Wizja celibatu

Ostatnio pękła nam guma, na szczęście to było na początku akcji i nic się nie stało. Kończę studia więc nie czas na dzieci kiedy mam tyle planów… Podświadomie chciałabym, jak by się zdarzyło dałabym radę, ale… mój facet był tym faktem przerażony… tez nie planuję teraz dzieci i ślubu itp ale serio był mega przerażony aż zastanawiam się do teraz czy mu na mnie zależy, a spotykamy się prawie 5 lat. Mówił coś, że teraz trzeba uważać i powtarzał tylko, że no chyba nic się nie stanie skoro to na początku (przecież to logiczne że nic się nie stanie,aż tak się bać?), czuję w takim razie, że jego przerażenie odzwierciedla poziom jego niepewności i to mnie boli, chujnia… A jestem chyba dla niego za dobra- staram się, nie zdradzam, mnie flirtuję z innymi, zapraszam do kina, robię jakieś dobre dania, gram z nim w gry, pamiętam o urodzinach itp…

39
63

Komentarze do "Wizja celibatu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „staram się, nie zdradzam” no kurwa dobrze, że to napisałaś… to jakiś wyznacznik dobrej dziewczyny? Normalna dziewczyna nawet nie pomyśli o zdradzie a Ty jakby podkreślasz tutaj swoje pozytywy.. tak jakbyś miała czasem ochotę, ale NIE nie zdradzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Rzeczywiście jesteś zajebista, jak sądzisz, że wykładnikiem jest brak zdradzania i flirtowania…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rzeczywiście super z ciebie dziewczyna. Nawet go nie zdradzasz!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie rozumiem, o co ci chodzi… To chyba dobrze, że dba o zabezpieczenie. To znaczy, że jest odpowiedzialny. Ty jeszcze studiujesz, nie masz roboty, on pewnie w jakiejś chujówce dorabia, ślubu nie macie… Na kocią łape, z bachorem bez stałej roboty nikt dzisiaj nie chciał by żyć. Gdybyś zaszła w ciążę to wątpię, czy zechciałabyś zrezygnować ze studiów. Czyli zapewnienie kasy na dzieciaka oczywiście spadło by na jego głowę. Nie dziwie się, że się chłop przestraszył. Wy panny jesteście jakieś pojebane… Dba o zabezpieczenie – źle, bo nie kocha. Nie dba – też źle, bo nie odpowiedzialny. To kiedy kurwa dobrze?!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pi***ol gumy, bierz tabletki, wtedy jedyne co mu pęknie to żyłka na czole podczas orgazmu. Jesteście przecież ze sobą już 5 lat!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co za kurwa żenujący poziom wypowiedzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Podbiję temat, ale nie można nie wyrazić uznania: Stara się dziewczyna, nie zdradza…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. no to wypierd^ na uja jeszcze coś piszesz na PL forum litosci? idioto?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. teee lala jak jesteś ok to napisz do mnie 🙂 glupi gnojek dzieciaki są fajnie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Babo, jesteś przewrażliwiona i na siłę szukasz dziury w cały. Studiujecie, chcecie zacząć prawdziwe życie, chcecie się ustawić, dorobić, ugruntować swoją pozycję. Zaciążenie to strzelenie sobie w kolano. To zniszczyłoby Wam całe życie. Po chuj taki balast na start? Na dziecko będzie czas!
  Zacznij łykać piguły i będzie po problemie. Tak się starasz, a dajesz się pukać w gumce… Co to za przyjemność?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. haha komentarze wcześniejsze już napiętnowały zdradę jako wyznacznik więc ja tylko dodam haha ha haha.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @10 nie łyka piguł bo nie jest durna i nie chce się truc. Ciekawy jestem czy ty byś łykał jak byłaby piguła dla mężczyzn. hipokrytą jest byc łatwo, co innego gdy osobiscie by to Ciebie miało dotyczyc…co łykałbys piguły?Mi jak zależy na kobiecie to za chuja bym Jej nie mówił że ma łykac piguły i truc swój organizm tylko dla mojej wygody.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To mu powiedz, że jak się boi to niech sobie jedzie na ręcznym. Kurwa mać…. Jeśli się boi jeździć samochodem to chodzi z buta. Jeśli boi się mieć dzieci, jedzie na ręcznym. Zresztą oboje macie coś z baniakami, pojebani jesteście (zresztą ja nie jestem lepszy, ale nie mówimy tu o mnie). Chciałbym mieć na prawdę wasze problemy. Jesteście gówniarzami i nie zdajecie sobie sprawy jakie was chujowe problemy czekają w życiu. Dorośnijcie oboje.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. dziewczyna nie zdradza napisała w to w sensie że jest ok co dla niej normalne bo wiele jest dziewczyn dla ktorych np pocałunek nie jest zdradą więc napiętnujcie ją i spotykajce się z zimnymi sukami bo takich jest wiele wbrew pozorom

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @14 A Ty jesteś bardziej zimna suka, czy bardziej głupia suka, bo po poziomie wypowiedzi ciężko określić?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. uciekaj od niego bo cie zdradzi moja rada

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Powiedź mu że jesteś w ciąży i zobacz jego reakcje….

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Zaproponuj anal 😀

  0

  0
  Odpowiedz