Starokawalerstwo

Tak czytam ostatnio chujnie i nasuwa mi się dziwna myśl. Co kilka chujni pojawia się chujnia na temat bycia starym kawalerem, średnio co kilka dni musi być jedna… A chyba jeszcze nigdy nie było chujni o staropanieństwie. Nie rozumiem tej zagadki demograficznej. Niby na 100 mężczyzn w naszym kraju przypada 107 kobiet, niby w prawie każdej klasie w szkole do której chodziłem było zawsze o 2-5 dziewczyn więcej niż chłopców… ale koniec końców starych kawalerów jest dużo więcej niż starych panien. Jakiś paradoks cholera. W miejscu gdzie mieszkam(głęboka wiocha) to jest bardzo widoczne. Starych panien w okolicy kilku km jest może 5. Za to starych kawalerów to na jednej wiosce można więcej znaleźć. Do tego starzy kawalerowie szybciej schodzą z tego świata, bo większość ostro wali gorzoł, mimo to nadal to oni są przytłaczającą większością. Gdzie te wszystkie kobiety się podziewają?

42
60

Komentarze do "Starokawalerstwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jedne w zakonach, drugie w burdelach i przez to ich nie widać 🙂

  4

  0
  Odpowiedz
 3. „Gdzie te wszystkie kobiety się podziewają?” Ciapaci pierdolą. Wot, i cała tajemnica. Poza tym wg statystyk nie jest tak jak piszesz. Nie ma 107 kobiet na 100 facetów. Jest 104 facetów na 100 kobiet w przedziale od 15 do 24 lat i 101 na 100 w przedziale od 25 do 54 lat. Poniał? No to z powrotem do Pana Mesia na taśmę zapierdalać. Tam nie będziesz miał czasu myśleć o pierdołach, a od walenia konia do zbiornika i oblizywania pały szefa odechce ci się myślenia o babach.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. przejdź się kiedyś do kościoła to zobaczysz 🙂 tam jest starych panien pod dostatkiem, może sobie jakąś upolujesz 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 5. na wioskach zawsze będzie mniej kobiet młodych bo te co nie miały perspektyw wyjechały a faceci niekoniecznie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @ 2 niedobrze mi sie zrobiło

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ciapaci książęta już dawno powywozili; promocja była „tyle kurestwa za 10 wielbłądów”

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dokładnie to co napisał ten od komentarza #1. Wejdź na stronę z ogłoszeniami towarzyskimi (=płatne ruchanie) to zobaczysz tam stare panny (chociaż niektóre są mężatkami hehe).

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kobiety nie chcą mieć mężów i dzieci, ot co

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Na takich wiochach to tak jest, prędzej Danka z Gośką dorwą chłopoka z miasta żeby jak najszybciej się stamtąd wyrwać, choćby dlatego że sranie w porcelanie jest wygodniejsze niż do gnojownika, a Zbycha z Mietkiem, miłośników jaboli, którzy wiecznie mają sucho w gardle miastowa paniusia nawet nie obsiusia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @2 mimo wszystko gdy ja chodziłem do szkoły(8-9 lat temu), to w moim roczniku w każdej klasie było więcej dziewczyn. W roczniku rok starszym i rok młodszym było to samo. I w innych rocznikach raczej też. Naprawdę ciężko było znaleźć klasę w której dziewczyny były w mniejszości

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dawno wojny nie było. A mówiąc wprost: jak facet pokaże fujarę, wszyscy wokół uciekają. Jak kobieta rozewrze małżę, faceci lecą do niej jak naćpani.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Spierdoliły do brudasów

