Praca całym moim życiem…

Pracuję w prywatnej firmie, raczej na średnim stanowisku, w sumie mam sporo na głowie. Na pieniądze na razie narzekać nie będę. Na czas pracy – jak najbardziej. 8 godzinny dzień pracy jest tam abstrakcją, podobnie jak wolne weekendy itp. Mało tego, w soboty, niedziele i święta pracuję… dłużej! Dwa tygodnie temu, miałem zabrać swoją dziewczynę na kolację. Niestety, telefon z pracy. Zatem przełożyłem wypad na tydzień później. Zgadnijcie co? Tak kurwa! Telefon z pracy! W końcu obiecałem, że zabiorę ją gdziekolwiek (!) właśnie dzisiaj! Tak! Jeden jedyny, przekładany od wielu tygodni dzień wolny od pracy. Nawet już niczego nie planowaliśmy. Chcieliśmy pójść… na kawę, na zakupy, do kina – obojętnie. Nie muszę chyba mówić co się stało… Nie poznaje jej głosu „na żywo”, a jej twarz znam ze zdjęcia, które noszę w portfelu. Mieszkamy razem, ale się nie widujemy… Ja pierdolę, paranoja! Po powrocie z pracy biorę prysznic i kładę się spać. Nie ma szans na żadne figle, choć kiedyś mogliśmy cały weekend nie wychodzić z łóżka. Nawet nie wiem jak jej idzie na uczelni! Ponoć teraz sesja (była? jest?)… O kumplach zapomniałem. Zero czasu dla bliskich i znajomych, zero czasu na sport czy inne hobby, zero życia prywatnego! Pracuję, śpię i czekam na telefon z firmy, żeby iść do pracy! Co mam zrobić w takiej sytuacji? Wymeldować się z mieszkania, rzucić dziewczynę, sprzedać samochód, kupić śpiwór i zamieszkać w biurze?! Może mam za wysokie wymagania? Chcę, aby moja dziewczyna nie czuła się zaniedbywana, chciałbym od czasu do czasu wyskoczyć na piwko z kumplami, może jakiś wypadzik na paintball czy pograć na hali w „gałę”. Wszystko! To tak wiele?! Ludzie, trzymajcie się ciepło i zdrowo! Nie dajcie się wciągnąć w takie bagno jak ja! Mykam… do pracy! PS Kurwa mać!

35
65

Komentarze do "Praca całym moim życiem…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. skora na pieniądze nie narzekasz to Ci się całkiem dobrze powodzi. Trzeba więc wybrać: życie prywatne albo ciągła praca ale przynajmniej kasa jest porządna…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Taka sytuacja jest właśnie przez takie cipy wołowe jak ty! Przez ciebie tracą normalni ludzie, którzy chcą normalnie pracować. Wiem bo sam pracowałem w firmie, z takimi jełopami jak ty. Na 20 osób w firmie 2 skończyły na prochach, 2 osoby od nieleczenia chorób jakiś zakażeń bakteryjnych dostały, kilka osób ma poważne kłopoty z kręgosłupem. Tak wszyscy śmieją się z tych co wyjechali na zmywak, ale oni przynajmniej siebie szanują. I to właśnie oni przyjeżdżając do Polski wprowadzają nowe standardy w firmach, bo widzą jak wygląda stosunek do pracownika za granicą! Nawet nie można mieć pretensji do pracodawców, skoro pracownicy to zwykłe nieszanujące cię szmaty! ŚRUT!

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Albo zmienisz pracę, albo ograniczysz pracę, albo żegnaj słodkie życie…praca jest owszem bardzo ważna, ale to nie wszystko…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Poszukaj innej pracy, chyba ze nie chcesz bo w obecnej dużo zarabiasz a w innej by Ci tyle nie dali. Ale nie tylko kasa jest ważna :/ ciekawe ile dziewczyna wytrzyma(sama jestem dziewczyną i nie wiem czy bym tak mogła cały czas…). Albo zostań bezrobotnym jak Ferdynand Kiepski, wtedy życie stanie się lepsze ;D

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Chuj z taką pracą.Lepiej być bezrobotnym i zbierać puszki ale za to mieć czas na to co w życiu ważne!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. widzisz Ciebie boli praca, a wielu jej brak. Tak to jest że nigdy idealnie nie będzie;-)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ej a ciężko jest bez kitu wyłączyć komórkę na jeden czy dwa dni i dać sobie spokój ? praca nie zając nie ucieknie, nie widzę tutaj żadnego problemu. w razie czego pretekstem dobrym jest to że koma się wyładowała i masz w dupie, bądź też rozjebała się czy inny farmazon….czy kłamstwo jest aż taką trudną sprawą ?!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Rób to co lubisz, a nie to co musisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tak to jest w u prywaciarzy! Jak ci się nie podoba to ci powie że 15 innych na twoje stanowisko i do widzenia… Trzeba było w budżetówce robić, pensja stała, czas pracy normowany, wolne weekendy/dni w tygodniu…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja bym nie odbierała telefonu.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Chciałbym coś sprostować i odpowiedzieć na Wasze zarzuty i pytania.
  Wyłączę komórkę, nie odbiorę telefonu – pojedzie po premii albo zwolni, były już takie akcje, nie ma że boli. Tam nikt nie pracuje tyle ile trzeba – 100% poświęcenia…Poza tym jak komórka się rozładuje to mają drugi numer, domowy i numer dziewczyny(nie wiem skąd!). Mam szukać pracy? Kiedy? Jaki szanujący się pracodawca zaprosi mnie na rozmowę o pracę na godzinę 22 czy 23? Chyba w domu publicznym… Ale macie dużo racji. Wytrzymać jakoś do maja, może czerwca (potrzebuję pieniędzy, gdzie indziej tyle nie zarobię).
  Mykam do pracy! Trzymajcie się!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ludzie! Cud! Albo właściciel firmy czyta Chujnie albo opłacało się zapierdalać!
  Dzisiaj zastałem go w biurze, co zdarza się rzadko. Dostałem niemałą premię uznaniową i powiedział, że mam wypisać podanie o urlop i zabrać dziewczynę na narty albo gdzieś bo „na dłuższą metę tak się nie da”! Premia, płatny urlop – udało się!
  Już jestem w domu(!) i biorę się za gotowanie pysznego obiadu dla dwojga 🙂
  Skoro Chujnia działa, to następny wpis będzie o nowym samochodzie albo o wakacjach w Egipcie ;> 😀
  Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności Pana Piotra jeżeli to czyta! 🙂 Trzymajcie się!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Może jebnij tą pracę po prostu! Jak Cię to wkurwia, to spróbuj znaleźć sobie nową. Nie napisałeś, że nie możesz tego zrobić. Skoro tak zapierdalasz, to pewnie masz dobre kwalifikacje. Chyba, że nie chce Ci się odstawiać tego całego cyrku z rozmowami i papierami. Pomyśl jak jest łatwiej, bo stać w miejscu nie możesz… Powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jestem pewien, że przez to że zaniedbujesz dziewczyne ona Cie wali w rogi i sypia z innym/i. Dla niej oczywiście to nie bedzie zdrada bo sobie bedzie wmawiała, że Ty ja olewasz i musi kogoś mieć. Tępe dziwki !!

  0

  0
  Odpowiedz