Nagroda w pracy

Dziś kierownik powiedział mi, że za moje zasługi i sumienną pracę dostanę nagrodę. Zapytałem co to za nagroda. A on mi odpowiedział, że będzie to uśmiech kierownika odciśnięty w betonie. Chujnia do sześcianu.

72
68

Komentarze do "Nagroda w pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hahaha nie moge sie przestac smiac kuzwa xD

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Powinieneś się cieszyć ze swojej nagrody. Niektórzy nawet tego nie dostają…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. hehe polskie realia, mi jakis czas temu szef powiedzial podobnie. moja nagrodą była pochwała słowna.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Super! Tylko niech to będzie beton zastygły PRZED wykonaniem odcisku.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. A nam na swieta dali pilki ktore kosztuja z 5 zl -.- normalnie zalosne skurw….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Współczuje ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Walić tego kierownika. Jebany kapitalizm.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. niech uważa, bo jak ktoś nie polubi jego nagrody to może odcisnać swój uśmiech w zastygłym betonie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ale chuj z tego kierownika.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. fajne… jak w Smoleniu, sluchowisku o o koloniach w latach 80tych. Teksty masz na czasie

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A nie pracujesz przypadkiem w naszym łódzkim wydziale fabrycznym? My mamy takie nagrody przewidziane dla najostrzej zapierdalających robotników taśmowych i brygadzistów. A teraz udzielę ci darmowej porady, bo być może to od nas tę nagrodę będziesz odbierał. Otóż uśmiech kierownika to bardzo wartościowa nagroda. Jeśli utrzymasz się tu w robocie dłużej, to poczujesz, jakie piekło może rozpętać się w twoim życiu, jeśli kierownikowi podpadniesz i zamiast uśmiechu, na jego twarzy pojawi się grymas. Zatem przyklej uśmiech także na swoją mordę, pamiętając, że jesteś obserwowany i oceniany, odbierz z radością uśmiech kierownika i zapierdalaj do biedry do flaszkę, żeby uczcić tę krótką chwilę, kiedy jesteś w fabrycznych łaskach. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to zrozumiałbyś, jak ważne w przedsiębiorstwie są niepieniężne systemy motywacyjne. W dobie recesji każdy musi zaciskać pasa. Jeśli chcemy, aby nasze produkty były konkurencyjne cenowo i sprzedaż była wysoka, to musimy ograniczyć wypłaty i premie dla pracowników. Ponadto wystawianie nagród pieniężnych zwiększa możliwość tworzenia oszczędności przez pracownika, uniezależnienia się od pracodawcy i tym samym spadku motywacji, lub „nieprodukcyjnych” pomysłów w postaci na przykład spłodzenia potomka. Nagroda „uśmiech kierownika” stanowi także przypomnienie – że jesteś bezustannie obserwowany i oceniany. W sali, gdzie odbywają nieprzyjemne spotkania z pracownikami – zwolnienia, opierdole, aresztowania, obcięcia płac, zapowiedzi pozwów sądowych, rewizje, rozmowy dyscyplinarne, wymierzanie kar, konfiskaty – tam znajduje się w wielkiej skali właśnie statuetka „uśmiech kierownika”. Twarz jest uśmiechnięta, a jednocześnie bacznie skupiona, obserwująca właśnie ciebie.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Trzeba się było zgodzić, pod warunkiem, że to Ty będziesz mógł wcisnąć mordę kierownika w beton.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jebany trollu … to stary kawał Smolenia i Laskowika z lat 80-tych. Jeżeli masz za dużo wolnego czasu, to pogoń tłustą babę z postu „Dziewczyna i jej waga”. Przebiegnij się z nią po lesie, wyruchaj porządnie we wszystkie dziurki a na koniec walnij masaż lateksowym pejczem. Przyjemnie spędzisz czas, babsztyl wróci do swojej wagi a jej mąż będzie mógł bez ograniczeń podglądać bulimiczki i anorektyczni na ruchomych schodach. Wszyscy będą szczęśliwi. Więc nie pierdol, tylko ostro do roboty!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. I nie zajebałeś go na śmieć ? Jesteś Ludzkie Panisko !

  0

  0
  Odpowiedz