Pojebana teściowa

Wkurwia mnie moja teściowa. Ma strasznie narzucający charakter i wszystkimi chciałaby rządzić. Odwiedziny polegają na tym, że trzeba cały czas coś jeść i ciągle słyszę: no jedz, no czemu nie jesz, pij, dlaczego nie pijesz? Tosz ja mam własny rozum i sama mogę decydować czy będę jadła czy nie. I te dobre rady bierzcie się do roboty, kiedy dziecko? Mam dość. A mój mąż w ogóle nie widzi problemu, bo już się przyzwyczaił do tej pojebanej kobiety. I wisi mu to co ona gada, a ja tak nie potrafię niestety… 🙁

65
85

Komentarze do "Pojebana teściowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Teściowa jest od tego żeby Cię wkurwiać.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Kiedy dziecko? Zupy byś zjadła.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Sama jesteś pojebane. Jak ci nie pasuje Mama twojego męża to se znajdź innego. Dla twojego męża zawsze jego Mama będzie ważniejsza od ciebie. Im szybciej sobie z tego zdasz sprawę tym lepiej dla ciebie. Każdy prawdziwy facet woli swoją Mamę niż jakąś tam żonkę.

  1

  29
  Odpowiedz
  1. A to kobieto nie poznałaś nigdy normalnego faceta. Dla mnie żona zawsze była sto razy ważniejsza od nie normalnej matki, ale co z tego? Skoro mamusia żony zawsze jest, była i będzie dla niej najważniejsza

   6

   1
   Odpowiedz
  2. @Buzia 1: jak się pozwala wpierd….lać tesciom, znajomym, obcym czy komu kolwiek do małżeństwa to i tak je szlak frafi w końcu. I wina jest głównie po stronie małżonków… syn pozwala mamusi czy tatusiowi na wtrącanie no to jego wina. Jak ona pozwala, to jej wina. Pognać to wszystko w pizdu… a jak ich nie posłuchasz to co zrobią? Mogą się w du….. pocałować. Gorzej jak mieszkasz u nich w „ich własności” to lepiej się wyprowadzić i to natychmiast. Biednie ale samemu. Spokój jest ważniejszy niż pieniądze. Wiem coś o tym. Z pozdrowieniami dla teściowej Ilonki- jedynej I pierwszej. 😀

   4

   0
   Odpowiedz
  3. Tak właśnie mówi Teściowa… Przejebane 🙁

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Hheheh… Teściowa się napewno odezwała. Chyba każdy mamisynek woli 🙂

   3

   0
   Odpowiedz
  5. No to napisala napewno jakas pojebana tesciowa

   2

   0
   Odpowiedz
  6. stary ciebie niedopalał że chcesz brandzlować się z synalkiem i kręcić z niego ciotę do końca życia ? O to przykładna toksyczna przejechana emocjonalnie stara prukwa , której wydaje się że skoro urodziła to jest jej na własność ! a mężulek fleja i cipa , dzięki mamusi na własne życzenie sfajdoli życie żony i swoje bo jest tępakiem ! Tak to już jest , jak z zazdrość i pycha zamienia się w nienawiść oblaną zjebanym egoizmem ze strony starych po menopauzach i innych hormonalnych zaburzeniach ! chowasz pałę a nie syna uświadom to sobie ! i każda mamuśka co to przeczyta ! jak jesteś katoliczką i ryjesz na siłę małżeństwo męża czy córki nadopiekuńczym szantażem emocjonalnym jesteś WRAK ! DNO !

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Zostaw go, ja nie utrzymuję kontaktów z matką.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Do mamuśki się przyzwyczaić trzeba, starsze osoby mają swoje przywary.
  5!

  0

  1
  Odpowiedz
 7. OSTRZEGAM CIE KOBIETO, żadnych dzieci z tym człowiekiem póki teściowa nie umrze albo nie wyjedziecie co najmniej 500km od miejsca jej zamieszkania! Nie licz na to, że to się poprawi, nigdy się nie zmieni, będzie tylko gorzej! Potem będziesz miała jeszcze spięcia z mężem, że czepiasz się jego mamusi. Dobrze Ci radzę- uciekaj jak najdalej!

