To se popracowałem

Miałem pojechać w kwietniu do znajomych do pracy na zachód, warunkiem była znajomość języka angielskiego. Zacząłem robić kurs C1-2, nakupowałem książek, wszystko pięknie i ładnie, język wchodził mi szybko do łba. Wczoraj kolegę spotkałem, do którego miałem pojechać, myślałem , że na urlop przyjechał a ten mi oznajmia, że całą ekipę wyjebali włącznie z nim. Taki dół załapałem, że zrobiły mi się kolejne dwie zmarszczki na mordzie z focha. A miało być tak pięknie. Idę się najebać. ŚRUT!!!!!

20
36

Komentarze do "To se popracowałem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No, najlepsze na wszystko to się najebać! Twoje zdrowie!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ale chociaż języka się nauczyłeś. :]

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przejebane…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. I, kurwa, bardzo dobrze! Co, ekipa myślała, że będzie tak w chuja walić jak w Polsce w szkole? To teraz mają ubaw po pachy. Niech teraz ekipa idzie do psycholożki i się poskarży albo se załatwi zaświarczenie o dysleksji, dysortografii, dyskalkulii, dyspracji i chuj wie czym jeszcze. Pozdraiwam Cie drogi chujowiczu serdecznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. co się nauczyłeś to Twoje 😉 a jeszcze się pewnie zwróci 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wszyscy myślicie,że w ju-keju to od razu raj i kokosy…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To zostałeś teraz jak chuj z tym angielskim 😉 (to z filmu)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ciekawe, z jakiego filmu?!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. do: „I kurwa bardzo dobrze…” sorry stary,poniosło mnie zdrowo, cos nie w sosie byłem. Jak juz zacząłeś ten kurs to go skończ. W UK jest robota, nie wyszło z ekipą to zgadaj się z kimś i spróbuj znowu. Jak tylko zaczniesz gadac po angielsku to jakąś robotę znajdziesz. Możesz na parę dni wyjechać, nocować w hostelu za kilkanaście funtów i połazić po jobcenter, popytać. (Tanie linie lotnicze i rezerwacja noclegu przez internet.)Nie jest az tak źle jak w Pl piszą, pozdrówki

  0

  0
  Odpowiedz