Szybko kończę

Jestem z moją kobietą już od 5 lat, a ostatnio zdarza mi się kończyc stosunek już na etapie wstępnego lodzika! Co jest, do chuja?! To się wcześniej nie zdarzało, też tak czasem macie?

32
62

Komentarze do "Szybko kończę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widocznie tak dobrze loda robi 🙂 Tylko się cieszyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. no. po dwuch ruchach po zabawie. przed stosunkiem zwał konia.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To mówisz ziom, tak cie twoja laska podnieca, że dwa ruchy i wór suchy? Daj link do fotki to ocenimy, czy nie ściemniasz.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Widzisz, że wbrew temu, co wszyscy mówią, niekoniecznie musi być tak, że im częściej to robisz, tym większą masz „wprawę” itd. Zbyt częste walenie może prowadzić właśnie do takich sprinterskich efektów. Zrób post, daj jajom odpocząć.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. oprozniaj wor tuz przed, czyli odwiedz asie i kasie lub jak kto woi renie raczkowska.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a jak ze stresem? bo jak na co dzień zapierdalasz jak chomik w kółku podobnie jak reszta społeczeństwa (za coś trzeba jeść) to właśnie to może być przyczyną. poza tym lodzik fajna sprawa, jeśli o to chodzi to gratuluje laski.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Teraz przytoczę niestety negatywną stronę dobrych zarobków. Otóż jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to ruchanie świeżych towarów byłoby dla ciebie czymś tak codziennym, zwyczajnym i powszechnym, jak klubowy bez filtra dla taśmowego robola codziennie z rana. Łatwo wtedy trzymać kontrolę. Potrafię zrozumieć, że gdy po latach udało ci się zbajerować i dorwać na chwilę coś, co ma cipkę, to właśnie taki jest efekt.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Hmmm no rzeczywiście trochę za szybko jak już na wstępnym lodziku. W sumie dobry lodzik powinien choć kilka minut trwać, a potem jak się dziewczynie odwdzięczasz powinieneś się zregenerować by potem jeszcze pompki poćwiczyć… No ale… Na pocieszenie powiem Ci że 90% facetów zdecydowanie zmyśla jak mówi o swojej wytrzymałości w łóżku. Wiem nawet po moich ziomach co się przechwalają jak nie wiadomo co, a mieszkamy na jednym mieszkaniu, niestety jak to u nas w Polsce budowali to wszystko przez ściany słychać. Więc jak sobie pannę sprowadzał jeden czy drugi, to też było słychać. Rach ciach, minutka, półtora i po akcji. Ale potem przy piwku to kuuurwa stary, co za nie jebaki! Ten rucha pół godziny, tamten 45 minut. Oczywiście po godzinnej grze wstępnej. Normalnie gwiazdy porno. Nic nie mówię że znam bolesną prawdę, bo powiedzieliby że podsłuchuję. P.s – sam też jakimś maratończykiem nie jestem, więc nie że się nabijam. Ale staram się temat omijać niż pierdolić farmazony 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie, nie mamy tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Hmm.. znam „pseudo kozaka” co kobite bolcował przez 12 h, a w burdelu tak pakował pannę aż się.. zakochała pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zwiększ masę

  0

  0
  Odpowiedz
 13. mi nie robli lodów więc tak nie mam – zazdroszcze

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do trolla nr 8: ty też masz cipkę, a nawet cały jesteś pizda hahaha.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. A co cię to obchodzi?Jakie za szybko.To,że tępa suka nie potrafi za tobą nadążyć to tylko i wyłącznie jej problem.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. #12 mądrze prawi. Nadwaga wydłuża czas ruchania bez spuszczenia

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Stud 100 spray z Lidokainą jest skuteczny tylko trzeba uważać żeby nie psiknąć za dużo bo to znieczulacz jest

  0

  0
  Odpowiedz