Upiór w operze

Strasznie mnie męczy współczesna, polska rzeczywistość. Idę ulicą, posępne twarze, ludzie biegający za pieniądzem, których już mało co cieszy a z drugiej strony masowy konsumpcjonizm i era plastiku, tandety…strasznie to kurwa dołujące. To moja największa chujnia, że muszę jakoś egzystować w tym społecznym szambie. Szkoda, że nie umiem tak bezrefleksyjnie poddać się temu pędowi, byłoby mi łatwiej. Chyba zejdę do podziemia…

64
43

Komentarze do "Upiór w operze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Drogi Chujowiczu, nie jesteś sam! Niestety, takie czasy że ludzi pociąga to co proste i tandetne. Pocieszmy się faktem, że nasze wnuki będą żyły w jeszcze bardziej pustym intelektualnie świecie, do którego bez białych adidasów czy białych kozaczków się nie nie wchodzi;)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kurczę trzeba będzie urządzić wreszcie zlot chujowiczów, bo widać wielu osobom brak ludzi skłonnych do konkluzji… 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak ja nie lubię takiego przynudzania rodem EMO. Masz tyle przestrzeni życiowej, tyle wolności, to żyj sobie swoim życiem i obracaj się wśród ludzi którzy uważają tak jak Ty. To nie Korea Północna. Ale zaraz, pęd pędem i konsumpcjonizm, a dostępem do internetu nie pogardzisz. Co będzie gdy mama przestanie za niego płacić? Nikt Ci nie broni zejść do podziemia, gdybyś faktycznie miał/a łeb na karku i problem to byś zszedł do tego podziemia, a nie pisał na chujni. To tak jak moja koleżanka co chciała popełnić samobójstwo – położyła się na tory, ale oczywiście poinformowała o tym fakcie parę osób, które z litości ruszą dupę i pomogą. Co to za samobójstwo?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Odnoszę wrażenie że jesteś jeszcze bardzo młody i utrzymują Cię rodzice, bo gdybyś musiał wstać rano, iść na 8h do pracy, po pracy zrobić zakupy, odebrać dzieci ze szkoły, ugotować obiad, ogarnąć dom, to ręczę Ci, że nie miałbyś czasu zastanawiać się nad erą kiczu i plastiku, czy zmęczonymi, posępnymi ludzmi na ulicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a jak sie do kogos usmiechniesz, to maja cie za wariata. nie mowiac o dzien dobry, przepraszam i prosze. i wszedzie ten wyraz twarzy jakbys komus juz cos zapierdolil albo dopiero planowal.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. dokładnie tak jest programowanie na takie zachowania trwa od ponad 100 lat. polecam zainteresować się sercem nowego świata czy ekowioskami. Tak sobie myślę że przyjdzie taki dzień że w końcu nie wytrzymam tego po prostu wsiądę w auto i pojadę do hiszpani, tam na południu dużo eko wiosek, ale w grecji czy włoszech również.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to stać by cię było na rzeczy najwyższej jakości i mieszkałbyś w dzielnicy, gdzie spotykałbyś ludzi sobie podobnych – bogatych, pięknych i zadowolonych. Nie byłoby mowy o plastiku i innym gównie. Ale jak się tyra na taśmie, to i konsumpcja oraz zamieszkanie jest na innym poziomie. To inny świat, którego nie znasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Od autorki: Pierwsza rzecz – nie jestem nastolatką, nie jestem też EMO – zresztą to już chyba po tej modzie :/, nie mam też zamiaru popełniać samobójstwa :/ , zarabiam dobrze, mam wszystko co potrzebne mi do życia, zapierdalam też czasami po 12h/dobę. Co do tekstu – wkurwia mnie wręcz strasznie, pierdolenie pseudointelektualistów, którzy nie rozumieją najprostszych metafor: przykład: zejść do podziemia – mroczny nastolatek, któremu w dupie się przewraca…gówno prawda! zejść do podziemia – ironia moi drodzy ;/, zastosowana celowo… ja pierdolę…prosty tekst o mojej złości na kulturę masową odczytany jako wypociny mrocznego nastolata…i jak tu nie być złym na fakt, że Polacy to strasznie ubogi intelektualnie naród (patrz wyżej)…

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Ja, autor kom. nr.2 doskonale zrozumiałem to co miałaś na myśli. Owszem, większość ludzi w Polsce nie potrafi skutecznie myśleć o otaczającym ich świecie porzucając własne ego. Są jeszcze ludzie inteligentni, ale należą oni do mniejszości. I zapewne niejeden tłumok, który to czyta jest i będzie pewien, że jest cudowną mniejszością. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @2,9 fajnie, że ktoś mnie rozumie 😉 Autorka.

  0

  1
  Odpowiedz