Ten pech i życie jest pojebane czy popierdolone?

Cześć nieudaczniki tacy sami jak ja albo i nie przez całe życie mam pierdolonego pecha zaczne od rodziców matkę mam alkocholiczkę i w dodatku chorą na z twardnienie rozśiane ojca który wyjebał by dom w powietrze z butli gazem bo ogrzewał dom zamiast węgiel kupić siostrę jedną co zajebała broń mojemu staremu i poszła do szkoły zaczeła strzelać nią przypadkowo na lekcji PO druga siostra się kurwi i kiedyś też podpaliła by dom bo cygara nie zgasiła tylko brat jest normalny a ja to chuj go wie kto w gimnazjum chujowo mi szło z nauką jak zaczełem chodzić do średniej szkoły to jebła mnie policja pjanego na rowerzę i dostałem kuratora na trzy lata skończyłem szkołe nie mogłem znaleźć pracy potem poznałem dziewczyne chodziłem z nią rok i zdradziła mnie teraz już dzięki bratu pracuje nawet dobrze zarabiam ale mnie w domu niema i niemogę znaleźć kobiety kolegów mam mało a przyjaciół wogóle w sobote rozjebałem auto na płocie sąsiada miałem dosłownie sto metrów do domu przez głupote bo zapierdalałem jak szatan WSTYD mi jest obgadują mnie teraz na każdym kroku wogóle wszystko umnie to patologia oprucz mojego zdrowia jak narazie ale czuje że też się niedługo spierdoli

39
73

Komentarze do "Ten pech i życie jest pojebane czy popierdolone?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdol to, najgorsze jeszcze przed tobą

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Ta chujnia wygląda jak gówno. W ogóle wiesz co to są znaki interpunkcyjne?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. jedna gwiazdka, nawet prowokować dobrze nie potrafisz, pacanie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Naucz się pisać po polsku, bo Twój styl pisania do dopiero chujnia. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A jak napisałem kiedyś chujnię, że patologia wychowuje patologię, to mnie skwitowaliście jako idiotę.
  Bardzo dobry wstęp. To nie jest pech kolego, to życie w Polsce, a co gorsza, w niezbyt normalnej rodzinie. Nie piszę tego, żeby ciebie urazić, bo nie mamy wpływu na to w jakiej rodzinie się rodzimy. Rozmawiaj z ludźmi mądrzejszymi od siebie i trzymaj się ich rad.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Do tego jesteś pizda i chuj w jednym, bo nie widzę ani jednego, kurwa ANI JEDNEGO przecinka. Tego się nie da czytać, to rzygi są. Aż dziwne, że gdzieniegdzie są polskie znaki. Spierdalaj na lekcje polskiego o ile jeszcze pamiętasz drogę do szkoły, tumanie.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Używaj kropek i wielkich liter.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Ty to jednak tuman jesteś!

  0

  0
  Odpowiedz