Szpiedzy Sarumana

Czy tylko mnie wkurwia ta polska mentalność zaglądania w życie sąsiadów? Tylko podjedziesz pod blok i już wszystkie firanki zaczynają się ruszać. Powoli z ciemnych nor odsłaniają się obrzydliwe nochale starych Grażyn. Wiedzą o tobie wszystko – że zamówiłeś wczoraj pizzę, z kim się spotykasz i o której wróciłeś.
Mam nawet sąsiada na klatce, który cały czas ma uchylone drzwi, żeby słyszeć co się dzieje w pobliżu. Wymienisz samochód, wszyscy wiedzą. Zmienisz pracę, to już jeden dzień po usłyszałem w windzie „Jak tam somsiedzie idzie w nowej pracy?”. Skąd ten skurwiel mógł to wiedzieć? Nikomu nawet nie zdążyłem o tym powiedzieć. I te ich miny, gdy się mijacie. Zawistne, zgorzkniałe miny Polaków, jakbym im zamordował matkę. Gdyby tylko mogli, wynieśliby mnie na widłach za opuszczenie niedzielnej mszy.
Oczywiście, niewiele obchodzi mnie ich opinia, ale sam fakt mieszkania w takim środowisku na dłuższą metę bywa wkurwiający. Czy mieszkanie w domu byłoby lepsze? Przypuszczam, że wtedy, gdybyś szedł się wysrać, wiedziała by o tym cała wieś, łącznie z miejscowym kapłanem, policjantem krawężnikiem oraz piekarzem, starym Józkiem.
Zauważcie też, że gdy w innym kraju ktoś rano idzie po bułki do marketu w szlafroku i kapciach, to jest to całkowicie normalne. Wszyscy się uśmiechają, witają się z rana. A tutaj? Wyszedłbyś tak z domu to w ułamku sekundy wylądowałbyś na portalach typu wiocha, memach, a nienawistne spojrzenia Polaków spaliłyby cię na wylot.
Podsumowując, w Polsce jak w lesie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem, jak pan Łukasz powiadał. I wątpię, żeby zmieniło się coś przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Chyba ta mentalność jest zbyt głęboko zakorzeniona.

123
8

Komentarze do "Szpiedzy Sarumana"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu sie nic nie zmieni. Będzie jeszcze gorzej. Nie wiem jak to jest że ta ciemnota wie wszytsko o wszytskich, kto gdzie z kim, jak….jakby życia nie mieli. Nawet te barany sie interesują tym gdzie chodzisz, po co tam idziesz, tym kiedy sie światło świeci w oknie i gdzie jesteś bo akurat światło sie w oknie nie świeci, dlaczego sie nie świeci jak jesteś w domu i całą masą innych pierdoł.

  14

  0
  Odpowiedz
 3. Bo mentalność tuch kurew taka jest. Uprzejmie kurwa donoszę, że ktoś ma lepiej niz ja, pali papierosy, kupił kurwa nowe auto i inne chuje muje.
  Ludzie to zazdrosne kurwy. Zawsze znajdzie się jakiś chuj aby ciebie podjebać lub dojebać. Zawistna natura genetyczna popierdoleńców niewykastrowana po komunie. Siedzi jak taka pizda na środku pola i obczaja błędy wszystkich tylko nie u siebie.

  7

  1
  Odpowiedz
 4. Testoviron dobrze mówi!

  6

  0
  Odpowiedz
 5. Dlatego nie planuje swojego zycia tutaj. Splacam do konca kredyt i na wiosne takiego chuja mnie tu widzieli. Pozdrawiam spawacz z niemieckim.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Po części masz racje ale jednak nie w całości. Co do tego kraju zgadzam się tak było jest i zapewne będzie ale jednak nie jest to nic nowego. Nie wnosi to niczego dobrze wiemy jak to jest w sumie chyba na każdym skrawku mieszkalnym tego kurwidołu. Co do innych krajów to wkurwia mnie takie gadanie bo pewnie żeś na oczy nie widział takiego jegomościa w szlafroku. Mitomania jednym słowem.

  6

  0
  Odpowiedz
 7. Niestety przekonałem się o tym. Sytuacja miała miejsce 23 kwietnia 2009 roku. Mieszkałem wtedy na wsi, wszedłem do szopy żeby się onanizować. Aż tu nagle sąsiadka wbiega z kamerą i z mordą aż cała wieś się zleciała. Ja przez chwilę zaniemogłem, ale instynkt kazał mi uciekać. Po tamtym wydarzeniu nie byłem tą samą osobą co kiedyś. Sprzedałem działkę i uciekłem do innego województwa w obawie przed szykanami. Kupiłem niewielki dom zdala od innych gospodarstw i próbuję ułożyć sobie życie na nowo.

  10

  1
  Odpowiedz
 8. A skąd wiesz co by się stało w innym kraju, mieszkałeś gdzieś poza Polską? To co piszesz to bzdury totalne, jesteś obsranym sowieckim trollem i tyle w temacie.
  Ja mieszkałem w wielu różnych krajach i wyjscie w kapciach i szlafroku przed dom to obciach, chyba że to sowiety, to wtedy normalka…

  3

  12
  Odpowiedz
 9. Jak nie mają własnego życia lub ich jest nudne, albo przypominajace drogę przez mękę, to zaglądają w cudze. Może tam znajdą coś ciekawszego.

