Serce boli

Ulokowałem swe uczucia w dziewczynie, którą znam od kilku lat. Zakochałem się w niej jak na złość na miesiąc przed wyjazdem na studia. Bardzo mi na niej zależy ale ona doświadczona bardziej ode mnie uważa, że nasz wspólny związek wszystko by zepsuł. Bardzo lubię z nią rozmawiać i przebywać w jej towarzystwie ale nie chce przez nachalność niczego zepsuć. Co tu dużo gadać, będę szukał dziewczyny choć trochę do niej podobnej, chodzi mi o charakter, wygląd i zachowanie bo te 3 cechy w takiej kolejności właśnie mnie w jej pociągają.

25
39

Komentarze do "Serce boli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ehhhh mam podobnego problema

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ty bucu! o dupę się walczy a nie tak odpuszcza!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. daj jej do zrozumienia, że bardzo Ci na niej zależy, ona może z tobą się tylko tak emocjonalnie droczyć… sama nie wiedząc czego chce. do odważnych świat należny: pocałuj ją w najmniej spodziewanym momencie… może wtedy odkryje w sobie uczucie, które ty do niej czujesz… jeśli da ci w pysk to i tak nic straconego… bo będąc na tych studiach będziesz próbował o niej zapomnieć i będziesz unikał z nią kontaktu i żył żalem, że nie spróbowałeś… powodzenia 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kolejny nastolatek z problemami…wasze problemy nie są GODNE CHUJNI tylko ZWYCZAJNIE CHUJOWE.
  Nie ta to inna i tyle.Chcesz to spróbuj żebyś rzeczywiście potem nie żałował.Ale z tego co widzę to trafiłeś na laskę typu”zostańmy przyjaciółmi”więc dupa zbita.Poza tym chemia między dwoma osobami albo jest albo jej nie ma.Nie pojawi się po czasie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. chujni dostaje jak czytam tę historię tym bardziej że przechodzę właśnie to samo co kolega Ale czy to miejsce na umieszczanie miłosnych zwierzeń bez przekleństw kurwa? ehhhhh
  pozdro D.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kurwa ludzie nie przesadzajcie… tyle ludzi chodzi po tym świecie zawsze można sobie znaleźć kogoś innego… a tak w ogóle jak macie być razem to i tak będziecie… czasem tak bywa, że ludzie są np razem potem się rozstają i niektórzy po jakimś czasie wracają do siebie bo jednak widocznie są sobie przeznaczeni… NIE RÓB NIC NA SIŁĘ może tylko teraz CI się wydaje, że tak bardzo ją kochasz daj… zobaczysz,że za jakiś czas spojrzysz na to z innej perspektywy. A jak macie być razem to i tak będziecie…Jak Ci na prawdę zależy to się staraj …Wiesz mówisz, że będziesz szukał podobnej ale to jest bez sensu bo wtedy i tak dalej mówisz, że kochasz tamtą a Ty jesteś do niej podobna i dlatego do ciebie też coś czuję . Facet przecież to jest chore. Może będzie dużo podobnych ale w takim wypadku będzie CI zawsze czegoś brakowało w tej osobie gdyż ona może i będzie PODOBNA ALE NIE TAKA SAMA, i będziesz cały czas czuł nie dosyt. A mogę się założyć, że jak spotkasz następną to będzie zupełnie inna od tej. Na ogół za daną osobą się tęskni dopóki nie poczujesz coś do następnej … Tak najłatwiej leczyć się z nieudanej albo skończonej miłości. Wyjątkiem jest jakaś większa miłość, za którą można dłużej tęsknić … i człowieku nastaw się na to że takich sytuacji będziesz miał jeszcze sporo ..nie wiem ile Ty masz lat ale piszesz jak typowy nastolatek…. nie pierwsza ona i nie ostatnia.. trzeba trochę przejść żeby znaleźć odpowiedniego sobie partnera…Life is brutal and full off zasadzkas:):):)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. co to kurwa bravo girl ?? czy chujnia.pl ??

  0

  0
  Odpowiedz