Slung

Mnie niemiłosiernie wkurwia jak czytam coś, albo rozmawiam z kimś i nie rozumiem o co chodzi, w sensie nie kumam danych słów, bo albo ktoś sam sobie wymyśli, albo jakaś „paczka” a potem napierdalają tak ludzi spoza paczki O.o Tak jak dzisiaj na chujni kilkakrotnie spotkałem się ze słowem „ŚRUT”, chuj wie to znaczy, koledzy nie wiedzą, miejski.pl głupieje, wypierdala z linkami na allegro, nie wspominając o starym wujaszku gugl, który na moje zapytanie burknął „no coment”. Byłbym wielce rad gdyby ktoś wytłumaczył biednemu old-boy’owi nowoczesne znaczenie tego chujstwa i umożliwienie spokojnego snu.

18
36

Komentarze do "Slung"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Znaczenie tego wielce mistycznego i jakże dosadnego słowa było już na chujni kilkakrotnie wyjaśnione. Porównać je można do chrześcijańskiego „amen”, przy czym „śrut” jest wyrażeniem o wiele bardziej nacechowanym emocjonalnie, aczkolwiek nie tak wulgarnym jak „no i chuj!”. Tego mistycznego słowa używamy do podkreślenia zrezygnowania wynikającego z chujni, która nas dopadła. Po zakończeniu wypowiedzi dosadnym „Śrut!” poznasz prawdziwego chujowicza lub chujowiankę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. chujowiczkę bym napisał, bo to brzmi trochę dziwnie 😛 tak jak autostopowicz – autostopowiczka albo cokolwiek innego. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No widzisz i problem masz z głowy;)
  A na przyszłość jeżeli wkurza cię słownictwo danej grupy masz dwa wyjścia…albo ją zignorować albo w nią wejść i zrozumieć ten slang.
  Np ja jestem miłośnikiem kolei(mikolem) i nie rzadko lecą teksty które mogą się ludziom spoza branży wydać dziwne np RUMUN ZAPIAŁ SUCE BIPĘ:)(lokomotywa spalinowa st43 podczepiła do lokomotywy spalinowej su46 wagony piętrowe bhp;)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wystarczy tylko trochę dobrej woli i chęci poszukania w źródle czyli tam gdzie trzeba – na chujnia.pl. http://www.chujnia.pl/co_do_sruta/ tutaj bardzo dobrze wyjaśniłem co oznacza to słowo. śrut

  0

  0
  Odpowiedz