Śrut przechuj

od pewnego czasu prześladuje mnie pewna myśl dotycząca jednego mistycznego tworu, o którego bycie zdałem sobie sprawę całkiem niedawno. otóż sprawa dotyczy wywoływanego tu i ówdzie tzw. śruta przechuja. byt sam w sobie bliżej nieokreślony. jednak istniejący więc pewnymi kryteriami można go opisać. poparty godzinami spędzonymi na kontemplacji z czego zdecydowana większość odbywała się na czekoladowym tronie w sześciennej świątyni przemyśleń egzystencjalnych w końcu utknąłem w martwym punkcie. gdyż istota i metafizyczna natura wyżej wspomnianego śruta przechuja jest nie do ogarnięcia dla zwykłego, a nawet ponadprzeciętnego umysłu. prawdę mówiąc umysł zaprawionego we władaniu chujnią, dzielnego chujowicza z trudem dawał sobie radę w pojmowaniu ledwie promila potęgi śruta przechuja. i w chwili gdy wszystko wydawałoby się już przesądzone i cały wysiłek użyty na kontemplacje zaprzepaszczony z pomocą niespodziewanie przyszedł mi inny, tym razem mniej tajemniczy lecz równie potężny i mistyczny byt. mianowicie kapsko autonomiczne. jest to kapsko żyjące własnym życiem na którego autonomiczność wskazuje niemożność utrzymania go w swoich zwieraczach na dłużej niż 5 sekund. posiada ono rozum, świadomość istnienia i wolną wole jednak jest niezwykle ograniczone pod względem kontaktów międzyjednostkowych. jedynie prawdziwy chujowicz jest w stanie skonsultować się z nim władając własną chujnią, której chwilowa moc musi osiągnąć przynajmniej 10 poziom wtajemniczenia. i oto po długich staraniach, kontemplacjach i porady zasięgniętej u autonomicznego kapska odkryłem jeden fakt przybliżający mnie do poznania oblicza śruta przechuja. mianowicie jest on w stanie w ciągu sekundy skondensować całą chujnię z dziesiątej części galaktyki na jednym ściśle określonym fragmencie przestrzeni, którego objętość w skrajnych przypadkach może się zawrzeć w kuli o promieniu 0.5mm. rozważania o śrucie przechuju nie skończą się na tym fakcie. jego tajemnica prawdopodobnie będzie wciąż odkrywana coraz głębiej i dokładniej. na koniec jeszcze tylko dodam, że ostatnie słowo w mojej wypowiedzi będzie hołdem do śruta przechuja składanym odwiecznie przez wtajemniczonych chujowiczów. śrut

29
51

Komentarze do "Śrut przechuj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. o kurwa… dobre xDD

  0

  0
  Odpowiedz
 3. polać filozofowi, który przez odbyt przybliża nam byt doskonale czysto chujowy – jeśli w ogóle może tu być mowa o bycie. śrut!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kutwa wasza mać. Co to ten śrut? 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. chciałbym jeszcze dodać ze swojej strony, iż mistyczny śrut przechuj jest bytem tak potężnym, że jest w stanie ujarzmić chujnię wszystkich światowych chujowiczów i zastąpić ją nicością. jedynym osobnikiem, który jak mówią miejskie legendy widział śruta przechuja jest wrocławski superbohater jonasz. on to pewnego dnia oglądając własne autonomiczne kapsko odkrył w nim śruta przechuja, który natychmiast zniknął. od tego czasu poruszony dogłębnie jonasz nie oddaje już kapska, gdyż przeraża go myśl, iż w przepastnych otchłaniach skrytych za jego zwieraczami może drzemać śrut przechuj, który po wydostaniu się na wolność wessa cały wszechświat łącznie z jego przechujnią. tak oto dwie odwieczne potęgi: przechujnia i śrut przechuj walczą o panowanie nad światem, i od przewagi którejś ze stron zależą losy wszystkich chujowiczów. obecnie jak wynika z moich obliczeń oraz rozlicznych doświadczeń losami świata włada przechujnia, czego z resztą my, wszyscy chujowicze, jesteśmy dowodem. jednak natura śruta przechuja jest trudna do odgadnięcia i nikt nie wie, kiedy świat wpadnie w jego władanie, pewne jest tylko to, że wykształci się wtedy nacja śrutowiczów, którzy z ocalałymi garstkami chujowiczów stoczą ostateczną walkę o panowanie nad światem. śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Poproszę namiar na waszego dilera:)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. o bycie przez od-byt 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Co paliłeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. żałosny wpis. do śmietnika go

  0

  1
  Odpowiedz
 10. autorze ostatniego komentarza, możesz być pewien, że jesteś wyklęty na chujnia.pl, poza tym przechujnia już niedługo przyjdzie do ciebie i zemści się za zniewagę. śrut.

  2

  0
  Odpowiedz