TRZY SPRAWY

Moja obecna chujnia dotyczy aż trzech spraw, ale muszę to z siebie wyrzucić.
(1) kolejny raz muszę pracować w weekend. mój elastyczny czas pracy rozciąga się jak guma do żucia na wieczory i weekendy. mam 27 lat, ale piątki wieczór spędzam na kanapie, myśląc, że wreszcie mam czas, żeby posprzątać zajebane śmieciami mieszkanie. strasznie mnie to wkurwia.
(2) rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam przez 8 lat. przez ostanie 3 lata nie zauważył, że kurwa coś jest między nami nie tak oraz nie widział nic strasznego w tym że uprawiamy sex raz na rok, nie mieszkamy razem, spotykamy się raz w tygodniu, a w czasie spotkań głównie się kłócimy. teraz, kiedy wydałam mnóstwo kasy na psychologa i postanowiłam powiedzieć: ani kurwa dnia dłużej, bombarduje mnie smsami i telefonami, jak to możliwe, że przestałam go kochać. to też mnie strasznie wkurwia.
(3)trzecia sprawa to królik. dostałam go na urodziny, ale nikt mi nie powiedział, że to fabryka sików i kupy. chciałam go oddać, ale po pierwsze nikt go nie chce, a po drugie trochę go już pokochałam. i to jest właśnie ta trzecia sprawa. wkurwia mnie ta więź emocjonalna.

60
105

Komentarze do "TRZY SPRAWY"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. smęcisz bejbe

  0

  0
  Odpowiedz
 3. z faceta na królika.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Sprawa 1: ciesz się, że w ogóle kurwa pracujesz, niektórzy jak ja z chęcią zamieniliby się tak więc szanuj to co masz.
  Sprawa 2: nie facet tylko jakaś ciota. A co do psychologa, to raczej kwestia Twojej bardzo słabej psychiki. Jakbyś miała ją silną, nie łaziłabyś tam, tylko sama poradziłabyś sobie z tym.
  Sprawa 3: Każde zwierzę sra, myślałaś że królik gówna nie robi? hehe… nawet zabawne.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak zerwiesz z królikiem, to przynajmniej nie będzie bombardował Cię smsami. I nie dlatego, że nie umie pisać, ale dla tego, że prawdopodobnie ma więcej jaj, niż Twój były.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jeśli chodzi o królika, to możesz zrobić z niego pasztet. Nie piszę tego złośliwie, aczkolwiek nie wiem jak zerwałabyś tę więź emocjonalną.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. haha ja też mam królika i też sra, może ich sparujemy? 😀 /maślan

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No to grubo.Nie z królikiem, ale jak na 8 lat to cos maly chuj Cié strzelil.pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś bardzo słodka.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Przynajmniej królik nie kłóci się o byle gówno.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 3 lata było nie okej a ty w tym trwałaś? Rany, jesteś masochistką.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zaintersuj się czyms, czytaj ciekawe książki o świecie, ucz się, a nie jak większość bab tylko drążysz problemy istniejace wyłącznie w twojej głowie. Szersze horyzonty to zdrowsza psychika.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Głowa do góry , wszystko będzie dobrze , życie takie jest – raz na wozie raz pod nim . Musisz byc silna i tyle – widmo

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Baby i te wasze więzi emocjonalne…

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Zaproś chłopaka do siebie. Wyjasnij mu prosto w oczy dlaczego ma więcej nie bombardować cie smsami. Podaruj mu królika przez wzgląd na te wasze 8 lat jako symbol pojednania. I niech przy okazji wyrzuci śmieci jak będzie wychodził. Nie ma za co.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. ad 1. ciesz się że masz prace
  ad 2. to była dobra decyzja, tego się trzymaj
  ad 3. spuść drania w toalecie

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Już sam fakt,że zamiast sama się ogarnąć idziesz do tych debili co to się zwą psychiatrami sprawia,że mam cię za nic.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Idz do dobrej wróżki niech Cie zamieni w królika. Będziesz miała nowego chłopaka, srała na wszystko łącznie z smsami.
  p.s. Seksu też Ci nie zabraknie bo wiadomo jak rżną się króliki…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. i własnie po to jest ta strona żeby wywalić z siebie te zasrane sprawy. Trzymaj się dziewczyno i nie sluchaj pojebów którzy nie rozumieja

  0

  0
  Odpowiedz
 20. „Wszystko znosi…”, „Wszystko przetrzyma…”, „Cierpliwa jest…” „Miłość nigdy nie ustaje…” Także być to ty sobie z nim mogłaś, ale o miłości bladego pojęcia nie masz.

  0

  0
  Odpowiedz