Pseudocwane Janusze

Wkurzają mnie te wszystkie pseudocwane Janusze, Mariany, Seby, Krzychy co im sie gęby nie zamykają i wciąż kłapią bez sensu ale kłapią dziobem byle co ale gadają byle gadać. Jeden przez drugiego struga ważniejszego bo niby że tacy wygadani „oPczaskani” erudyci myślący że jak będą gadali bez przerwy to będą „mundrzy”. I gada taki z tobą a jak zadaje ci jakieś pytanie to gdy mu odpowiadasz to on ci coś w międzyczasie gada. Albo jest tak że pyta coś ciebie i zanim skończysz on już pyta o co innego. Nie wiem jak można być takim bucem i z czego to wynika? Niby że taki zabiegany, że „czas to pinionc” albo że „w pENdzie żyjem” czy cholera wie co? Czy po prostu żeby udawać takiego wiecie „jaki jestem szybki i bystry joł!” Niby nic a wkurza.

41
18

Komentarze do "Pseudocwane Janusze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chuj wie o co Ci chodzi, a od Mariana to się odpierdol.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Od Krzycha też się odpierdol. A Seba jest może trochę zbyt gadatliwy, ale chociaż nie taki mruk i mundral doskonały.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Nie zawracaj głowy. O co ci w ogóle chodzi?

  1

  1
  Odpowiedz
  1. O tramwaj co nie chodzi.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Trafnie opisane. Też mnie wkurza coś takiego. Niestety tacy ludzie jak Ty Autorze giną w tym ogólnym motłochu. I to smutne jest. Bardzo.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Trochę chaotycznie napisałeś, ale rozumiem o co ci chodzi, bo sam sie z POdobnym gównem spotykam. Więc łap plusa.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Ludzie na ogół są nudni,pazerni,egoistyczni,wścibscy.Lubią kłapać japą bez celu bo to im daje satysfakcję.Czasem uda się znaleźć kogoś wartościowego,jedną,dwie osoby.Ale nie zawsze.Możesz zacząć pić dużo,uwierz że też polubisz pierdolenie o szopenie.Ogółem,polecam wybuduj sobie ziemiankę,nakup zapasy jedzenie,weź psa,laptopa i szybki internet LTE 4G i ciesz się życiem,czy jak to by młodzi powiedzieli ENJOY!:)P.S albo zostań psychologiem,ludzie będą Ci mielić ozorem a Ty będziesz udawał że ich słuchasz a zarobisz dobrze.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Wszystkie Janusze, Seby, Piotrki, Roberty, Zbigniewy to banda biedckich pajacy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Też mam takich znajomych i swoimi wypowiedziami potrafia zanudzic na smierc. Nie interesuje ich twoje zdanie, licza sie tylko oni bo musza wyrzucic te smieci ktore maja w glowie do takiego momentu, ze mozna dostac doła. A po drugiej stronie sa tacy co nie wiedza a sie wypowiedza i tez to bardzo przykre przypadki.

  1

  0
  Odpowiedz