Procodawca-krwiopijca

O Chujnio Przenajświętsza! Co mnie podkusiło żeby własną działalność uruchamiać i zatrudnienie dawać innym ludziom. Ja po nocach nie śpię myśląc jak wszystkie rachunki popłacić w terminie, stany lękowe już mam, kasy jak na lekarstwo, od jutra urlop, a mi zostało 80 zł w kasie, kurwa! A pracownicy ciągle dąsy jakieś, że to źle, że tamto, że nie przyjdę na rano, bo z mamą do lekarza, że na popołudnie też nie, bo przegląd samochodu. I pewnie premie wakacyjną by się chciało, że urlop się na należy z kodeksu pracy ale jak to ekwiwalent im dać! I chuj, i tak dolepili mi etykietkę pracodawcy krwiopijcy! I co z tą moją klawiaturą jest nie tak. Znaku zapytania znaleźć nie mogę! śrut

20
45

Komentarze do "Procodawca-krwiopijca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W Polsce prowadzić działalność? Szaleństwo. Takie rzeczy to w Hong Kongu lub Singapurze, ewentualnie Irlandii lub Wielkiej Brytanii. Na pewno nie w socjalistyczno-biurokratycznej Polsce. Szkoda czasu i nerwów.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie potrafisz nie pchaj się na afisz. Jak za trudno to rowy kopać idź, nikt ci nie karze działalności prowadzić pajacu!

  0

  0
  Odpowiedz