Oglądanie filmów w necie

Nic człowieka tak nie wkurwia jak limity, rejestracje i płatne logowania a stronach internetowych. Człowiek już po 2h bezowocnego szukania jest skłonny już zapłacić te 3,50 żeby obejrzeć ulubiony odcinek serialu ale i to jest niemożliwe. Pozdrawiam wszystkich z tym samym problemem.
PS: Szukam serialu „The Walking Dead”

26
24

Komentarze do "Oglądanie filmów w necie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A powiedz mi gimbie, co ty dałeś kiedyś drugiemu człowiekowi za darmo.

  6

  2
  Odpowiedz
 3. Tv Fox, chomik

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Rozterki gimbusa na utrzymaniu mamusi.Widać że masz wiele czasu by siedzieć i szukać za darmo filmów w sieci skoro nie stać Cię na 3,5zł.A poza tym głupiś bo są pewne strony z których można ściagnąć za darmo ale trzeba mieć trochę więcej oleju i mieć więcej niż te 14 lat.P.S „The Walking Dead”?Znowóż jakiś po raz setnie odgrzewany kotlet o zombiakach?Ech,przecież to już tak nudne,był już świt,dzień,noc,powrót itp żywych trupów.Chce się to wam jeszcze oglądać?

  11

  3
  Odpowiedz
 5. Pociotki panów waszych i szabesgoje posłuszni waszym panom zbierają owoce które panowie wasi wyhodowali robiąc z was debili na poziomie amerykanów,w końcu z czegoś trzeba wybudować te pałace ociekające przepychem,a robi się to na chudej szkapie którą jesteście wy i na której sobie panowie wasi patatają kiedy chcą.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Serialosy polecam 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Za darmo: torrenty, dc++, rapidshare i podobne. Problem tylko w tym, że 99,9% rzeczy za darmo jest po angielsku, ale jak znasz język to prosto dostać film/serial za darmo. Ja tam wolę anime więc: bakabt i nyaa

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Widzę ze masz dobry gust 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. kinoman.tv, cda pozdrawiam

  2

  0
  Odpowiedz
 10. CDA, pozdrawiam

  2

  0
  Odpowiedz
 11. każdy serial można znaleźć za darmo a skoro nie potrafisz kup legalnie

  0

  0
  Odpowiedz
  1. filmy.to (ale najlepiej torrent)

   0

   0
   Odpowiedz