  0

  0
  Odpowiedz
 14. rób doktorat z socjologii

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @2 weź zatkaj morde, bełkot i pierdolenie poparte statystykami z kurwa z pudelka i onetu to normalne u takich onanistów. Do autorki, dużo jest starych kawalerów ponieważ polki są mądrzejsze niż kiedyś i nie chcą brać byle czego. Jak słuszni stwierdziłaś większość Januszy porostu wali gorzałe w opór, a żadna szanująca się kobieta nie chce spać obok buchającego wódą i charą lumpa. Jest sporo normalnych facetów takich jak ja. Jak widzisz dużo sryngli ma żal do kobiet są iście oburzeni że dziewczyny nie chcą takiej chujni i wymagają czegoś lepszego, nie mówię tu o zasobności portfela. Moim zdaniem to jest właśnie najczystsza selekcja naturalna! Chujowy element przepada w odmętach pornografii, alkocholu, dogorywa na garnuszku u rodziców, bez możliwości rozmnożenia się co zresztą jest słuszne i naturalne.

  0

  10
  Odpowiedz
 16. A co ci kurwa przeszkadza staropanieństwo i starokawalerstwo? Jak chcesz ratować kraj to ruchaj panienki bez kondona i zapładniaj. Jedna gwiazdka dawidowa.

  4

  0
  Odpowiedz
 17. Te,megaluj z kom.nr 14:jak mnie wkurwia pisanie słowa alkohol przez”ch”Tak błysnąłeś,jak gówno w trawie.

  2

  0
  Odpowiedz
 18. siedzę w domu…stara panna

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Powiem ci że pierdolisz. Ja mam 30 lat na karku, jestem sam i wcale „nie walę gorzoł” jak to ująłeś. Nie rozumiem też dlaczego miałbym szybciej zejść z tego świata. Jestem szczęśliwy, czuję się wolnym człowiekiem, nic nie jazgocze mi nad uchem. A statystykami się nie sugeruj. Statystyka jest jak stara kurwa – można ją obracać jak się chce.

  5

  0
  Odpowiedz
 20. 14. jakiś „udacznik” z kredycikiem 30 letnim na klitke m2 i 2000 wypłaty sie odezwał?:) Tacy jak ty są mocni w gębach na forum, jeszcze sobie zrób 3 dzieci i koniecznie kup „rodzinny” samochodzik w „lyzyng’ albo „terenófkie” żeby szpan był. To właśnie janusze walące gorzałe mają żony i dzieci i klepią słodką bide w poPRLowskim bloku a ich baby albo sie ich boją albo tolerują ze względu na dzieci. I wszystko z głupoty bo „chop” musi być. Wyobraź sobie ciulku że kobiety też są singielkami i całkiem ładne, zajmują poważne stanowiska, itp. Katoliczkowy bełkot że „baba do garów i dzieci” odszedł do lamusa już dawno.A to że trzeba być „razem” to jest wytłumaczenie dla życiowych leszczy takich jak ty, tak lepiej. Bo w dwójke łatwiej „koniec z końcem” związać i bida lżejsza sie wydaje.

  6

  0
  Odpowiedz
 21. @18 no to jesteś pierwszą starą panną na chujni, a ilu wypowiedziało się przed tobą starych kawalerów? W chuj 😀
  @19 Nie pisałem że wszyscy ładują gorzałę, ale że większość. I wielu z tej większości nie dożywa 60 roku życia. Jednak jest spora zależność między alkoholizmem, a byciem starym kawalerem.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Na wiochach zostały tylko panny brzydkie z twarzy i grube albo znane kurewki albo głupie (podtsawówka, zawodówka)i biedota z pokolenia na pokolenie. Każda fajna laska z normalnej rodziny zostanie upolowana przez kogoś. To samo dotyczy facetów bez szkół, perspektyw i pracy ale czekają na księżniczkę. Wiocha to wiocha tak było jest i będzie. A jak spytasz kiedy był na basenie to powie latem nad jęziorem matoły co w życiu województwa nie opuścił. To tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. W burdello chłopcze, w burdello 🙂 Taki mamy piękny świat – faceci ruchają co popdanie, dlatego wolą być singlami, a kobiety wystawiają dupę każdemu, nawet typowemu „Jasiowi”.

  0

  0
  Odpowiedz