  5

  0
  Odpowiedz
 10. U nas trochę z jednej skrajności czyli jak piszesz wszystko wiedzą w drugą czyli leżysz na klatce np pobity bo Cię ktoś napadł to nikt nawet nie podejdzie mina Cię i pójdą do swojej niewolniczej roboty mając wszystko w dupie. W 1 przypadku to chyba zawiść i nieumiejętność zagospodarowania czasu a w drugiej apatia i kompletna utrata nadziei na lepsze jutro ktoś sobie myśli kurwa chciałbym być na jego miejscu 40 lat kredytu czeka.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Polacy pod tym względem to chyba najbardziej spierdolony naród na świecie. Trochę jeździłem po świecie to wiem co piszę. No ale jak się mentalne jest trupem i zerem życiowym, bez pasji i zainteresowań to się skupia na tym co inni robią, z nudów. Tacy ludzie niech zdechną jak najszybciej czego im życzę z całego serca.

  8

  0
  Odpowiedz
 12. A to tu masz rację.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jeden z najlepszych wpisów jakie tu czytałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie od dziś wiadomo, że Polak Polakowi wilkiem. Tak dokładnie jest. A na domkach zza płota zaglądają jeszcze bardziej. Weź podjedź Januszowi w okolice JEGO POSESYJI !!! Kurwa jesteś namierzony w 2 sekundy, a Janusz trzyma w dłoni na wszelki wypadek telefon co by wezwać policję w razie wu.

  2

  1
  Odpowiedz
 15. hej, mieszkam w szeregowcu i mam takich samych sąsiadów. Drzwi wejściowe mają cały czas otwarte, przed domem na podjeździe dla samochodów kupili sobie ławeczkę,no i na niej przesiadują cały dzień. Czasami „dla niepoznaki” biorą miotły i udają że coś sprzątają, a w rzeczywistości soją oparci i obserwują wszystko wkoło. Wiedzą o której wszyscy domownicy wychodzą z domu, o której przychodzą, że coś z samochodu i kapie, że śmietnika mi nie opróżnili, że kwiat się w ogrodzie mi złamał, że błotnik z tyłu w samochodzie gdzieś wczoraj musiałem zarysować, a w pokoju na pierwszym piętrze nowe firany wiszą. Zimą sytuacja trochę się uspokoi, bo piździ, ale na wiosnę i latem, siedzą przed domem w centrum dużego miasta cały dzień na podjeździe. Szlag człowieka może trafić!

  6

  0
  Odpowiedz
 16. Będzie jeszcze gorzej! Klechistowsko-prawackie dziadostwo podburza motłoch mówiąc „ten jest zły” bo jest „taki taki i taki”, bo jest pedziem, ateuszem, komuchem…………….bo inaczej wygląda, inaczej chodzi, inaczej sie ubiera. Idzie gorsze i to czuć.

  7

  1
  Odpowiedz
 17. Podsumowując. Wszystko co na zachód jest lepsze a tu to chujnia i w ogóle okradają, trzeba zdupcać, nie da się, wszyscy som źli wszendzie dobrze a tu chujnia i w ogóle… o.O
  Kurwa, żyję tu 25 lat (15 lat w miasteczku pod Krakowem, 3 lata Kraków, 2 lata Katowice, 2 lata Warszawa, 3 lata Trójmiasto) i żyjemy chyba w innym kraju, nie dostrzegam gówna, które dostrzegasz Ty, mój miły.

  3

  3
  Odpowiedz
  1. Masz 25 lat i już uważasz że coś przeżyłeś?:)

   0

   0
   Odpowiedz
   1. O janusze z będą się teraz przekrzykiwać ,że gówno wiesz o życiu ,ale ja Ci daje +1 bo już nie można słuchać tego pierdolenia o oszustach ,złodziejach itd.

    1

    1
    Odpowiedz
  2. Jak masz widziec jak obciagasz pale proboszczowi caly czas.

   0

   0
   Odpowiedz
 18. Gdzie ja mieszkam -nic nikogo nie obchodzi . Jak masz problem -to jestes nikim . Cos z toba nie tak -bo ci remote control nie dziala jak chcesz wyjechac z garazu . Nikt prawie nie mowi nic w korytarzu czy windzie .Najgorzej jak ty tak a nie ma odpowiedzi . Welcome to The World .Not .

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Pierdol ruszajace sie zaslony. Moze to Ty jestes sauron i nimi sterujesz jak tak to powiedz jak obstawie kiepa za to

  3

  0
  Odpowiedz
 20. Jedyna nadzieja w Aragornie,synu Aratorna.

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Nie powiedziałbym że jest jak w lesie, do lasu to ja się przechadzam żeby właśnie odpocząć od tych wszystkich popierdolonych ludzi i wam też to polecam, chlew obsrany gównem bardziej pasuje 🙂

  0

  0
  Odpowiedz