Żulernia Atakuje!

Więc tak. Od ok. 2 tyg. na moim zacnym osiedlu grasuje żulernia. Banda meneli robi co wieczór (czasem co 2) wielkie bonanzy na placu zabaw w postaci rzucania butelkami, łamania ławek, rzucaniu kamieniami w auta (co skutkuje techno-alarmem samochodowym przez parę minut) i inne takie rozrywki. Sąsiedzi są nieźle powkurwiani, była policja ale „sprawcy uciekli”, a przecież dwuosobowy patrol policji nie będzie swoim rydwanem szukał żuli o 1 w nocy. Rano po tych ich zabawach na placu dla dzieci, takowe się nie bawią. Nic kurwa dziwnego – potłuczone butelki, ławki w kawałkach, gówna w piaskownicy, śmieci. No po prostu pierdolca można dostać! Ale oczywiście policja była wzywana nieraz. Ok. 800m jechali 30minut, podczas gdy 2km można przebiec w 15-20… Chyba sie umówie z sąsiadem i pójdziemy im wpierdolić bo nie wytrzymam. Nie ma to jak o 23 słyszeć zza okna soczyste „kurrrrwaaa!” i inne okrzyki bojowe. Chujnia, śrut i śrubokręt.

100
67

Komentarze do "Żulernia Atakuje!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zapisujcie wszystkie zgłoszenia, czas reakcji i przy zgłoszeniu od razu notujcie stopień i nazwisko dyżurnego. Gwarantuję, że pomoże : ) W razie dokonania samosądu wraz z sąsiadami będziecie mieli podkład do sądu, opisujący jak wręcz błagaliście o pomoc i chuja dostaliście : ) Pozdrawiam i życzę sukcesów w niszczeniu meneli, którzy mają większe prawa w POlsce niż normalni obywatele.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ale to żadna nowość, policja nie jest od ścigania przestępców, tylko od „chronienia” prawych obywateli przed nimi samymi, żeby sobie krzywdy nie zdobili jadąc bez pasów lub o 10 km za dużo. Tak jest o wiele łatwiej i zapewnia jeszcze dochód.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Uroki życia tam gdzie bloki:P I gdzie straż miejska? Nigdzie, ale jak otworzysz sobie browara w plenerze raz na tydzień, na pewno się znajdą żeby wpierdolić ci mandat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Polecam zainstalowanie na bloku reflektora z czujnikiem ruchu i bezprzewodowej kamery na podczerwień. Koszt niewielki, a zawsze będzie podstawa dla sądu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A to kutasy. Znam Twój ból, nie tylko syf i chujnia pod blokiem ale do tego jeszcze człowiek spokoju w nocy nie ma. Co do policji i SM mam taką radę – dzwońcie ile wlezie. Przyjadą, przegonią typów (w sensie typy uciekną). Typy wrócą – dzwonić ponownie. I ponownie, i ponownie. Wszystko – tak jak radzi kolega wyżej – zapisywać. Ponadto można wystosować pismo do SM i policji o zwiększenie liczby patroli ze względu na wandalizm i notoryczne zakłócanie ciszy nocnej. Samosąd pewnie poskutkuje tym, że wy będziecie mieli przejebane a nie buraki. Policja w tym kraju to żart, zero poczucia misji, tak to jest jak do służby nie idzie się bo się chce być gliną, tylko dlatego że nie ma roboty w kraju. Kiedyś policja dla samej zasady żeby pokazać kto mocniejszy poradziłaby sobie z taką gównarzerią. A teraz im się nawet dupy z radiowozu nie chce wychylić.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wiatrówka i lekko spiłowany śrut-powinno pomóc…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. #6 kozak dobrze wiedziec pozrawiam 🙂

  0

  0
  Odpowiedz