PKP

Sytuacja dzieje się na dworcu głównym PKP w… (tu wstaw dowolne większe miasto w Polsce).
Kolejka jak ze zniczami do grobu Kaczyńskich, stoisz 2 okienka otwarte (10 zamkniętych, otworzą na następne Euro), patrzysz na zegarek zostało 15 minut do odjazdu, zachowujesz spokój, w końcu ile zajmie obsłużenie 10 osób przed tobą, każdy po 30-40 sek , wyrobisz się. Otóż NI CHUJA, delikwenci przed Tobą wynajdują przeróżne pytania , a to przecież nie jebana INFORMACJA tylko KASA, płacą kartą za bilet który kosztuje 10zł i takie tam. A panie przy kasie , jak zwykle w formie, tyle że w największej podczas przerwy !

79
94

Komentarze do "PKP"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na dworcu głównym PKP w dowolnym większym mieście w Polsce masz biletomaty które nie gryzą, ale ludzie jakoś i tak się ich boją. Kiedyś byłem świadkiem jak do tradycyjnych kas były ogromne kolejki, za to przy automatach nie było nikogo. Dodam jeszcze, że były całkowicie sprawne, bo kupiłem w nich bilet. Jaki problem?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Otóż nie w każdym dowolnym mieście w Polsce tak się dzieje 🙂 Osobiście w Łodzi na Kaliskiej czekałem do kasy w ok 7-10 osobowej kolejce, a do odjazdu samego pociągu było niecałe 10 minut. Jakoś zdążyłem spokojnie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Też tak kiedyś myślałam. Wkurzali mnie tacy ludzie. Ale trochę się postarzałam i teraz wolę wyjść z domu 10min wcześniej i ze spokojem kupić bilet. Plus to że teraz śmiać mi się chce z tych ludzi zestresowanych, czekających w długaśnej kolejce, wbiegających do kas 3min przed odjazdem pociągu.
  Kwestia ustawień osobistych 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Serio stałeś w kolejce za zniczami do grobu Kaczyńskich?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kupuj w automacie albo przez internet, lub bądź w kasie np. na godzinę przed odjazdem pociągu. Jeśli żadne z wymienionych nie pomoże to kupisz u konduktora i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zupełnie inaczej niż do grobu takiego dajmy na to,Drogiego Bronisława.
  POnoć bardzo upiększony przez wałęsające się psy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a w czym problem u konduktora kupić ?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. do 8- a pewnie w tym problem że kupując u konduktora musisz dopłacić 5 albo 10zł, nie pamiętam dokładnie. A jak chcesz kupić bilet za 9zł za 100km to pewnie komuś się średnio chce dopłacać drugie tyle.
  Do autora chujni- narzekasz że ludzie płacą kartą za bilet który kosztuje 10zł.. i ma do tego pełne prawo. Sposób płatności tak samo wartościowy jak gotówka. Więc następnym razem przyjedź na dworzec wcześńiej tych cholernych 20min a nie narzekaj na kolejki które zawsze były, są i będą. Zawsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie wiesz że konduktor w pociągu sprzedaje jak już wszystkie inne opcje zawiodą. Wiem że z delikatnym wałkiem bo drożej ale w końcu rzecz dzieje się w Polsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. W białymstoku jest to samo, a oczywiście kurwa biletomatu nie postawią, no bo po chuj…

  0

  0
  Odpowiedz