  9

  0
  Odpowiedz
 8. jakże to prawdziwe! ps. sama pewnie będziesz teściową- zaklinam Cię- nie bądź taka sama!

  1

  0
  Odpowiedz
 9. współczuję.mam podobnie.ostatnio była burda,bo nie chcę wpierdalac paszy jak świnia tuczona wbrew swoim potrzebom.talerz na podłodze.i chujkownia .

  4

  0
  Odpowiedz
 10. dramat…zresztą tak jest w wielu domach. Gorzej jest wtedy kiedy mieszkacie z teściową razem w jednym domu…

  4

  0
  Odpowiedz
 11. Ona się martwi, troszczy o ciebie, chce dla ciebie jak najlepiej… Co do dziecka… pewnie chce się zorientować, czy zdąży wam na „becikowe” uzbierać ;D
  Wyluzuj. Poniekąd to jest osoba starsza od ciebie o pokolenie, a wobec takich ludzi trzeba mieć odrobinę dystansu ;D

  0

  3
  Odpowiedz
 12. Odejdź od męża, zapomnisz o teściowej.

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Dziewczyno – powiedź tej starej jędzy że dziecka nie będzie bo jesteś przeżarta jak świnia. A chłopu nad małym wisi opona od jej jedzenia i nie potrafi go odszukać. Zrozumie 🙂

  6

  0
  Odpowiedz
 14. Ad.2 Przynajmniej dobra

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Męża nabywa się z całym dobrodziejstwem inwentarza (;

  1

  0
  Odpowiedz
  1. co nie znaczy że jest to przykaz aby z 2giej osoby robić emocjonalny worek do kopania dla teściów którzy mają niespłonione ambicje i kontynuują to na swoim dziecku a raczej an jego dorosłym życiu ! tacy teście w swojej nienawiści mogą być bardzo niebezpieczni dla małżeństwa jeżeli synek czy córka jest w ich emocjonalnych sidłach ! uwolnić ją z czegoś takiego jest bardzo trudno ! często zmiana nadchodzi gdy zacznie zmniejszać się ich rodzina ! zgon za zgonem mama tata poszli w piach ! albo teściowa lub teść odszedł ! dopiero wtedy opanowuje ją strach i zaczyna błagać szykanowaną osobę o przebaczenie !

   0

   0
   Odpowiedz
 16. 1@ To zależy! Moja teściowa nam się na wchrzania, za to często nas zaprasza na obiady, szyje firanki, bawi wnuczkę. Pięrdolnąłbym kogoś kto na tę złotą kobietę powiedziałby coś złego!

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Kobieto współczuje Ci. Mam ten sam problem… nic tylko w łeb sobie strzelić… 🙁

  2

  1
  Odpowiedz
 18. tu mąż: zobaczysz, jak pójdziemy do Twojej mamusi…

  0

  0
  Odpowiedz
  1. iść to na swoje a nie liczycie że mama ogrzeje !

   1

   0
   Odpowiedz
 19. @15. Czaruś, mamusia czyta chujnię, masz u mnie flsszkę, chłopcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Niestety coś wiem na ten temat 🙁 najgorsza rzecz na świecie !!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Nie jest prawdą to, że dobry synek kocha tylko mamę, bo miłość matczyna przelana za bardzo rodzi różne patologie. Przykładowo kompleks Edypa ma swoje źródła w dzieciństwie i często wyłazi w życiu dorosłym człowieka.
  ***
  Porozmawiaj z mężem o tej sprawie, to jest ważne. Jeśli mąż nie widzi świata poza mamą to znaczy, że w trudnej sytuacji też za Tobą nie stanie tylko za swoją rodziną.
  ***
  Wy macie swoją rodzinę, swoje sprawy, a nie rodzinę męża i wypełnianie zachcianek rodziców Twoich czy jego. Od małych rzeczy się zaczyna, a potem co raz dalej i dalej.
  ***
  Często jest tak, że dopóki syn nie postawi na swoim i nie pokaże kto jest dla niego ważniejszy to sytuacja będzie patowa. To często syn dokonuje wyboru i określa, kto jest dla niego ważniejszy, a jeśli tego nie potrafi to albo nie ma jaj, albo mu nie zależy. Synowie, a nie synowe mają wpływ na swoje matki i tworzenie relacji teściowa-synowa.

  Powodzenia.
  Lenard

  4

  0
  Odpowiedz