Musiałem wyjebać budowlańców

Kurwa, nienawidzę tego jak mam komuś podziękować za współpracę. 20 metrów ściany miesiąc czasu. Wiecznie na rauszu. Co 3 dni, co 4 dni w robocie. Najarane, nasyfione. Idź Pan w chuj. Tak wiem, sam mogę „opierdolić na szybkości”, ale nie mam kiedy, poza tym powyżej 3m od ziemi mam problem, a bez szelek nie wejdę i chuj. Przykra sprawa, bo dzisiaj pojawili się w robocie, jak już nagrałem zastępstwo i inną firmę. Kurwa mać i tak do zajebania. Mam wyrzuty sumienia, ale oni nie mieli żeby zostawić mnie z tą jebaną elewacją na jebany tydzień i ani widu ani słychu, że w ogóle żyją.
To moja pierwsza chujnia tutaj. Już mi lżej.

58
56

Komentarze do "Musiałem wyjebać budowlańców"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. i dobrze , należy piętnować niesolidne firmy. Prawa rynku. Wygrywa lepszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dobrze zrobiłeś, zero wyrzutów sumienia. Czasy PRLu w budowlance się skończyły.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Prawdziwych majstrów już nie ma. Brukarze, zamiast progu z kostek granitowych, postawili mi nagrobek, na placu kostka się zapada, a krawężniki zabrudzili cementem (do wypełnienia „fug”) na całej długości, tak że nie widać, że to granit. Malarze w domu tak mi pomalowali ściany, że po pozostawionych bruzdach można się wspinać. Dekarze położyli łaty tak, że od czuba dachu w dół mam fale Dunaju. Teraz na podwórku obok buduje się mój brat i robotnicy leją w rabatki mojej mamy, chociaż otworzyłem im kibel w piwnicy. O tym, że wszędzie wokoło walają się pety, nie wspomnę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. też robię w tym fachu i wiem jak wygląda taka robota gdy ktoś pije. Płaszczyzna, narożniki, szpalety wszystko krzywe jak ja jebie. Nie da się pracować z takim człowiekiem. Albo robota albo walenie saki. Nigdy jedno i drugie!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wyrzuty sumienia? Dobrze zrobiłeś. Też niedawno musiałem podziękować firmie, dzięki której jestem kilka ładnych tysi do tyłu. Chciałem o tym napisać na Chujni, ale jakoś nie mogłem się przemóc. Sam robiłem w budowlance i wiem, że wielu „majstrów” nie pojedzie bez alko, choć sam zawsze byłem trzeźwy.
  Dobrze zrobiłeś, trzeba pokazać, że czasy się zmieniły.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gratulacje! Prowadzę firmę budowlaną i wiele razu trzeba było poprawiać po jakichś partaczach. Ciężko zrozumieć klientom,że za jakość sie płaci , a na dobrą firme warto poczekać. I tak mam przechlapane, bo jestem kobietą.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @3 Jak się wybiera tanich chujów z pod budki z piwem, bo wykonają robotę za pół ceny, zamiast profesjonalistów to się ma chujnie, więc nie narzekaj!

  0

  0
  Odpowiedz