Dziewczyny wolą chuliganów

Czemu tak jest, że dziewczynom imponują chuligani, dresy, ćpuny itp. Dlaczego tak jest? Dlaczego większość dziewczyn lubi chodzić z takimi typami? Myślą że taki dres je kocha, a w rzeczywistości chodzi im tylko o jedno, zdradza je, nie szanuje ich, potem chwalą się przed swoimi kumplami ile razy się jebał i ile dziewczyn ma na raz. Za jakiś czas taki cham je rzuca, a one płaczą za nim. Dlaczego mamy tak pojebane czasy, że to co złe jest dobre i imponujące, a dobre wartości są odrzucane. Przecież nie sztuką jest być pijakiem, ćpunem, choolsem. Nie widzę w tym nic imponującego. Wiem, pewnie ktoś napisze, że tak nie jest, że są i normalne dziewczyny ale powiem szczerze, że takiej nie spotkałem nigdzie. Wbrew pozorom nie wiem czy to dziewczyny nie są właśnie bardziej „płytkie” niż chłopaki, bo większość z nich patrzy tylko na cechy powierzchowne np. pieniądze, wygląd, imponuje im mieć chłopaka chuligana, którego wszyscy się boją. Chujnia i śrut:)

46
57

Komentarze do "Dziewczyny wolą chuliganów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. eee…
  nie spotkałeś, no cóż, przykro mi, ale nie można wszystkich szufladkować.
  dlaczego nie spotkałeś?
  bo te fajne dziewczyny kryją się po kątach, o ! :p

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Ćpuny nie mają tak kolorowo, ze mną tam żadna nie rozmawia. Ale w takich pewnych siebie sku**ielach kobiety widzą pociągającego samca alfa, to już chemia nie rozsądek, też mnie to przytłacza, ale nic na to nie poradzisz.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Prawda jest taka że większość kobiet(szczególnie obecny przedział wiekowy powiedzmy 12-22 lata)to zwykłe kurwy.Tak jak powiedziałeś są płytkie,lecą na kasę.Mózgów nie mają a jak mają to wyprane jakimś gównem lecącym z mediów…i ci ich faceci tak samo…

  Natomiast jest też problem że dzisiaj jest coraz mniej prawdziwie męskich facetów(kobiecych kobiet też)-ja,jako facet jak idę ulicą i patrzę na te emo pizdy to współczuję kobietom(oczywiście tym nieskurwiałym)bo mają do wyboru albo faceta-pizdę albo faceta-dresa…kurwa wybór jak między dżumą a cholerą…

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Testosteron – dziewczyny lubią brutalną siłę i pewność siebie taka jest natura, ale są na szczęście dziewczyny które cenią jeszcze coś innego.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Właśnie. Ja osobiście staram się unikać innych dziewczątek w moim wieku, zresztą – i tak nie byłoby nawet o czym z nimi gadać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jestem facetem i mam pewną teorię:
  Dziewczyny szukają przeciwnej osobowości, tzn. jeżeli dziewczyna jest inteligenta, kulturalna, nie chuligani, nie pije .itp to będzie szukała takiego faceta co będzie tzw. chuliganem, slamsem, JP-boyem.
  Jeżeli zaś dziewczyna jest odwrotnością tej pierwszej to na odwrót, będzie szukała faceta inteligentnego, kulturalnego itp.
  Ta teoria ma sens ale tylko w pewnym procencie wśród kobiet. Przyczyny takiego zachowania? Tutaj można przykleić definicję chińskiego „Yin Yang” – tylko dwa przeciwieństwa dają doskonałą jedność

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Ty z gimnazjum czy liceum?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. w życiu nie spotykałabym się z dresem, ćpunem itp. nie rozumiem dlaczego wszytskie wrzucasz do jednego worka. skoro innych nie spotkałeś, tylko takie co wolą tych 'złych’ to masz strasznie zawężone środowisko towarzyskie. nic tylko współczuć.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @7 A co? Ja nie z gimnazjum ani z liceum:) Wiekowo można powiedzieć że skończyłem technikum właśnie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kobiety lecą na facetów, którzy nie są życiowymi pizdami. Jak ma do wyboru narzekającego, jęczącego, marudzącego pajaca który całe życie cierpi, wszystko go boli, a jak ma problem to żali się na necie anonimowym ludziom, to juz woli wziąć tępaka który może i na lewo ale zarobił na furę, przypakował na siłce, nie da sobą pomiatać a jak trzeba to pokaże jej gdzie jej miejsce. Więc ogarnij się trochę koleś, zajmij zachowywać się jak facet a nie jak cipa, to zapewniam Cię że każda laska poleci na męskiego ale inteligentnego faceta mając jako alternatywę dresa.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. A ja takich nie wolę, a mój facet był normalny… był, bo mnie zostawił i co mam powiedzieć? że co mu nagle przestało pasować? że mu się odwidziało? że chuj kładzie na kogoś kto go kocha?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. „Myślą że taki dres je kocha, a w rzeczywistości chodzi im tylko o jedno, zdradza je, nie szanuje ich, potem chwalą się przed swoimi kumplami ile razy się jebał i ile dziewczyn ma na raz. Za jakiś czas taki cham je rzuca, a one płaczą za nim.”
  Znasz wszystkich ludzi którzy chodzą w dresach i mają dziewczyny że tak piszesz?
  Równie dobrze może tak robić „grzeczniutki i ułożony” gość w rurkach i sweterku.
  Więc za przeproszeniem po chuj piszesz że gość który chodzi w dresach to od razu cham, prostak, zdradza swoją dziewczynę, bije wszystkich napotkanych na ulicy i nosi bluzy z napisem JP? Znasz chociaż kilku ludzi w dresach? czy tylko znasz ich z komixxów i opowiadań innych „kozaków” internetowych ? Zastanów się co piszesz…

  1

  2
  Odpowiedz
 14. A nie pomyślałeś gościu że autor pisząc słowo ”dres” nie miał na myśli ubioru tylko stan umysłu??

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Taka prawda. Kumpel posuwa 2 dziewczyny naraz(jedna o drugiej nie wie), nie kryjąc się z tym w pracy(uważa to za swoje życiowe osiągniecie chyba), traktuje je jak szmaty, co udowadnia chwaląc się swoimi smsami przed wszystkimi, a dwie współpracownice jeszcze mu przyklaskują. Jeśli rzeczywiście taki typ człowieka jest najbardziej atrakcyjny to czemu jest tyle płaczu kobiet w necie i rozwodów.

  1

  0
  Odpowiedz