A szukałeś kiedyś hotelu w intrenecie?

Kurwa, ja tylko włączę tv, na każdym kanale od kilku miesięcy ta pierdolona reklama „Czy kiedykolwiek szukałeś hotelu w Internecie?” To jakaś magapralnia brudnych pieniędzy. Miliony wywalone na reklamę. A gdzie tu zysk??? Co na to Urząd Skarbowy?
Chuj mnie strzela oglądając to po raz milion czterysta pięćdziesiąty trzeci.

44
7

Komentarze do "A szukałeś kiedyś hotelu w intrenecie?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Reklama jakiegoś tam banku która zaczyna się tekstem „w holandi przyjął się zwyczaj…” Jest równie irytująca ,

  wiec jak już oglądać tv to canal plus , hbo (bez reklam ) lub tv trwam (he, he)

  8

  2
  Odpowiedz
  1. a ile warstw ma twój papier toaletowy?

   7

   0
   Odpowiedz
 3. Jeżeli już wpadłeś na średnio mądry pomysł oglądania telewizji, to pamiętaj że na pilocie masz taki guziczek z przekreślonym głośnikiem. Postaraj się wyrobić taki odruch: kiedy widzisz na ekranie napis „reklama”, rączka sięga po pilota i naciska tenże przycisk.
  Tak na marginesie… pewna firma produkująca duperelki elektroniczne, między innymi różnego rodzaju kable, wyprodukowała swego czasu kabel pod nazwą HDMI-H2O (możecie poguglać). Kabel ma z jednej strony złącze HDMI, z drugiej strony szybkozłączkę do węża ogrodowego. Niby kretyńskie, prawda? Ale według rosyjskich (bo reszta europy miała trudności żeby się w tym połapać) specjalistów kabel służy do podlewania ogródka gównem z telewizora.

  10

  1
  Odpowiedz
 4. Lubie jak kobieta siada pupą na mój pręt

  8

  3
  Odpowiedz
 5. Mnie najbardziej wkurwia ta o tym leku hłepa srimin i te ich suche śmieszki-żarciki o he he efektach ubocznych. Brak mi słów, co za dno.

  14

  0
  Odpowiedz
 6. Wszystkie instytucje w tym urząd skarbowy,zus są w łapach korpo międzynarodowych którymi władają panowie wasi,więc nikt nie tknie tych którzy ten proceder uprawiają bo panowie wasi sami mają w tym interes bo hajsik się zgadza no i oczywiście was się doprowadzi do zguby niechybnej i przyspieszy się nieco budowe nowego porządku.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Nigdy nie byłem w hotelu.

  8

  2
  Odpowiedz
 8. Jestem handlowcem, sporo jeżdżę i zawsze szukam hotelu sam i zawsze znajduję w jeszcze niższej cenie bez najmniejszego problemu. Także też nie rozumiem jak można zarabiać na takim przedsięwzięciu jak opisuje autor.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. chyba sam sobie odpowiedziales – ceny na szukajce wysokie, znajdowane samemu niskie… kapisz? 🙂

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Słyszałem, że najlepszy hotel robotniczy jest w ŁWF-ie. 3 stówki potrzebujesz

  2

  1
  Odpowiedz
 10. nie wiem. nie oglądam telewizji i współczuje tym, co oglądają.

  3

  1
  Odpowiedz
 11. Nie widziałam tej reklamy.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ostatni raz zerkałem na tv jakieś 7 miesięcy temu, na grach planszowych u znajomych i nie widziałem tej reklamy. Generalnie powiedz mi, po co Ci TV?

  1

  0
  Odpowiedz