Bóg

Nieważne pod jakim imieniem się ukrywa, nieważne jakie cechy mu przypisujecie. Dla mnie na zawsze pozostanie psychopatą. Zabrał mi kolegę (przegrał z rakiem w wieku 20 lat), „obdarzył” nieuleczalną chorobą, przez niego cierpi moja koleżanka, której zginął narzeczony. Kiedyś boże spotkamy się, kiedyś wyjdziesz zza chmur i wtedy cię dopadnę. I przegrasz. dziękuję za bystry umysł. Dzięki niemu udowodnię twoją hipokryzję. Myślisz , że jesteś wielki, stanę się większy od ciebie. Przysięgam

31
41

Komentarze do "Bóg"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie spinaj się tak, Boga nie ma. Są bogowie.
  No i ewolucja.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Prawda jest sroga, kopnij w dupę boga 😉

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Widać że już owladnął Tobą szatan. Mimo że może go nie ”wyznajesz” ale kiedy zwątpi się w moc Boga wtedy szatan opętuje Twoją duszę. Pisząc te słowa to tak jakbyś przywoływał szatana i podpisał pakt nienawiścią, na swoją dusze…

  0

  4
  Odpowiedz
 5. Nie ma boga, jest MOTÓR!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Nie ma to jak bezsilność kierowana w powietrze.
  Boga nie ma.
  Koniec

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Bóg jest, był i będzie, a my jesteśmy Jego dziełem, a dzieło zawsze podlega Stwórcy

  0

  5
  Odpowiedz
 8. Doprawdy, zmiękniesz, gdy ujrzysz Jego Makaronową Doskonałość.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Boga niet 🙂 Boga nie ma gdyby był to by się tak na świecie nie działo.Porządni ludzie cierpią i odchodzą,pogrążając rodzinę w rozpaczy a pijaki i typy z pod ciemnej gwiazdy które maltretują żony ,dzieci są bezkarni.

  6

  0
  Odpowiedz
 10. Dajcie namiar na waszego dilera pleasee.
  ……

  0

  0
  Odpowiedz
 11. zgadzam się, wiem co czujesz i chyba każdy wie, bo każdy stracił kogoś bliskiego w taki czy inny sposób. Ale to prawda – Boga nie ma a Jezus był tylko wygadanym cieślą. I w dupie mam pismo święte – sen szaleńców spisany (chuj wie czy nawet poprawnie). Wszystkie religie mam w dupie, powstały tylko po to żeby manipulować plebsem i rzucać na tacę ze strachu przed pójściem do piekła (którego też nie ma). Po śmierci nie ma nic, wiem to. Mogę Ci jedynie napisać że Twój kolega przynajmniej nie czuje bólu, nic go nie obchodzi, jemu jest lepiej. Śmierć kogoś to jedynie największe cierpienie bliskich zmarłego. Jego największym cierpieniem było życie. Tak bywa, szkoda go i współczuję Wam.

  6

  0
  Odpowiedz
 12. Mam w dupie boga/bogów. A jeżeli istnieją to bardzo bym chciał żeby mnie zobaczył takiego jak mnie stworzył, czyli z cholesterolem, z pornosem w ręce śliniącego się na widok cizi w krótkiej spódniczce z dużym biustem. Bardzo mi przykro z twojego powodu, kolego. Łącze się z tobą w bólu… bo nie jest fajnie jak ktoś cierpi.

  5

  0
  Odpowiedz
 13. Nie jestem katolikiem ani nie należę do żadnej religii ani sekty ale jednak wiem że istnieje to coś co KK określa mianem „Boga”, tylko że nie jest to dziadek w chmurach z długą brodą który patrzy z góry i gra w ziemską strategię. Taki obraz Boga został stworzony przez grupę żydów kilka tysięcy lat temu i na tamten czas sprawdzał sie wyśmienicie do manipulacji pastuchami ale zapewne gdyby ta grupa żydów która to wtedy wymyśliła, gdyby widziała że w XXI wieku ludzie wciąż wierzą w ich bajkę to by się na ziemi skręcali ze śmiechu.
  Pomimo wszystko tzw. „Bóg” istnieje ale jest to pewna energia która tworzy wszechświaty ale nie ingeruje w nic więcej. Dalej już są tylko żywioły i ewolucja która wcale „Bogu” nie przeczy. Zresztą zobaczycie po śmierci.

  4

  0
  Odpowiedz
 14. Równie dobrze mógłbyś gadać do obrazu. Każdy jest, a przynajmniej powinien być swoim włąsnym bogiem. Uświadom to sobie sobie. Q.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. A ja wierzę że Bóg jest.Wiara nadaje człowiekowi sens życia.Nie da się stale być materialistą,mysleć tylko o ziemskich przyjemnościach.Jestem młody,wiem że już mało kto w tym wieku wierzy.Ja nie jestem jakimś dewotem czy co w dodatku mam wiele wad:).Miałem i mam tez nieraz chwile zwątpienia,jesli chodzi o Boga.Ale nieraz dopada mnie przygnębienie,bezsens,przestają mnie cieszyć rzeczy,pieniadze,myslę że to jest bezsensu wszystko.Kiedy jest pustka i brak przyjaciół pozostaje tylko Bóg.Ja nie wierzę w księży ani kościół,to jest mafia która żeruje na naiwności starszych ludzi aby wyciągnąć od nich pieniądze.Wbrew temu co mówią księża to nie są oni jego wysłannikami.Nie odmawiam tez bezmyslnie pacierzy,to jest głupota,klepanie jakiejś staroświeckiej formułki.Modlę się zawsze własnymi słowami oraz dziękuję Bogu.A do autora tematu to współczuję Ci ,smutne jest to że w młodym wieku niektórzy ludzie odchodzą,pogrążając innych w żałobie.

  1

  2
  Odpowiedz
 16. @14 Wiara może nadaje sens Tobie. A bez niej jesteś bez sensu 🙂

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Rozumiem twoją frustrację, ale musisz pamiętać że Bóg to nie człowiek to nie jakiś prześmiewca który kpi z ludzi więc nie mów że go dopadniesz bo to nie jest żaden szary człowiek. Bóg jest Bogiem, władcą i ma we wszystkim swój ukryty cel czy nam sie to podoba czy nie trzeba się godzić z jego wolą. Może twój przyjaciel dozna wspaniałej łaski po śmierci za jego cierpienia za życia.. Dla ciebie to ból wiadomo, ale on odczuł bez wątpienia ulge i z pewnością teraz jest w wiecznej Boskiej ekstazie. Takie jest życie ale śmierć jest tylko bolesna dla bliskich, dla samego umierającego jest wybawieniem musisz o tym pamiętać. Przemyśl to.

  0

  7
  Odpowiedz
 18. zlamana stopa/kostka w jebanej Anglii

  0

  0
  Odpowiedz