Wybory

Generalnie jestem wkurwiony na te wybory, na media i na tych ciuli wyborców. Od początku już media i sondaże pokazują Komorowskiego i Kaczyńskiego (w tej kolejności) i miałem choć nadzieję, że wyniki będą inne. KURWAAAAA! Polacy to banda niemyślących debili. Do tego już 5 minut po zakończeniu wyborów były sondaże na temat drugiej. WRÓŻKĄ NIE MUSZĘ BYĆ ŻEBY WIEDZIEĆ KTO WYGRA W DRUGIEJ TURZE. Ale chuj, zrobię na złość Wam wszystkim baranom, którzy nienawidzą Kaczyńskiego i głosują na te „nic emocjonalno-ideowe” byle by Kaczka nie wygrała. ZAGŁOSUJĘ NA KACZKĘ ? WAM NA ZŁOŚĆ. I chciałbym żeby Kaczka wygrała i było w kraju chujowo i żeby każdy narzekał.

29
43

Komentarze do "Wybory"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak Komorowski wygra to dopiero będzie chujowo 🙂 posłuchaj sobie jego wypowiedzi- w ogóle nie na temat, ciągłe gafy i ściemnianie. A na debatach to już w ogóle 😀 ale pewnie dziad wygra i w Polsce będzie jak w Rosji- niby prezydent jest, ale i tak premier rządzi. Komorowski sam to nie umie w ogóle nic, tylko Tusk go steruje. Co to za prezydent? KOMPROMITACJA!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też głosuję na Kaczenza. Jebać politykę miłości.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. nie wiem jak odbierasz obecną sytuację w Polsce ale „chujowo” to już mamy, i nie zanosi się na poprawę. Naturalnie zagłosuję na Kaczusia, dość mam tej oszukańczej gęby tego sondażysty od siedmiu boleści.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chuj mnie obchodzą wybory. I nie narzekam.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jeden chuj kto wygra, i tak będzie chujowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. może meliski na uspokojenie?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wiesz, że jesteś idiotą? Wybory to nie konkurs życzeń albo robienie komuś na złość. Takim obywatelom powinno się dowody zabierać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nosz kurwa! pobijcie się wszyscy!! – najlepiej 20 milionów od kaczyńskiego kontra 20 milionów od komorowskiego. Ja przyniosę z kumplem kanapę, weźmiemy piwo i będziemy z was wszystkich szydzić. Jebana polityka. Matko, jak można tak robić, to już nie jest zwykłe poparcie – to jest niemalże kibicowanie tym ludziom, zastanówcie się wszyscy co Wy robicie i jak wpływa to na Wasze stosunki międzyludzkie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja głosuję na Kaczyniaka, pół mojej rodziny też, rodzina męża głosuje na Komora. I jakoś to nie psuje naszych stosunków międzyludzkich (tak odnośnie komentarza nr 9). A kto wygra ten wygra, jak ogłoszą wyniki to będzie po ptokach i jakoś każdy będzie musiał sobie radzić. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Prawda jest taka że ktokolwiek by był prezydentem lub premierem Polska się nic nie zmieni.Pamiętacie co obiecywał parę lat temu Tusk?Że polska będzie drugą Irlandią:):) A nic się nie zmieniło do tej pory ,jest wręcz gorzej.Ani Komorowski ani Kaczyński nic nie zmieni.Polska by musiała całkowicie zmienić przepisy gospodarcze,zmniejszyć podatki itp. to może by coś z tego było a tak to dupa.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A ja mam propozycję dla wszystkich ty których kandydaci z pierwszych tur nie przeszli do drugiej i mają dosyć głosowania PRZECIWKO komuś.
  Otóż ja na wybory idę,i dopisuję sobie na karcie pole „przeciwko obydwu tym kandydatom”i to pole sobie zakreślam.No i jeszcze parę słów napiszę na karcie co o tym wszystkim sądzę(na karcie można robić dopiski i uwagi byle nie mazać po niczym drukowanym,np można sobie wszystko z siebie wylać na drugiej stronie karty)
  Szkoda że nie mamy takiej możliwości zapewnionej oficjalnie jak miało to miejsce np na Ukrainie,ale jest to jakiś sposób na wyrażenie swojego zdania.
  I dla malkontentów którzy mówią że mój głos będzie nieważny-POWTARZAM TO PROPOZYCJA DLA TYCH KTÓRYM ŻADEN Z DWÓCH KANDYDATÓW NIE ODPOWIADA I CHCIELIBY DAĆ TEMU JAKIŚ WYRAZ.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jeszcze przed 10 kwietnia głosowanie na pis/kaczyńskiego (to jedno i to samo) było oznaką zacofania umysłowego, obciachu i przylepieniu delikwentowi etykiekti moherowego beretu. Jak to nagle ludziska zapałali miłością do pana prezesa. To właśnie dla mnie jest chujnią. Kurwa, wpiszcie sobie „kaczyński” na judupie i przypomnijcie jaka była miniona prezydentura.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. autor 9. – Droga 10tegokomentażaautorkoChujowiczko: cieszę się, że masz taką fajną rodzinę poukładaną. To jest właśnie wysoki poziom – mieć inne przekonania, ALE szanować cudze. Z drugiej strony zauważ, że oprócz Twojej rodziny takich osób w Polsce jest coraz mniej. Dlatego napisałem do „ogółu”. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 15. ja też na kaczke, luuuuz 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Do 6 popieram.

  0

  0
  Odpowiedz