Sztuczna inteligencja

Witam chujanie, dziś krótko i na temat: lubię sobie od czasu do czasu obejrzeć coś na Discovery science, szczególnie o sztucznej inteligencji. Wszystko ładnie pięknie, póki nie padnie sakramentalne ROBOTY OBRÓCĄ SIĘ KIEDYŚ PRZECIWKO NAM. No ja chromolę, skoro tak pierdzą w majty przed wojną z własnym tworem, to po jakiego wała tak usilnie pracują nad stworzeniem maszyny równej człowiekowi, tak samo myślącej? Skoro są tacy głupi, to lepiej dla świata, żeby nie tworzyli nic na swoje podobieństwo.
pozdro.

37
84

Komentarze do "Sztuczna inteligencja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Definitywnie za dużo filmów sf, w stylu terminatora narzuciło nam jeden punkt widzenia. Popatrz na to z innej perspektywy. Rozwój robotyki może się przyczynić do spadku zatrudnienia. Kiedy roboty będą w stanie wykonać pracę która do tej pory mogła być wykonywana jedynie przez ludzi to załamie się rynek pracy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko żeby nie tworzyli maszyn (może Terminatorów) na twoje podobieństwo, bo będziemy mieli jeszcze więcej idiotów, z tym, że mechanicznych, którzy będą takie tandetne chujnie zamieszczać tutaj…

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tobie by się przydała nawet i sztuczna inteligencja.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. @1 Jest jeszcze jeden czynnik ograniczajacy to przejęcie pracy przez roboty: energia. Jedyna opcja to elektrownie atomowe ale sceptyczne podejście ludzi to blokuje. A poza tym to czasy w których większość nie bedzie miałą pracy (bo wszyscy nie będa na pewno pracować umysłowo) są nieuniknione. Trzeba opracować system w którym ci nie pracujący nie poumierają z głodu. Chociaz z logicznego punktu widzenia czas w którym ludzie nie muszą pracować to raj na Ziemi. Ale zjebany system ekonomiczny i system zarabiania powoduje że ludzie się tego boją.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Inteligencja umysłowa uzupełniana jest przez emocje, pragnienia, marzenia, przekonania, upodobania i wiele innych czynników kształtujących naszą samoświadomość.Trudno spodziewać się aby w najbliższej przyszłości udało się wykreować urządzenie zdolne do samodzielnej i niezależnej egzystencji, posiadające własną wolę i zdolne do podejmowania samodzielnych decyzji. To czyste science fiction. Cokolwiek człowiekowi udało się stworzyć, zawsze było obliczone przede wszystkim na korzyści własne jakie człowiek może odnieść korzystając z tego wynalazku, nawet jeśli był on wymierzony w innego człowieka. Tak więc nie wyobrażam sobie aby poczynania zmierzające do marnotrawienia środków i energii na kreację czegoś co żyłoby swoim własnym życiem, wymykającym się z pod kontroli samego twórcy. Zaprzecza temu logika, zdrowy rozsądek, interes własny oraz instynkt samozachowawczy. Natomiast nie miałbym nic przeciwko temu aby udało się kiedyś zaprogramować takie urządzenie, które zdolne by było w swojej bazie danych zgromadzić i wygenerować wszystkie dotychczasowe doświadczenia ludzkości, w celu sprawnego zarządzania społeczeństwem. Ile w ten sposób można by zaoszczędzić środków finansowych wydawanych na nieudolnych i bezmyślnych polityków oraz na bezsensowne i irracjonalne wyroki sądowe, które często tak bardzo rozmijają się z czystym poczuciem sprawiedliwości.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ale roboty sa spoko juz jest samo myjaca podloge co sie odbija od sciany do sciany a ty w tym czasie pijesz browara i patrzysz jak to za ciebie robi najgorsza robote :DDD

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Niechaj się tak stanie. Świat jest tak zawalony gównem cywilizacji, że czasami tylko czekam aż bomby spadną. Jakby była jeszcze tylko okazja żeby samemu stać się maszyną… Wiem, że to może brzmi strasznie, ale wystarczy spojrzeć na gówno dookoła. Maszyn nie będzie obchodzić forsa.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Całe te Wasze rozważania na temat maszyn i SI oraz obawy przed „obróceniem się robotów przeciwko nam”, idą się pierdolić w momencie, w którym to człowiek zostanie przeniesiony do ciała androida/robota/maszyny. A nad tym się już obecnie pracuje i optymiści twierdzą, że może to być możliwe za 3-4 dekady. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ale masz problem, lepiej kup sobie Neocube.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. diskowery sajens to jest żaden autorytet,a już na pewno nie naukowy.program do urabiania małych móżdżków ,dający im poczucie obcowania z absolutem. płaski jak żyletka.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zobacz na YT o androidach w japonii, szok!!!! niedlugo przejma miejsca pracy ludzi i nie beda wymagali wakacji ani skladek do ZUSu.

  0

  0
  Odpowiedz