Bierzmowanie

Po jakiego chuja zachciało im się bierzmowania w 3. klasie gimnazjum? Czas, który może zaważyć na naszej całej przyszłości trzeba przeplatać z bierzmowaniem. Jestem wierzący, ale nie umiem połapać po chuj mi wszystko wiedzieć. Muszę umieć wszystkie modlitwy, nawet takie, które teraz dopiero poznałem, cały katechizm, jeszcze jakieś wypracowania. Pojebało ich doszczętnie? Chujnia i śrut.

33
56

Komentarze do "Bierzmowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Owszem pojebało ich:D

  2

  0
  Odpowiedz
 3. a no chujnia i to nie mała. ja też do bierzmowania idę ( chociaż jeszcze nic nie wiadomo )

  0

  0
  Odpowiedz
 4. hahahaha, egzamin gimnazjalny zaważy na całej waszej przyszłości, dobre XD

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Ja jebię. Sam nie wiem, jak skomentować. Po prostu nie zrobię tego, a przytoczę anegdotę z dzieciństwa. Otóż gdy przystępowałem do 1 komunii, to miałem straszne schizy, żeby nie pogryżć opłatka, bo siostra zakonna powiedziała, że to tak, jakby pogryźć Chrystusa żywcem. Na szczęście z czasem niektórzy zaczynają myśleć samodzielnie i zastanawiać się nad istotą otaczającego świata, i wyzwalają się z tego całego gówna.

  10

  0
  Odpowiedz
 6. Z całym szacunkiem do Ciebie, ale to nie jest podejście godne dla chrześcijanina

  Piszę to jako ukryty ateista który został wychowany w katolickiej rodzinie, na szczęście już na studiach nikt mnie nie jebie że mam iść do kościoła

  0

  2
  Odpowiedz
 7. Nie widać po tobie, że dorosłeś do 3 klasy gim, a jeśli o to chodzi to:
  1. nauczysz się rzeczy potrzebnych w życiu
  2. Będziesz mógł być chrzestnym
  3. Rozwijasz pamięć 🙂

  0

  5
  Odpowiedz
  1. „Rzeczy potrzebnych w życiu”? Chyba w rzyci…

   0

   0
   Odpowiedz
 8. to masz lajtowo.Ja musiałem nie dosć ,że znać te modlitwy wszystkie to do tego 20 różańców,3 masze opuscić w niedziele na chyba56 jakie były ,do tego 8 majowych,jakieś jebane nieszpory,w święta wielkanocne wszystkie te jebane msze rezurekcyjne ,drogi krzyżowe itp…spowiedzi wszystkie
  Mieliśmy jakieś zjebane indeksy jak na studiach kurwa.Jakieś spotkania z animatorami 32454543654 prób,jakieś egzaminy ogólnie to Ci zjebani księża wbili nam taką shize ,że miałem na to bierzmowanie większego stresa niż na maturze,warunku na studiach,i w ogóle tak to się chyba nie denerwowałem.
  I od pory uzyskania tego całego 3 imienia w kościele nie zawitałem przez tą parodie którą zrobili.Cyrk na kółkach.Zamiast zachęcać młodzież do chodzenia do kościoła to robią wszystko ,żeby młody człowiek wolał isć z kumplami połazic przez godz.
  A na mszy to 80% same powyżej 60lat
  Elo

  2

  0
  Odpowiedz
 9. bo wierzysz w trochę , nie obraź się, ale popierdoloną religię.. ja na przykład mam za złe rodzicom że nie dali mi wyboru ochrzczenia jak miałem chociażby te 16 lat samemu, bo jestem ateistą ale ludzie mówią „no tak ale byłeś chrzczony więc chuj..”

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To nie idź teraz. Pójdź jak będziesz miał 20 lat. Będzie luz 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ej, nie jest tak źle. Animatorzy przepytują z najłatwiejszych formułek. Nie panikuj

  0

  0
  Odpowiedz
 12. kup 5litrowy baniak wina, włoż w koperte 500zł i idź do księdza i po sprawie!
  autor: ks. Andrzej, tel. 070070070

  1

  0
  Odpowiedz
 13. kurwa, ja tam olewałem to bierzmowanie, a i tak dostałem, bo proboszcz potrzebował kasy

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Jedyne co musiałem robić do bierzmowania to iść na jakąś mszę raz w miesiącu i sie spowiadać, żadnych testów, wypracowań, nawet podpisów nie sprawdzali.. A też straszyli 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 15. heh przecież nie ma obowiązku bierzmowania się… Nie pasuje to nie idź

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ani szkoła i wykształcenie nie zaważy na twoim życiu(bo to trzeba kurwa myśleć a nie mieć wiedzę tylko),ani bierzmowanie.Nie chcesz,nie idź,przecież to takie dziecinne proste.Ja nie mam,mam w dupie.A zresztą nie łapię po kiego komu być chrzestnym albo ładować się w bagno zwane małżeństwem,to trzeba być niepełnosprawnym umysłowo.

  3

  0
  Odpowiedz
 17. a ja bierzmowanie miałam przy chrzcie 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 18. nie tylko ty masz tak przesrane ! ja też … wczoraj poszłam na spotkanie o 18 i wróciłam o 21 do domu… pojebane to jak kilo gwoździ ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Ja Ci powiem w ten sposób nie poszedłem do bierzmowania, bo nawyzywałem księdza i katechetkę moją. Powiedziałem wprost ja wierzę ale nikt mnie z tego oprócz Boga rozliczał nie będzie. Bo księża mają się za nie wiadomo kogo. 1/100 z powołania jest. A katechetki? Kurwy awansująca do nauki o religii z posady sprzątaczki po podrzędnym kursie. Ja Ci mówię wierz w swój własny nieprzymuszony sposób. Nikt Ci nie może tego narzucić.

  2

  0
  Odpowiedz
 20. @20: To ty może lepiej nie wierz jak odnosisz się z taką pogardą do katechetek. Słowo „kurwy” nie pasuje do chrześcijanina więc daruj sobie tą wiarę wygodną dla ciebie ( bo nic nie wymagającą). Mówię to jako niewierzący ty obłudny cwelu.

  0

  3
  Odpowiedz
 21. @21 Niewierzący a jednak poczuł się ugodzony w pseudo-chrześcijańskie sumienie. Sam jesteś obłudnym cwelem, obłudny cwelu!

  4

  0
  Odpowiedz
 22. Prawda kurwa wkurwia mnie to nie dość że od chuja nauki jest w 3 klasie Gimnazjum to i kurwa jeszcze do kościoła cały rok trzeba nakurwiać i te jebane podpisy kurwa zbierać.

  2

  0
  Odpowiedz