepraszam itd…Masz jakąś kurwanć fobie czy co?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i bujał się po mieście mesiem tak, jak ja,(i wpierdalał przecinek po „tak”, chuj wie dlaczego)miałbyś codzienną dyspensę na mycie łap. Hordy panienek, chłopców a w szczególności starszych panów pamiętających mój jędrny ciasny tyłeczek byłoby szczęśliwych móc podać ci rekę i jeszcze raz zakosztować ciepła mojego ciała, patałachu. Reka mogłaby być brudna, mokra czy lepka od wazeliny, którą nacieram pupę aby zwiekszyc doznania rozkoszy a i tak nikomu by to nie przeszkadzało.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. W UK miejscowi nie podają sobie łapy na przywitanie. Za to zadają to samo durne pytanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to miałbyś ubaw z podawania osranej łapy 🙂 . W naszym łódzkim zakładzie robię tak – wychodzę po sraniu z kibla na halę, tak, żeby było widać, że po sraniu i ręce nie umyte. Następnie podaję rękę na przywitanie taśmowemu robolowi. Musi podać, bo inaczej przejebka – czerwona kropka przy nazwisku i te sprawy. Następnie swoją ręką (tą od papieru toaletowego), podaję mu ciastko. Musi zjeść, bo inaczej czerwona kropka. On je ciastko, ja do niego – uśmiechnij się robolu. Poklepuję go po ramieniu, wymiana uśmiechów i każdy wraca do swoich zajęć.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @11 te, mesio a paluszek w dupie już był? Chodzą o tobie słuchy, że nieźle ciągniesz. Podrzuć jakąś fotę ocenię czy warto zurbi33@interia.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @2 Zwróć uwagę, ile panienek bierze do buzi nieumytego fiuta. Więc nie umyć rąk po samym tylko szczoszku to jeszcze nie taki wielki grzech.
  Znam przypadek, że gość w pracy się witał i miał sperme na ręku, bo dopiero co tasował się w kiblu i niedokładnie wytarłrę ręce. To dopiero było obrzydzenie!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Dokładnie! Co za durny zwyczaj to podawanie ręki.Nie dość że druga osoba może mieć osyfione ręce po wyjściu z kibla,to jeszcze może mieć ujebane ręce przez niemyte od tygodni klawiatury,pieniądze,komórki również nie myte,psa/kota którego przed chwilą czochrał przy dupsku itd.,a Ty się macaj z tą jego brudną ręką.Wk**ia mnie to w Polsce.W Angli nie podaje się ręki i to mi się podobało jak tam byłem.Już wolę to ich „How are you?” niż macanie łap.Do tego niektórzy ściskają dłoń tak mocno,że aż boli – chyba jeszcze bardziej irytujące.

  0

  0
  Odpowiedz