Ukraina w Polsce!

Witam serdecznie! Drodzy chujowicze – jakaż wielka chujnia na Lubelszczyźnie z pracą! Ukraina w Polsce. Jeśli istnieje Polska A i B to my na roztoczu jesteśmy Z! Naprawdę robię wszystko żeby żyć normalnie, ale ciężko jest z robotą, a chciałoby się tak żeby czuć się człowiekiem!

14
51

Komentarze do "Ukraina w Polsce!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz komputer i internet więc nie jest najgorzej:)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. wszędzie jest chujnia!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. mi się przez tych jebanych dziadów z ulicy wieśniaków (przepraszam z ul. wiejskiej) rozlatuje firma, w której pracuję. nie ma zleceń i chyba wszyscy pójdą z torbami-łącznie ze mną..

  0

  0
  Odpowiedz
 5. na dolnośląskim nie jest wiele lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja mieszkam w bogatym kraju i cieszę się, że w Polsce jest tak chujowo. Przyjeżdżam tu tylko na wakacje i wydaję pieniądze. Jest super, bo jest tanio, sielsko i dzięki tutejszej biedzie mogę się wyróżnić finansowo na tle plebsu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do kretyna z komentarza nr5-bo na co dzień w tym swoim bogatym kraju jesteś pomiataną przez wszystkich kurwą pracującą na jakimś najniżej opłacanym stanowisku.U siebie się zbananować nie możesz,bo na gówno cię stać.Takie kurwa z ciebie panisko jak z koziej dupy trąba.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Autorze: W dzisiejszych czasach przeprowadzka, bądź dojeżdżanie do pracy gdzieś poza lubelszczyzną nie powinno stanowić problemu. Jeżeli to jest taka przeszkoda to…

  @3: Taaak, wszystkie nie powodzenia, każda upadła firma to wina rządu… rządu, Żydów, Rosjan, cyklistów i kto wie kogo jeszcze. Że nie ma zleceń to nie wina rządu tylko firmy właśnie. Mimo wszystko współczuję.

  @6: Dokładnie to samo chciałem napisać. Dzięki, że mnie wyręczyłeś z obowiązku pomiatania tym plebsem. 100% pogardy.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.:)

  0

  0
  Odpowiedz