Dziecięcy wygląd

Ehh.. Wiecie co mnie wkurza? Że mam 18 lat, a wyglądam jakbym miał 15.. ;/ Przez to dziewczyny na dyskotekach nie traktują mnie poważnie, i jest chujnia. Wkurwia mnie to, ponieważ pewnie będę musiał popylać z dowodem do 25 roku życia, gdy będę chciał zakupić alkohol. Dla kobiet, wyglądać młodziej, oki oki.. Ale dla facetów, jest to syta przechujnia!

29
59

Komentarze do "Dziecięcy wygląd"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a chuj Ci powiem :-)! miałem to samo. Dziś pomimo że mam 24 lata bywa że czasami jeszcze panie kasjerki proszą mnie o dowód.
  Jednak jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu 🙂 znajomi mówią mi że wyglądam na max 21 lat:) uwierz mi moje koleżanki z dawnej klasy które nie zwracały na mnie uwagi dziś wyglądają już jak stare RURY 🙂 i cieszę się przeogromnie że nie miałem z żadną przygód.
  Dziś natomiast lecą na mnie 17-19 i BARDZO się z tego powodu cieszę.
  Latka lecą a młode kobitki się interesują. Kiedyś to docenisz! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie martw się, Ibisz ma tak samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. nie gol się przez tydzień xD

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No ja też to mam… 17 lat i 11 miesięcy, a wyglądam na 14 lat xD Jak poszedłem na kurs prawa jazdy to gościu zapisujący na kurs pytał mnie dwa razy, czy mam więcej niż 17 lat i 9 miesięcy

  0

  0

  Odpowiedz
 6. a wolisz się podobać kobietom, czy facetom? bo jeśli facetom, to rzeczywiście „jest to syta przechujnia” 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. zapuść włosy, nie czesz ich, to chwila moment a jak robert pattinson będziesz wyglądał

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Podstaw głowe pod nadjeżdzający samochód albo zapoznaj sie z wójkiem kostka brukowa a gwarantuje, że już nikt nigdy nie powie, że młodo wygladasz. Kurwa wkurwia mnie to jak czytam takie głupoty jak ta. Wygląd to nie wszystko !!! Mądra dziewczyna (czyli dyskolaski można sobie pominać)będzie patrzeć na coś więcej niż na twój dziecięcy wygląd. To ci niedługo minie a ty sie martwisz jak sie tego pozbyc. Myśl lepiej jak to wykorzystać !!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. wal trzynastolatki jak sławny reżyser

  0

  0
  Odpowiedz