Wszędzie polityka

Wkurwia mnie to. Nieistotne, jakie masz poglądy i na kogo głosujesz. Głupsza część społeczeństwa (czyli większość ludzi) w internecie a także w rzeczywistości, sami Cię poszufladkują i stwierdzą, że głosowałeś na PiS, tylko dlatego, że jesteś katolikiem, albo że głosowałeś na PO tylko dlatego, że nie popierasz PiSu. Bzdurne myślenie. Świetnym przykładem bycia politycznie ocenianym przez idiotów jest Cezary Pazura, który ani razu na swoim profilu w znanym portalu społecznościowym nie wymienił nawet nazwy żadnej partii, tym bardziej nie namawiał nikogo do głosowania. Raz wyznał, że jest katolikiem, to radykalnie głupia część społeczeństwa atakuje go, że jest PiSowcem. Nie wiem, jak oni to wymyślili. Nie wiem też, jak bardzo trzeba być maniakiem, by szukać u każdego to, na kogo głosuje i snuć teorie o tym, że ten to „PiSowska szmata”, a tamten to „Pierdolony w dupę kuc” i tak dalej, mimo że nikt z tych osób nie odnosi się ze swoimi poglądami i nie mówi o nich. Też mnie rozwala, że taki Stuhr, który jest genialnym aktorem i był przez cały czas, dla jednego elektoratu stał się chujowym aktorem, od kiedy wyszły na jaw jego poglądy. Debilne. To że ktoś ma takie poglądy, nie świadczy o tym, że jest kiepski w tym, co robi, tylko że ma takie poglądy. Czy ma dobre, czy debilne, to nie oznacza, że do kiedy nic o nich się nie wiedziało, to był dobrym aktorem, a jak wiem, że tam głosował na PO, to jest do dupy, ale „3 kolory: biały”, „Kilera” i Shreka” to chętnie obejrzę, bo dobre filmy, co nie?. Żenada. Jeden (dosłownie jeden!) z pracowników popiera zakaz aborcji? To znaczy, że prawak, neofaszysta! Czas na bojkot CAŁEJ firmy przez tego jednego pracownika! Raz mnie własna matka nazwała narodowym chuliganem i faszystą tylko dlatego, że stwierdziłem przy niej, że tak ochocze przyjmowanie imigrantów z bliskiego wschodu to zły pomysł. Żenujące, zwłaszcza że tu także pudło. Na RN nie głosowałem. Nigdy nie zdewastowałem nic i z nikim się nie biłem, więc chuligan też odpada. Faszyzm także mi obcy. Straszna choroba w tych czasach z tym całym politycznym szufladkowaniem ludzi przez idiotów, którzy stanowią większość. Na szczęście wszyscy. Nasz kierownik, który ma inne poglądy jest bardzo dobry w tym, co robi, a ja dawałem z siebie wszystko, kiedy u niego pracowałem i dogadywaliśmy się świetnie i mieliśmy wzajemny szacunek. I takim ludziom, którzy nie żyją samą polityką życzę zdrowia i z chęcią podam rękę takim osobom. A politycznym fanatykom ze wszystkich obozów politycznych mogę jedynie życzyć powrotu do zdrowia, gdyż fanatyzm polityczny, czy to POwski, czy PiSowski, czy jeszcze inny jest bardzo „niezdrowy dla zdrowia”, jak to się czasem mawia. Pozdrawiam!

49
2

Komentarze do "Wszędzie polityka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jest tak dlatego, że w Polsce nie masz prawdziwych instytucji państwa prawa. W cywilizowanych krajach wygrywa jedna partia albo druga, ale wszystko toczy się mniej więcej tak samo. Nikt nie wymienia od strzału głów wszystkich urzędów/ instytucji publicznych, a partia rządząca musi się poważnie namęczyć, żeby przeprowadzić minimalne chociaż zmiany. I dokładnie tak być powinno.

  Polska jest inna. Tutaj w ciągu 2 miesięcy od wyborów telewizja publiczna staje się narzędziem propagandy zwycięzców. Tutaj mamy dramatyczne zmiany w polityce międzynarodowej, wewnętrznej, kulturowej i gospodarczej. Jak w cyrku albo jakimś kabarecie.

  Ponieważ tak się dzieje (i zawsze może zdarzyć w kolejnym cyklu wyborczym), to drobne spory ideologiczne są bardzo żywe. Są żywe, bo instynktownie wiadomo, że najbardziej idiotyczne poglądy kolegi, który popiera zakaz aborcyjny mogą niebawem zostać wprowadzone w życie. I śrut.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Większość ludzi w historii świata stanowiło mięso armatnie – musieli być dostatecznie tępi, by nie rozkminiać po co w zasadzie walczą albo zgodzić się na z góry narzucone wymysły oraz by znosić trudy wojenne i mocne wrażenia. W efekcie tego mamy dziś wiele negatywnych zjawisk – szufladkowanie i pierdolenie głupot, popularność hollywoodzkich szmir (byle były wybuchy = mocne bezmózgie wrażenia). Proponuję uciec na Marsa. Przy okazji uciekniemy przed NWO.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Jednostka w dupokracji nigdy nie będzie miała racji. Nawet jak ma za tym fakty i wymierne wyniki i tak większość ją zajebie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Błąd popełniłem w tej chujni. W zdaniu „Na szczęście wszyscy” miało być „Na szczęście nie wszyscy”. Wybaczcie błąd.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To są codziennie rozterki świadomej części społeczeństwa, której jest niewielki odsetek w tym kraju. Nie da się z tym nic zrobić, poprostu zostaje zaakceptować ten fakt i próbować żyć. Czasem myślę że lepiej by było urodzić się idiotą, który w życiu nie widzi dalej niż kawał kiełbasy. Przynajmniej nie byłoby się czym zadręczać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie ma nic gorszego niż polaczkowe rozmowy polityce czy religii…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gdyby wybory miały coś zmienić już byłyby zakazane obcym państwom sytuacja w naszym kraju przysparza dużo korzyści. Dziwię się że pan Jarek jako wydawać by się mogło człowiek uczciwy nie potrafi skorzystać z okazji uczynienia Polski krajem dużo silniejszym gospodarczo. Nie ma przecież nic do stracenia niestety nie zapisze się na kartach historii wszystko pozostaje od lat takie samo.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Kuuuuuuuuuurwa nie myslalem ze kirdykolwiek zobacze tu wpis o polityce ja pierdole wszedzie tylko te jebane pis po. Wkurwia mnie czytanie tych slow ilez mozna o tym jebac jezuuuuuuu. Prosze nie wrzucajcie takich pierdol bo bedziecie u Derektora.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. W Nowym Świecie będzie istnieć tylko jedna partia. Osoby, które nie będą do niej należeć będą zapierdalać w obozach koncentracyjnych do końca życia (max 6 miesięcy) . Jeśli należysz do partii to również możesz trafić do obozu – nie ma lekko. Pewnie zastanawiasz się co będziesz robił w tym obozie, wiec odpowiadam : będziesz zapierdalał w podskokach 24 godziny na dobę niosąc kamienie które wcześniej wykopiesz własnymi zębami. Będzie Ci się ciężko wydostać na powierzchnie z kilkukilometrowej kopalni razem z tymi kamieniami (bez kamieni nie masz po co wracać) ponieważ winda jadąca w górę nie jest przeznaczona dla Ciebie dodatkowo poruszanie się będzie Ci utrudniać metalowa kula u nogi.

  0

  0
  Odpowiedz