Chłopak

W październiku ubiegłego roku, na początku roku akademickiego spodobał mi się chłopak z mojego kierunku studiów, z czasem przerodziło się to w zakochanie. Nie jestem jakaś specjalnie odważna w stosunku do facetów, ale widząc, że on nie próbuje ze mną nawiązać znajomości sama próbowałam go poderwać. Oczywiście przez to wszystko zakochiwałam się coraz bardziej. Uśmiechałam się do niego, bardzo fajnie mi się z nim rozmawiało, liczyłam na to że z czasem on przejmie inicjatywę, że mu się spodobam, ale nic takiego się nie stało. Byłam załamana, chciałam dać sobie spokój, ale nie mogłam, dalej w to brnęłam. Myślałam już nad tym, żeby go gdzieś zaprosić i powiedzieć mu wszystko, ale nie miałam odwagi. Najgorsze jest to, że leci na mnie wielu chłopaków, którzy niczym się nie wyróżniają ? odzwierciedlają w pełni stereotypowy obraz studenta ? liczą się dla nich tylko imprezy, alkohol i sex, nic sobą nie reprezentują. Ja chcę mieć kogoś innego… Ten, którego kocham jest inny ? ma swoje pasje, potrafi rozmawiać w interesujący sposób a nie mówić o jakichś bzdurach i rzucać dennymi żartami, no i potrafi się wysłowić, a to też, wbrew pozorom, rzadkość u studentów. No i jest oczywiście przystojny. Ale wcale nie chce na mnie zwrócić uwagi, jestem mu całkowicie obojętna. Myślałam, że ma dziewczynę, ale dowiedziałam się od jego kolegów, że nie ma. Już nawet myślałam że jest gejem, ale też dowiedziałam się z pewnego źródła, że nie jest, zresztą, kiedyś miał dziewczynę. Ostatnio rozmawiałam z nim przed wakacjami i jakoś tak inaczej ze mną rozmawiał, jakby się domyślał, co do niego czuję, ale i był bardziej życzliwy, tak jakby mu zaczynało na mnie zależeć. Nie wiem co o tym myśleć. Teraz mam wakacje i dzieli nas ponad dwieście kilometrów, nie wiem jak wytrzymam bez patrzenia na niego, bez rozmów z nim… Nie mam nawet jego gg ani telefonu, nie mam nawet jego zdjęcia. A w październiku chyba padnę mu do nóg i wszystko powiem, będę go błagać, żeby dał mi chociaż szansę. Nigdy nie myśłałam, że mogę tak się zakochać… Chujnia do potęgi.

31
54

Komentarze do "Chłopak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Żadna chujnia do potęgi, Koleżanko. Chujnia to Twój brak odwagi, bariera, która w sumie jest rzeczą normalną, przecież nie każdy jest otwarty a i przykre doświadczenia człowieka zmieniają. Nie martw się, może się zejdziecie w końcu:) Tylko pamiętaj, nie rób niczego głupiego w akcie desperacji, bo jak przesadzisz np z uczuciem na pierwszym spotkaniu po wakacjach to też może nie być fajnie. Powodzenia i pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No i gdzie tu chujnia? Niby to ma nią być że się zakochałaś, gadasz z facetem, macie wspólne tematy i w ogóle tylko że jeszcze mu nie powiedziałaś co czujesz, to jest tą chujnią?? No to gratuluje koleżanko beztroskiego życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bądź zaradna: google + portale społecznościowe a znajdziesz jakiś kontakt do niego. No chyba, że jest taki tajemniczy ja ja to nie znajdziesz:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Szczerze ci odradzam powiedzenie mu że go kochasz, i nie błagaj go o nic. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy zależy mu na tobie stań bliżej niego kiedy rozmawiacie, nawiązuj kontakt wzrokowy, jak będziecie sami to złap go delikatnie za dłoń albo powiedz że chciałabyś iść gdzieś(np. do kina) ale nie masz z kim. Jeżeli to nie wypali to możesz dać sobie spokój. Nie płaszcz się przed nim, i jeszcze raz, nie wykrzykuj tego wszystkiego co do niego czujesz, teraz to zrobi tylko źle. Kiedy już będziecie razem przyjdzie na to czas. Życzę szczęścia. ABC

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dlaczego mam wrażenie, że gdyby ten gośc odwzajemnił Twoje uczucia to momentalnie spadłoby Twoje nim zainteresowanie? 😉 Póki co się nakręcasz, bo on Cię olewa. Pytanie, czy to zadziała w drugą stronę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do października przejdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Od autorki: 2 komentarz – to prawda że z nim gadam, mamy wspólne tematy, ale tylko ja wychodzę z inicjatywą, wydaje mi się, że jemu na tej znajomości wcale nie zależy. I to jest chujnia. 3 komentarz – nie ma konta na jakimkolwiek portalu społecznościowym. 5 komentarz – wątpię, że tak jest, jeżeli tylko widzę cień życzliwości, zainteresowania z jego strony, to staję się nakręcona do sześcianu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. mam bardzo podobną sytuację do twojej..3maj się

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tak to jest kiedy za dużo się myśli. Nie narzucaj się. Jeżeli było tak super jak piszesz, sam się odezwie. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Złap go nie za dłoń, jak kolega radzi tylko za interes i lekko pociągnij… a tak na poważnie to niestety w 9/10 przypadkach tak bywa ze my się zakochujemy na zabój a druga strona ni chuja i spierdolone dwa trzy lata. Tak już jest. A myślenie życzeniowe że on odwzajemni… cóż, jest lżej przez chwilę. Ale cuda się zdarzają (podobno)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. no chujnia 🙂 ja też jestem słaby w podrywaniu i to też jest chujnia

  0

  0
  Odpowiedz