Bluzgające buractwo

Są w moim życiu większe chujnie, ale ta się mi ostatnio szczególnie rzuciła w uszy. Mianowicie wszechobecne, bezsensowne bluzgi. Nie zrozumcie mnie źle, sam czasem bluzgam nie jestem jakiś ę, ą, bułkę przez bibułkę. Ale podam przykład z soboty. Idę sobie do centrum na browar ustawiony z kumplami, mijam w parku ławkę gdzie siedzi z 4 pozornie normalnych nastolatków (normalnych w sensie nie wyglądających na patologię) rozmawiają o jakiejś dziewczynie. Słyszałem może z 7-8 sekund ich rozmowy, a tam tylko kurwa, kurwa, chuj, pizda, ja pierdolę. 5 minut drogi dalej mijam kobietę, dziecko jej płacze a ta do dziecka (na oko 4 letniego): „weź w końcu cicho bądź, kurwa!”. Do dziecka! A też na patolkę nie wyglądała. Wczoraj oglądam finał Euro i wiadomo, pootwierane balkony bo gorąco jak w Afryce i słyszę jak 30 letni sąsiad ogląda mecz z matką: „Mama, patrz jak jebnął”, „Ale spierdolił to, no kutas jebany, widziałaś mama?”. I tak cały mecz. To tylko 2 dni z życia, ale ogólnie zauważyłem ostatnio jakieś totalne językowe schamienie w narodzie. Wkurwia mnie to, kilka lat mieszkałem za granicą i to na prawdę nie jest wszędzie tak jak u nas. Chujnia i śrut, cofamy się w rozwoju.

61
55

Komentarze do "Bluzgające buractwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. niestety prawda. i co się wstyd przyznać ; człowiek często sam tak ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. oczywiście, że się cofamy w rozwoju, co możemy zrobić jeszcze?? zbudować wyższy budynek, znaleść lepsze źródło energii, no i jeszcze pozabijać sie nawzajem, bo jakotako w rozwoju to nie widzę jakiś szerokich perspektyw… a tak na zakończenie to zmierzany na dno i to szybko, heh…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ostatnie 2 zdania: podziękuj rządzącym.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. inteligencja z polski już dawno spierdoliła

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chamstwo się szerzy i to jest fakt. Kiedyś ludzie potrafili przeklinać. Przekleństwo było obelgą lub miało coś zaakcentować. Teraz kurwy i chuje to są przecinki. A ten palant co tak z matką rozmawia, to inaczej nazwać jak patologią nie sposób. Przynajmniej ja – z szacunku – nigdy bym do matki w ten sposób nie powiedział. O babie co kurwuje do dziecka, szkoda gadać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 co ty pierdolisz? doprawdy?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A ty zostałeś ciulu z pod 4-ki???? W tym jednym debilnym zdaniu zrobiłeś
  trzy błędy półgłówku.

  0

  0
  Odpowiedz