Policjant, śnieg i baba w ciąży

Policja stanęła i kontroluje. Zatrzymuje do kontroli różne samochody. Zima – drogi zajebane śniegiem. Nie każdy ma garaż więc niektóre samochody też śniegiem zasypane. Policjanci zatrzymują kobietę w widocznej ciąży i każą jej kurwa odśnieżać jebany dach samochodu.
Żaden z nich nie ruszył palcem, a ta biedna pazurami ten śnieg z dachu zgarniała.

79
48

Komentarze do "Policjant, śnieg i baba w ciąży"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ciezko uwierzyc w to co napisales ale jesli to prawda to po prostu brak slow

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To niech jezdzi taksowka. Przepisy to przepisy, ja np. nie mam ochoty dostac lodem z jej dachu, ani od niej ani od nikogo innego. Szanujmy sie wszyscy na wzajem. Poszli jej na reke bo powinna byc laweta i mandat jak niechce.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Pies to pies. Zastanów sie co trzeba miec pod kopuła zeby nim zostac.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Bo zaciążona latawica może jeździć zajebanym samochodem i stwarzać zagrożenie na drodze. Gdzie z bębnem do auta…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A co ciąża przeszkadza w odśnieżeniu samochodu? Policjanci dobrze zrobili, kobiety chciały równo uprawnienia to teraz mają. Trzeba było jeszcze dłuższe tipsy zrobić to i by skrobaczki nie potrzebowała! Jebać! Karać! Nie wyróżniać! W wolnych chwilach prześladować!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 Ciąża to nie upośledzenie, kretynie

  0

  0
  Odpowiedz
 8. haha niech się cieszy że nie dostała 500.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A Ty dlaczego jej nie pomogłeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. i bardzo dobrze!!! jeżdżenie ze śniegiem na dachu jest niebezpieczne dla innych!!! a to że jest w ciąży nie ma znaczenia, ciąża to nie choroba. jak ma siłe jeździć to niech i odśnieży, dużo siły na to nie potrzeba. albo niech jej mąż odśnieża. policja może mieć to w dupie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ale ciąża to nie choroba:) a ręce chyba miała zdrowe, skro prowadziła?;)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To straszny chuj musi być ten co jej bachora zrobił. Nawet samochodu nie odśnieżył dość , że nadał się żeby go wyruchać, ale też nie wiadomo, bo może dziecko będzie niedorobione jak jego ojciec?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A co? Ciąża to choroba? No nie przesadzaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A śnieg na dachach TIRów? Lód wręcz? Aaaale- nie widać przecież, więc o co kaman… A jak Ci pierdolnie taki zlep z ciężarówki, to dopiero będziesz miał, kierowco, ciepełko…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ciąża to nie choroba, ale stan odmienny i mający swoje prawa. A wy debile zagonili byście babę w ciąży jeszcze do odśnieżania, co? Ciąża to nie jest naturalny stan organizmu w którym jest on normalnie sprawny. To już choroba jest naturalniejszym stanem – raczej każdy był przynajmniej raz w życiu chory a w ciąży już nie był każdy. Posiadanie tasiemca też nie jest stanem naturalnym i nieupośledzającym, a jednak występuje w naturze.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Chyba ich pojebało! W życiu bym po lakierze mojej bryki jakąś zasraną skrobaczką nie jeździł. Nawet kurwa miotełką bym nie dotknął, bo od tego od razy rysy widać. Niech spadają chuje na drzewo banany prostować. Ten świat to jest jakaś kompletna chujnia. Do wszystkiego i na każdym kroku się już człowiekowi wpierdalają w życie prywatne.

  0

  1
  Odpowiedz