Kamieniem w oko

Ja pierdolę! Bawiłem się wczoraj z moją małą córką na placu zabaw. Obok bawiło się kilku bachorów płci z chujkiem – banda szczyli rzucała w siebie kamykami. Matki oczywiście na ławce pierdolą o tipsach… Siedzę, a tu jeb kamień mi prosto w oko! Wkurwienie, opierdol dla tych młodych głupich siks i na tym się skończyło ale jakby moja mała dostała to byłaby poważna boruta! Apel – pilnuj KURWA swoje dziecko!

24
35

Komentarze do "Kamieniem w oko"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo dzieci mają teraz za duży luz.Chodzą po mieście takie małe gnojki bez opieki rodziców,drą się pod blokami i rzucają butelkami,włóczą się po nocach,klną itp.W dzisiejszych czasach rodzice są zbyt pobłażliwi.Nie jestem jakiś stary ale w ostatnich latach zmienił się drastycznie sposób wychowania, jak byłem mały to takie zachowanie było nie do pomyślenia.Rodzice pozwalają dzieciom na wszystko.Dzieci myślą że wszystko im się należy,dostają drogie sprzęty,”zabawki” itp. Jak będą dorosłe będą myśleć że wszystko im się należy.Zresztą juz mamy efekty,popatrzcie na współczesną młodzież co sobą reprezentuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bawili sie w kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 4. @2 rozjebałeś mnie konkretnie tym komentarzem 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. koment 1 : Należę do tej współczesnej młodzieży i myślę, że nie powinieneś wrzucać wszystkich do jednego worka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @4 no to chwała Ci za to jeśli Ty należysz do tego niewielkiego procenta normalnej młodzieży.Ja nikogo nie wrzucam do jednego worka,może źle się wyraziłem,nie wszyscy są tacy ale chyba nie zaprzeczysz że 80% młodzieży to tylko chlanie,ćpanie,rozróby,chuliganka itp w glowie.Zamiast się wziąść za coś pożytecznego to dewastują wszystko na osiedlu.Widzę codziennie młodzież jak się zachowuje.sam niedawno byłem też „młodzieżą” mam młodszych znajomych ,więc wiem jak to jest

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @2 Koleś, jesteś genialny ;D

  0

  0
  Odpowiedz