NFZ

NFZ to jest dopiero chujnia. Idę do lekarza, nie mam wyznaczonej wizyty ale potrzebuje pomocy, mam astmę i kurwa ledwo dychwię ale ich to nie obchodzi, że potrzebuję leków. Przychodzi taki stary dziad i jeszcze mnie opierdala, że przychodzę bez skierowania. To po co kurwa to przysięga na studiach o obowiązku udzielenia pomocy? No po co kurwa?

79
57

Komentarze do "NFZ"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sytuacja, o której piszesz najwyraźniej nie wiązała się z niebezpieczeństwem utraty życia lub cięzkiego uszczerbku na zdrowiu (a tak mniemam bo skleciłeś/aś swój żal) więc lekarz który nie pracował na Izbie lub SORze nie musiał udzielać ci pomocy natychmiastowej. Jeśli się poszło do specjalisty to skierowanie jest potrzebne a żeby go otrzymać nietudno – wystarczy się ruszyć do lekarza rodzinnego. Obwiniaj więc NFZ za system leczenia a nie lekarzy bo to dwa różne środowiska.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. on w razie czego zawsze się wytłumaczy ze swojej reakcji a szary obywatel może go w pompkę cmoknąć i na odchodne pociachać się dyskietką zdrowia

  0

  0
  Odpowiedz
 4. służba zdrowia z podatków tak działa. prywatna nie. która jest lepsza wie każdy. którą mamy ? a dlaczego ? no właśnie.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Zanim wylejecie wiadro pomyj na lekarzy i pielęgniarki – zapiszcie się na tego typu studia i je skończcie. Wtedy się dopiero wypowiecie jak to jest z tym judymowskim pomaganiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ad1. powiedz to olimpijczykowi, ktorego corka lezy na oiomie i tej pani, ktorej ostatnio nie przyjeli z dzieckiem, ktore mialo 40 stopni goraczki, bo limit sie skonczyl. powiedz to temu lekarzowi, ktory nie przyjal mnie na oddzial i prawie wyciagnalem nogi w wieku 3 lat i gdyby nie tato, ktory wzial kolesia na krotko nie wiem czy bym zyl i dozyl 30stki.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. spoko! kiedyś dzwonię do ginekologa bo miałam pilny problem to mi babka powiedziała że wizyta za 1,5 miecha. a jak nie mogę czekać to mam iść prywatnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. W prywatnej służbie zdrowia pchaliby się żeby Cię leczyć bo w tym leży ich interes. Nie musiałbyś płacić ZUSu tudzież składek zdrowotnych i mógłbyś zaoszczędzić na prywatne leczenie. Może czas na zmianę ustroju gospodarczego którego nie oferuje żadna partia sejmowa, za to oferuje pewna partia spoza sejmu?

  0

  1
  Odpowiedz
 9. wszystko, kurwa przez lekarzy i nauczycieli. Plamy na słońcu też oni coś tam spieprzyli. Kochany naród

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @7 Ta Twoja partia z poza sejmu to jakiś pic na wodę. I co myślisz że będzie wtedy lepiej? To wyobraź sobie że Ty zbierasz na tego prywatnego lekarza ale Twój kolega który właśnie skończył gimnazjum leje na to i woli wszystko przepić. I co ma zdechnąć w przychodni bo nie ma pieniędzy? To nie humanitarne a poza tym i tak byś do takiego dopłacał bo znalazłby się jakiś urząd który musiałby takim pomagać.

  0

  0
  Odpowiedz