Proza życia

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł że będę produkował pewien świecący detal, ale ograniczała mnie kasa na zakup maszyny. Mając pełną determinację postanowiłem sam ją zbudować i udało się. Mam super cacuszko sterowane komputerowo. Ogarnąłem tony materiałów jak to programować i też się udało. Znalazłem i wytypowałem dostawców półfabrykatów. A teraz kurwa jego mać siedzę trzeci miesiąc, bo nie mogę wpaść na to jak mam to włączać. Tradycyjne włączniki są wykluczone z pewnych powodów. Cholera jasna nie mam już sił i chyba to oleję. Proste sprawy są najtrudniejsze.

49
52

Komentarze do "Proza życia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. sam zbudowałeś a nie ogarniasz jak włączać???

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak to czytałem,to w tle słyszałem muzyczkę z „Sąsiadów”.Pat i mat…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie poddawaj się – możliwe że jesteś już bardzo blisko. Myślę że problemy natury fizycznej są tak na prawdę tymi najłatwiejszymi bo masz na nie wpływ. Znacznie gorzej z ludźmi – tj. pracownikami i klientami.
  Generalnie to trochę szkoda że poświęciłeś tyle czasu na coś co może okazać się nikomu niepotrzebne. Ja tego nie robie to się mądrze, ale wydaje mi sie że zamiast tracić kawał życia na budowe maszyn, trzeba było zatrudnić hinola, albo nawet zamówić to w jakiej polskiej firmie co już ma sprzęt, a potem spróbować to sprzedać. Gdyby ktoś Ci to kupił to wiedział być że gra jest warta włożonego trudu.

  Ps. ja osobiście kiedyś przejechałem się z podobnym interesem wypytując znajomych czy uznają mój pomysł na biznes za sensowny. Oczywiście kurwa, wszyscy w szoku, o ja jakie fajne. Ale jak ktoś miał już za to kasę wyłożyć to było gorzej. Na szczęście kosztowało mnie to stosunkowo mało – ok 20k na kasę dla freelancerów różnej maści.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Włącz do prądu 😉 Każde urządzenie elektryczne po włączeniu do prądu działa lepiej!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Przycisk power lub on/off też działa cudza. Poszukaj 😉

  0

  0
  Odpowiedz