Zęby!!!

Wkurwiają mnie jebane zęby! Boli mnie ząb zaplombowany, boli mnie ząb kolejny jeszcze nie zaplombowany, bolą mnie kolejne dwa zęby, w których zrobiły się identyczne dziurki zaraz po przyjeździe od dentysty!! To jest HORROR! Muszę je leczyć, a dentystka mnie wkurwia i boję się jeszcze w ogóle dentystów!! W takich chwilach żałuję, że nie jestem murzynem!! Dziękuję za uwagę.

45
64

Komentarze do "Zęby!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wiesz no na pocieszenie ci powiem że ja swojego czasu miałem rwaną ósemkę na stanie zapalnym…więc ty nie wiesz co to prawdziwy ból:)
  Rozważ zmianę dentystki jeśli cię wkurwia.
  Murzynem-tzn dlatego że skini by ci zęby wybili sami i nie byłoby problemu?

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Mycie zebow troche pomaga.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. MYJ ZĘBY CZARNUCHU!!

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Kolego miałem ten sam problem, też strasznie psuły mi się zęby a dentysty bałem się jak diabeł święconej wody. jedyne wyjście z tej sytuacji to zacisnąć 'zęby’ i przyzwyczaić się do wizyt u dentysty, kiedy się z tym pogodzisz bedzie lżej.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Kurwa rok temu dentystka wyleczyła mi wszystkie zęby. Chodziłem regularnie na wizyty w chuj czsu i wszystko ekstra… tylko że teraz jak sie okazuje są zepsute pod plombami, nie pod plombami, obok plomb.. Czyli podsumowując 8 zębów do leczenia w tym kilka leczenie kanałowe!!!! Dodam tylko że zarówno wcześniej jak i teraz zęby miałem leczone prywatnie:)))

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Chujową miałeś dentystkę,plomba dobrze założona nie pozwala na psucie się zębów pod nimi.Kanałówka nie jest taka straszna.
  Mycie zębów chuj pomaga,jak masz tendencję do łamania się zębów czy psucia to po prostu masz.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Jebane zęby. Też ich nienawidzę. Już miałem pół szczęki zrobione, ugryzłem jakąś pestkę i mi dwie plomby wyleciały i pociągnęły ze sobą kawałek zęba.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Pierdolone zęby kurwa i jebane kurwie syny ósemki jedna suka z lewej strony u góry sama wypadła, ale kolejna szmata ósemka u góry z prawej strony tak napierdala, że chyba będę kurwa spał z ręcznikiem zaciśniętym w mordzie, jest skruszona w chuj i jedyny sposób to wyrywanie chirurgiczne ale już to kiedyś przerabiałem więc pierdole to i liczę na to ze sama suka wyleci jak jej koleżanka. Pozdrawiam

  2

  0
  Odpowiedz