O pięknie i

No właśnie – piękno. Często, będąc w jakiejś depresji lub czymś podobnym na przykład po zerwaniu ze swoją drugą połówką, słyszy się teksty w stylu „pójdź na spacer, zobacz, ile pięknych kobiet chodzi po ulicach”. Tylko czy te kobiety rzeczywiście są piękne? Oczywiście przy pierdyliardzie możliwych kombinacji i równie dużej liczbie gustów i guścików samo piękno jest trudne do jednoznacznego zdefiniowana, ale pomińmy to. Tak sobie myślę, że wielu ludzi myli chyba widywaną każdego dnia przeciętność z rzadkim pięknem; przeciętność, także wbrew dosyć rozpowszechnionej chyba opinii czy przekonaniu, nie musi wcale oznaczać brzydoty, a te mijane gdzieś na mieście panny na ogół są właśnie nie tyle od razu piękne, ile po prostu przeciętne czy „tylko” ładne, bo prawdziwie piękna jest może jedna na kilkanaście. Może to żadna chujnia, ale zastanawia mnie, skąd u większości chyba ludzi właśnie takie błędne myślenie czy błędne pojmowanie proporcji. Może źródłem tego jest ten durnowaty i będący zbrodnią na inteligencji, za to doskonale podbudowujący nasze wątłe narodowe ego stereotyp, że Polki są najpiękniejsze, podczas gdy w rzeczywistości niczym nie różnią się od Niemek (tak, Niemek), Czeszek czy Węgierek? Może z tego względu byle niebrzydka dziewczyna od razu wydaje nam się super piękna? Jeśli tak, to sprawy nie polepszają chyba szeroko rozumiani Południowcy albo Arabowie, którzy przyjeżdżając tutaj nie mogą się Polek wprost nachwalić – prawdę mówiąc trudno jednak, aby mówili inaczej, skoro spora ilość dziewcząt na widok takiego egzotycznego jegomościa pędzi ku niemu na złamanie karku i ślizgając się na własnym kiślu, dając mu dupy przy pierwszej okazji (dalszy ciąg jest wszystkim znany – baba zachodzi w ciążę, facet zabiera dzieciaka do swojego kraju, a ta wielce zaskoczona, bo przecież wcześniej jej Marcello czy inny Juan był taki słodki, dbał o nią, kolacyjki, kwiatki, pierdoły, a tu takie coś). Nie chcę bynajmniej w jakikolwiek sposób obrażać Polek, jeśli któraś poczuła się urażona to cóż – uderz w stół, a nożyce się odezwą, prawda?

59
64

Komentarze do "O pięknie i"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. co ty chrzanisz koleś, że niby wiekszosc za brzydka dla ciebie?
  pokaż twarzyczkę, kwiatuszku
  i zwiększ masę

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Że niby odbyt cię swędzi? bo nie rozumiem twej „chujanki”…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ach te dylematy filozoficzno-egzystencjalne gimbazy. Jak żyć, autorze, jak żyć? odpowiem sobie sam równie głęboko – godnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Niewarzne czy piękna czy brzydka byle miała dziurę.// 15letni dres z Kurdwanowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a Ty za to piekny hah ;D ?? pewnie brzydal jestes i dlatego tak piszesz

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Gość nie napisał najmądrzejszej chujni, fakt. Ale nie ma nic głupszego, niż odpowiedź pustej dupy w stylu „piszesz tak, bo pewno sam jesteś brzydki”.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. @4 czyżby gość od messia?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. wyjdź na ulicę i zobacz ile tapet i szpachli się kręci, jakbym zabrał ze sobą wiadro i pacę to w godzinę bym nazbierał materiał na remont domu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Polki są różnej urody,zarówno ładne jak i brzydkie.Mniemanie o sobie mają bardzo duże i nie są miłe czasem wręcz aroganckie.Materialnie nastawione do faceta i nielojalne.Ma być ciacho albo ma mieć kasę taka ich pusta dewiza.Przestałem je podrywać bo szkoda nerwów.Poza tym niewolno im nigdy ufać po strasznie kłamią i są niewierne.Trzeba je tylko wykorzystywać jak one nas.Zawsze zmieniajcie je na lepszy towar bo one to robią bez wyrzutów sumienia.Trzeba być taki dla nich jak one dla nas to najlepsza forma obrony i walki z nimi .

  0

  0
  Odpowiedz
 11. zgadzam się z komentarzem nr 1. w ogóle większość facetów chce tę jedną na milion, nie zauważając przeciętnych (i sami nie będąc nawet przeciętnymi). ale najlepiej zjechać przeciętne dziewczyny.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. No żeś dojebał z tymi Niemkami. Kurwa! Zbrodnia. Czeski – ok, Rosjanki, Ukrainki, etc. Ale kurwa Niemki? Kiedyś ty ziomuś w Deutschu był ostatnio?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. za dużo myślisz a za mało bzykasz

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pan spod jedynki (i pani, która się z nim zgodziła) wyraźnie nie zrozumiał tematu. Autor nie obrażał przeciętnych dziewcząt, wręcz ich bronił i przecież napisał wyraźnie, że przeciętność wcale nie oznacza brzydoty; napisał jedynie, że większość panien uważanych powszechnie za super piękne czy ósmy cud świata są na ogół przeciętne, czyli niebrzydkie, ale niczym się niewyróżniające spośród miliona swoich koleżanek. Natomiast prawdziwie piękna – jak rozumiem – ma być właśnie ta jedna na milion, która się wyróżnia w pozytywny sposób. A panu spod 11 polecam opuszczenie świata stereotypów, bo łatwo i przyjemnie mówi się o rzekomej brzydocie Niemek (ot tak, żeby Niemcom dosrać), za to gorzej słucha się innych stereotypów, na własny temat: że Polacy to pijaki, złodzieje i kula u nogi Europy. Chociaż gdyby się nad tym zastanowić, to akurat w stereotypach na temat Polaków więcej jest prawdy niż w tym o brzydkich Niemkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @13 – pudło, jestem kobietą
  i wlasciwie twój komentarz ma więcej sensu niż ta chujnia;)
  pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @14 – w takim razie przepraszam za pomyłkę w kwestii płci. Tym niemniej resztę podtrzymuję, szczególnie fragment skierowany do pana (znów pozwolę sobie założyć w ciemno) spod 11.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Piękno tak naprawdę zależy od indywidualnego punktu widzenia każdego z nas.
  A co do mentalności Polskich kobiet – muszę jednak przyznać, że wymieniłeś przedstawicielki wyznające „religie” materialności… czyli „Piekne oczy masz… a co mi dasz?”. Są jeszcze kobiety nie kierujące się egoistycznymi potrzebami, ale nie wiem gdzie ich szukać.
  Fragment o Arabach : Smutna prawda. Może i obsypią taką Polkę diamentem, ale to nie książę z Bajki. Znajoma była świadkiem jak dwie Polki Koleżanki rozmawiały na ulicy, 5 m dalej stał facet jednej z nich – Arab. Zniecierpliwiony podszedł odepchnął koleżankę swojej kobiety i jej po prostu wyjebał. Smutne.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. ad.9 to Polscy faceci mają o sobie duże mniemanie tak jak autor tego durnego tekstu.Polki mają kompleksy i niskie mniemanie przez takich osłów jak wy.Nie dziwię się że potem obcokrajowcy mają większe powodzenie

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Może jesteś gejem albo mało jeszcze ruchałeś bo ja stary tyle dupeczek codziennie widzę pięknych, że masakra:-)

  0

  0
  Odpowiedz