Wrocławska żulera na dworcu PKS

Witam Was serdecznie moi drodzy chujowicze. Dzisiejsza chujnia należeć będzie do rodzaju średnio-wkurwiających. Nie wiem czy ktoś z Was miał okazję obcować kiedyś z dworcem PKS we Wrocławiu, jeśli nie to chętnie opowiem kilka słów na temat tego obiektu mniej wtajemniczonym. Jak wiadomo przed euro 2012 we Wrocku odremontowano dworzec PKP, jest naprawdę zajebiście śliczny i pachnący, tylko że kurwa pociągi za bardzo nie jeżdżą gdyż wiecznie strajki, srajki i chuj wie co jeszcze. Trzeba więc wybrać się na PKS i tu zaczyna się problem. Wchodząc do budynku dworca czuje się jak Harry Potter na peronie 3 i 3/4. Zdziwienie ogarnia mnie na każdym kroku, jak nie obejszczana ściana, to jacyś wieśniacy w dziurawych spodniach i czapeczkach adidasa zgrywają wielkich kozaków. Chcesz skorzystać z toalety? No problem, musisz zapłacić jedyne 2złote i 50 groszy po czym możesz ujrzeć jeden z najohydniejszych kiblów w historii. Myślę, że obecnie w Czarnobylu byłyby lepsze warunki… Myślisz sobie chuj, może pójdę postać na peronie, spoko, tylko jedna uwaga. NIE WYCIĄGAJ PAPIEROSA! Za chwilę zleci się koło Ciebie kółko żuli, którzy z miejsca mianują Cię na prezesów, szefów czy kierowników byleś tylko dał pojarki. Oczywiście jeśli to nadal Ci nie wystarcza nie masz się czym martwić. Co 15 minut napotkać możesz patrol małych cyganiątek z Papą cyganem na czele, zawszę chętnie wezmą od Ciebie datek, a tylko spróbuj nie dać, naubliżają Ci przy wszystkich… Chujnia i śrut. A tak na poważnie, czy jest to aż tak trudne dla najlepiej rozwijającego się zaraz po Warszawie miasta żeby zainwestować w renowację dworca, z którego na co dzień korzystają setki ludzi??? How hard can it be?

56
66

Komentarze do "Wrocławska żulera na dworcu PKS"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo Wrocław to zbieranina buraków i wieśniaków.Ten cały Wrocław jest mocno przereklamowany.Zbieranina przyjezdnych ze wsi i małych miasteczek frajerów z nadzieją na niby lepsze życie.Prawda jest jednak taka że wszędzie w Polsce jest dziadostwo i to coraz większe.Alleluja.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Gdybyś zarabiał 70 tysi euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Aventador tak jak JA,to nie stałbyś jak pajac na dworcu PKS,nocowałbyś w najdroższych hotelach i srał do złotych toalet.Nie jeździłbyś zapyziałym PKS,tylko luksusowym samochodem z ogromną mocą.Kobiety stadami leciałyby do ciebie,zaś częstowałbyś je cygarami,a nie tanimi papierosami z bazaru.Za odpowiednią opłatą na komisariacie policji,mógłbyś pożyczyć broń i postrzelać w cygańską zarazę.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To prawda! Syf,smród i kloaka! I całe stada sępów!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wroclaw trzeba unikac szerokim lukiem… sam z tamtad wyjechalem bo takie gowno tam ze niema co… a cyganow jest wiecej na pkp ale ostatnio mialem ten problem tam z kiblem xD

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Prawda jest taka, że chuja wiecie o Wrocławiu. A takie pierdolenie, że wieśniacy przyjeżdżają jest już nudne i nawet nie mam zamiaru was wyprowadzać z błędu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @5 Bo się kurwa podniecacie tym Wrocławiem jak Żyłą, buraki pojechały bo buraczanego miasta i robią z siebie inteligencje !!!! pompa…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @2 – ale zamknij mordę

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wrocław ogólnie jest strasznie zalumpiony, zjeżdżają się tu bezdomni i złodzieje nawet ze stolycy :-/

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Miałem „przyjemność” przebywać na tym dworcu 10 lat temu i widzę, że się nic nie zmieniło 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. ad2) Nie wiem z jakimi kobietami ty sie zadajesz ze pala cygara, hahah moze to pan Romek z Marianem posuwaja cie w dziurke a potem relaksuja sie od twoich krzykow bolu dobrym cygarkiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zgadzam się z komentatorami. Wrocław to gówno. Przyjedźcie to Wawki, to zobaczycie metropolię.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Wawka -następna chujnia! Szczecin to jest miasto, a nie jakiś Wrocław czy Wawka!

   0

   0
   Odpowiedz