Szmata bez serca

Mojego kumpla jego laska, z którą ma dwoje dzieci – w tym kilkumiesięczne niemowlę – wypierdoliła z domu z tym niemowlakiem. Za dwa dni straszyła go policją, żeby jej dzieciaka oddał. Żeby to był jakiś ciura – ale ani nie chlał, ani jej nie prał, pozwalał jej na dużo rzeczy. Kasy jej nie żałował. Przed pierwszym dzieckiem chciał się z nią ochajtać, ale jej pojebana stara się nie zgodziła (bo ona żyje ze starą, a starszy dawno nie żyje). Najgorsze to to, że suka taki tupet miała, że wyjebała go z chaty kiedy on już jej tam zajebiste mieszkanie wyszykował-kuchnia z meblami za kilkanaście tys, zajebiste meble w pokojach, plazmy, srazmy, audio-hifi, zmywarki, srarki, automaty-no wszystko suce kupił, a ta go wyjebała, bo jej kiedyś przełączył kanał jak oglądała swój jebany serial o miłości, a on chciał zerknąć na wiadomości, bo były podtopienia w okolicy… Ja bym taką sukę chyba rozpierdolił, a szkoda mi go teraz, bo siedzi u swojej matki z tym dzieciakiem. I się odgraża, że spali te suki co go wyruchały jak parobka.

19
45

Komentarze do "Szmata bez serca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo baby takie właśnie są,materialistki.udają zakochane itp,a potem kiedy już są urządzone wyrzucają chłopa na zbity pysk,bo coś im się nie spodobało lub znalazły kogoś nowego.Wkurzyła się o to że przełączył jej w tv program?Stary,one takie są ,lubią robić awanturę za byle gówno ,że im przeszkadza pyłek na podłodze lub że ścierka jest niepowieszona na wieszaku,znam to.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja pierdole…aż brak słów. Niech zabiera dzieciaki i meble od tego kaszalota a kurwę zostawi na pastwę losu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zabrać wszystko co jego – nie są małżeństwem 🙂
  I chuj jej w dupe !
  Pierdolonym szmatom mówimy stanowcze NIE!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Co za kurwa. Pewnie jeszcze będzie walczyć w sądzie o mieszkanie i prawa do dziecka, a nasze „sprawiedliwe” prawo przyzna jej rację.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. urzekla mnie Twoja historia. 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 7. no tak, jak facet nie bije i nie chla to już cud miód.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Niech ginie!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 Oszczędź sobie dzieciaku tych wypocin ,jak widać nie rozumiesz dogłębnie tematu co do szmaty walcz o swoje i nie daj się wydymać.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ale szmata, powiedz kumplowi że pomogę z wynoszeniem mebli itp, za darmo! Chciałbym widzieć jej minę, niech spierdala w otchłań piekielną

  1

  0
  Odpowiedz
 11. To jeden i ten sam typ kobiety, jeżeli 1. Wprowadzasz się do domu swojej 'ukochanej’ w którym mieszka z mamusia 2. Pakujesz dziesiatki tysięcy zł w odrestaurowanie rudery. To oczywiste że zostaniesz oruchany na całego córunia + mamusia = pranie mózgu po osiagnięciu oczekiwanych zysków przez matkę. Jeżeli jakiś głupek akurat teraz kładzie panele w domu do którego niedawno się wprowadził bo ukochana mieszka tam z mamusia – to UCIEKAJ IDIOTO już dziś i zrywaj te panele z podłogi !!! To jest typ kobiety który bez mamusi nigdy nic nie zrobi a co mama powie to święte, nie nadajacy się do życia a jedynie do życia w ustalonym ładzie przez mamusię. Osobiście znam 2 przypadki gdzie ukochany wprowadził się do gniazdka córuni i mamusi i zaczał dogadzać w środku, zawsze to się kończy odrestaurowanym domem na wypasie i naiwniakiem zostajacym na lodzie bez niczego.

  0

  0
  Odpowiedz