Darmozjady na studiach

Witam wszystkich
Napiszę po Puchałkowemu, jestę studentę. Oczywiście jak większość studentów mamy forum swojego rocznika na facebooku.
Problem leży w tym, że w chuj osób bezczelnie podaje nazwę tematu na ćwiczenia z jakiegoś przedmiotu łącznie z dopiskiem „Ma ktoś coś?” i inne podobne temu dopiski.
Rozumiem, że nie każdy umie tak dobrze operować czasem żeby wykroić XX(X) minut na zrobienie referatu czy innej formy, nauczenie się tego, przedstawienie swoimi słowami (a slajd ma być tylko do pomocy).
Ale przecież kurwa żyjemy w takiej epoce gdzie jest szeroki dostęp do źródeł, są biblioteki, są podręczniki w formie pdf czy to na Chomiku czy innym hoście.
Jestem z natury spokojny i tolerancyjny, ale to co oni odpierdalają to jest jakiś intelektualny syf. Jak można być takim jebanym lamusem, hieną?
Ludziom zwyczajnie poprzewracało się w tych pustych łbach, że aż cyganiątka słyszą. Zaczynam być za tym żeby studia miały charakter elitarny, tak jak kiedyś, egzaminy wstępne i ściśle ograniczona ilość osób. Wtedy pozbędziemy się tego tałatajstwa, które zatruwa nam środowisko bezrobotnych.
Pozdrawiam, Master

73
65

Komentarze do "Darmozjady na studiach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A tam, panie, o tych kurwach studenckich żerujących na darmowej edukacji szkoda pisać. Chyba, że ktoś pracuje, nie ma czasu i raz na jakiś czas zapyta o notatki, wtedy rozumiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. yyy ale przecież wystarczy wprowadzić edukację płatną a nie państwową z podatków obywateli.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Sam masz pusty łeb studenciaku bo chłoniesz jak gąbka różne głupie internetowe powiedzonka z kwejka i demotywatorów. A wiedz, że operowanie nimi nie czyni cię ani mądrzejszym ani dowcipnym.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Matura za fikołka, studia za kopertę i pieczoną kaczkę. Wiem, bo mam porównanie. Studiowałem jakiś czas temu dziennie, a po kilku latach zacząłem co innego zaocznie. Jakie dno społeczne pozdawało razem ze mną ten drugi fakultet, to trwoga.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Stary mam to samo. Niby stomatologia, elitarny kierunek, ale kurwa tyle debili na roku ze mała bania. Każdy spamuje na FB o byle gownie, a mi telefon świeci sie jak psu jaja od powiadomien. Ma ktoś coś, materiały. Blablala. Kurwa mam, dużo powysylalem podzielilem sie i chuj z tego mam. Zero kurwa wdzięczności. Pierdole, niech radzą sobie sami.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. wprowadzic studia w pelni platne niech finansuje manusia z tatusiem albo niech delikwent bierze pozyczke studencka i studiuje w pelni swiadomie a nie pchacie sie huje gdzie nie wasze miejsce i dziury budzetowej nie bedzie przez darmozjadow jebanych pluje kazdemu studenciakowi w ryj pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Witam Cię,a ja bym chciała,aby na studiach nie było tylko samej teori,ale i też praktyki. Np: po wyższej szkole morskiej,gdzie mają zajecia w przestarzałych laboratoriach nie na na dzisiejszy swiat,a z minionej epoki,kaze się im wejść na statek i nim operować,a jeden z drufgim mówi w teori możemy wszystko wytłumaczyć,ale gdzie co jest to już tego nie wiemy,a zarządzający statkiem oczywiście zły z takiej odpowiedzi.(żeby nie było nie jestem marynarzem,podaję tylko jeden z tysiąca przykładów).Dlaczego raz w tyg chociaż nie ma zajęć praktycznych?Czy to taka wielka sztuka?Jak widać tak.A potem się dziwią,że tyle wypadków,nie umyślnych spowodowanych nie wiedzą po przez praktykę,której nie ma.Właśnie z takimi rzeczami powinni zrobić porządek w pierwszym rzędzie.Mniej będzie nie douków w prawdziwym życiu. Nie w teoretycznym,a praktycznym.Referaty owszem potzrebne do zagłębienia szerszej wiedzy na dany temat,o ile oczywiście samemu się go studiujem,a nie jak jeden z drugim idą na łatwiznę i kopiują i nic,a nic z tego nie wynoszą poza mury uczelni.Jeśli będzie tak dalej,to dalej wielu studentów po uczelniach nie będzie miało pracy,zero doświadczenia w zawodzie studiowanym.Do władz przemyślcie presperowanie waszych uczelni,system i pomyślcie o waszych studentach szerzej-nie tylko klepanie kawała na ławe waszych starych czesto nie przemyślanych teori(nie mam zamiaru tu ni kogo obrażać,bo to nie o to chodzi)Swiat się zmienia,nie stoi w miejscu,a wręcz przeciwnie idzie do przodu i to w coraz szybszym tepie rok za rokiem mijają…..Czy są tacy co myślą podobnie?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A tam pierdolicie. Ja jestem na zaocznych i popierdalam do roboty światek piątek, jestem tak zjebany po pracy że nie mam czasu na te pierdoły, a studia zrobić trzeba… no bo jak? Czasem mam chwilę czasu to sam coś ogarnę i wrzucę na maila grupowego, ale u mnie akurat ekipa jest taka, że nikt się kurwa nie spina i zawsze czasem ktoś coś podrzuci. Jedni więcej inni mniej, a i owszem. Przecież nie musisz wrzucać? A poza tym – kto kombinuje ten żyje, więc nie żałuj komuś psie ogrodnika.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Zgadzam się z autorem.To co teraz jest to wylęgarnia debili.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Mam tą samą chujnie, jak napisał 5, analogicznie – niby architektura, elitarny kierunek, a wylęgarnia zjebów. W moim przypadku chodzi raczej o jebane skąpstwo i chęć wycięcia wszystkich, wredne chuje, jak wyjazd mieliśmy na tereny lokalizacji to kurwa co drugi z lustrzanką chodził, ale teraz kurwa nikt nie ma zdjęć. Pisali żeby wrzucić, wrzuciłem swoje – zaznaczyłem, nieprofesjonalne, kurwa, pewnie z 30 osób pobrało ale nikt nie wrzuci lepszych, jak zobacze na czyimś projekcie swoje zdjęcia, to kurwa podre go w chuj, wysram się na niego i podetre szczątkami tego projektu sobie dupę, na koniec wsadzając te szczątki w całości do mordy autorowi projektu

