Zimowa apokalipsa

Nie, to nie będzie kolejny marudny wpis jaka to zima jest zła. Żyjemy w takiej strefie klimatycznej że nie ma chuja, zima być musi, i tak mamy taryfę ulgową bo naszą dupę Golfsztrom grzeje. Wkurwia mnie co innego, mianowicie dlaczego jak się zima zaczyna, to od razu startuje kabaret z cyklu „o kurwa, śnieg!”. Czy samorządy, drogowcy, kolejarze nie wiedzą że jak się zaczyna zima to trzeba się liczyć z możliwością śniegu i mrozu!? Spadło trochę śniegu i na drogach dantejskie sceny, główne drogi w Gdańsku przysypane na 10cm i bielutkie jak jakaś reklamowana srajtaśma, chuj wie jaka. Jak będę się chciał poślizgać to pojadę w nocy na jakiś parking pod supermarketem i tam będę się ślizgał, a nie na głównej drodze! Co roku to się powtarza zima zaskakuje w grudniu, kurwa. Z komunikacją miejską jest jeszcze gorzej. Tramwaje jeżdżą jak chcą, na jednej niewielkiej górce autobus przegubowy nie mógł podjechać i się złamał blokując oba pasy, a kolej dzisiaj poszła na całość. SKM którym jeżdżę spóźnił się tylko 30 min. Pociągi PKP opóźnione o całe godziny bo lód skuł trakcję (dla ciekawskich największe spóźnienie było 17 godzin) uruchamiają parowozy (tak dobrze widzisz, takie na węgiel) żeby dało się jechać. Dziadek mi kiedyś opowiadał że jak była kiedyś taka kurewska zima, nie to co teraz, to wzięli taki wagon do drewna przed lokomotywę, na niego silnik od myśliwca i jedziemy przez największe zaspy. Dziś by pewnie stali w szczerym polu do wiosny aż stopnieje. Zima w swoim jestestwie mi nie przeszkadza, może być zawieja jak na biegunie i -30 (tylko nie mniej bo mi ropa zamarza w wozie, ale jak jest więcej to odpalę zawszę. Czesi umieją robić samochody) tylko niech te chuje za którym się płaci żeby wszystko działało to posprzątali, a nie pierdolą że kataklizm. P.S. Ekolodzy (czyt. ekoterroryści) gdzie do chuja wasze globalne ocieplenie? Na razie jest tylko globalne ocipienie.

19
46

Komentarze do "Zimowa apokalipsa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się co do tego nagłego paraliżu. Śnieg w zimie? No coś takiego! Ale jeśli chodzi o efekt cieplarniany to jest to fakt bezdyskusyjny, co widać po drastycznym spadku pokrywy lodowej na całym świecie. Mniejsza o to czy to zjawisko naturalne czy też przyczyną są ludzie, ale tak jest. A obecna cyrkulacja powietrza na półkuli PN jest dość rzadka.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Dokładnie! Pięknie to ktoś wyraził. Wkurza mnie kretyńska gadka w tv na temat zimy. Co roku Polska zachowuje sie, dajmy na to jak jakiś ciepły w chuj kraj, i co roku ” oooooo matko boska, spadł snieg, jest zima, co my teraz zrobimy?!?!?! aaaaaa” Wielkie zaskoczenie, ja pierdole. Może trzeba w okolicach października list wysyłac do wladz z kraju z informacją o zimie?! ale wtedy Ci idioci mogli by pomyślec ze terroryzuje kraj, no bo jak? zima? tu w polsce? no nie możliwee!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja czytałem gdzieś ostanio, że globalne ocieplenie to efekt… naturalny. Nie przyczinniło sie do tego(a przynajmniej w takiej mierze jak się dziś uważa)emisja CO2. Badania dowiodły że to efekt cykliczny klimatu Ziemi.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A propos pogody, to rozwalają mnie prognozy telewizyjne, a ściślej to pogodynki wszelakiej maści: „najbliższe dni przyniosą nam siarczyste mrozy, od -8 w Suwałkach do -3 w Zielonej Górze”. Kurwa!!! Siarczyste? To co dla nich oznacza -30? A przecież każdej zimy gdzieś tam się u nas zdarza taka temp. Przynajmniej jeden dzień w roku.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. no kurwa! pewnie! przecież jak zima jest to musi być i kurwa ZIMNO! a debile robią sensacje, zamknijcie się jebane cioty w piwnicach i nie wychodźcie do wiosny! IDIOCI!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Eee ty mi lepiej powiedz gdzie te parowozy odpalają?Bo jakoś poza planowym ruchem na linii Poznań-Wolsztyn nigdzie już nie ma infrastruktury….nie mówiąc już o tym że wszystkie parowozy są w rękach PKP Cargo i jakoś nie widzę żeby dawali je w użytkowanie innym spółkom…
  PS-Patent z silnikiem rulez…ale cóż kiedyś kolej to była kolej a nie popierdółka…

  1

  0
  Odpowiedz