SĄSIEDZI z bloku

Witajcie drodzy chujniowicze! Wkurwiają mnie drzwi od mojego bloku. Jebani sąsiedzi otwierają je 24/7 bo kurwa ich dzieciaczki nie potrafią zapamiętać, tego jebanego kodu do domofonu. Ostatnio przez to drzwi musiały być naprawiane bo nijak je kurwa otworzyć. Na tablicy wielkimi literami był kartka:,, PROSIMY O ZAMYKANIA DRZWI…”
ale uprzejmi sąsiedzi ją kurwa zerwali bo mają w dupie to ze z klatki czasami giną rzeczy, a nawet kiedyś jakiś pijak leżał w klatce pod drzwiami! Jebana chujnia!

51
3

Komentarze do "SĄSIEDZI z bloku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mój kolega też miał takich popierdolonych sąsiadów, to pewnego razu mu nowy rower ukradli, a nie było go dosłownie 15 minut. Ogólnie chujnia jest z sąsiadami z bloku. Jedni to tanie pijaczki, inni to złodzieje, jeszcze inni „imprezowicze”.
  Moja dziewczyna mieszka w bloku i wszystko by było dobrze, gdyby nie jeden skurwysyn, który się wprowadził 2 lata temu. Jebany alkoholik, choleryk, wścibska menda. Albo słucha „hitów” disco polo, rzecz jasna na full głośność, bo inaczej nie można. Albo napruty stoi na klatce i drze morde. A jak się przechodzi obok jego drzwi, to piętro niżej i wyżej jebie żulem, takim brudem, nie wiem jak to nazwać. Niby jedna osoba na całą klatkę, a tak potrafi uprzykrzyć życie.

  16

  0
  Odpowiedz
 3. Napisz ten kod farbą olejną na drzwiach,bo to wszystko i tak o kant dupy rozbić;kto ma wleźć ,ten i tak wlezie…

  3

  0
  Odpowiedz
 4. nie zostawiaj słoików na klatce i luzuj dupala

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Kurwa znam ten problem, u mnie jest to samo choć mam stary domofon bez kodu! Mamy jednego typa co otwiera te drzwi i chuj. Już się z nim kłóciłem, sąsiad też i sąsiadka. Bo raz ktoś nasrał przy drzwiach od piwnicy, raz jebało moczem, raz łeby sprayem coś pobazgrały. Jakoś w innych klatkach w bloku, gdzie się drzwi zamyka, nie ma takich akcji. A jak widzą otwarte to co będzie srał w krzakach, zesra się pod schodami w klatce. Pojebani ludzie, nie przetłumaczysz, że drzwi są od tego, żeby zamykać.

  6

  0
  Odpowiedz