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Hehe, ja pierdole jakie wy studenciki macie problemy. Nie chce tego komentować. Śmieszą mnie też wasze propozycje, żeby studia dzienne były płatne. Gdyby tak było, to na studia trafiały by się same tępe lamusy bogatych rodziców. Zmniejszyć ilość miejsc, tak jak ktoś powiedział i tyle! Wtedy tylko najlepsi będą dostawali się na studia. Tworzycie referaty z materiałów dostępnych na chomiku?! Do biblioteki tępe lamusy!!! Tak samo race magisterską napisze z wikipedii jeden z drugim, a potem płaczecie, że na studiach nic się nie nauczyliście i żaden pracodawca was nie chce.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jesteś takim jebanym plackiem którego boli to że inni wolą współpracować dzięki czemu dają radę natomiast ty sam kujon pracujesz cały czas i osiągasz to samo co tamci niby się opierdalając. I chuj Cie to boli, nie chcesz to nie udostępniaj, ale nie obrażaj innych tylko dlatego, że oni już teraz uczą się współpracy. Zresztą jebie mnie to. Wyrazy współczucia dla twoich „kolegów i koleżanek ze studiów” oraz przyszył współpracowników.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kolego nr 12 tu nie chodzi o współpracę tylko o kompletne lenistwo osób, o których jest napisane. Jak widać jest pełno literatury, a niektórym nie chce się ruszyć dupy i poszukać (nawet do swojego referatu) tylko czekać aż ktoś im coś podrzuci. To całkowicie żałosne.

  0

  0
  Odpowiedz