Boję się, bo bardzo mi zależy

Jestem po rozwodzie, mam 30 lat, poznałem dziewczynę, też po rozwodzie, w moim wieku, oboje nie mamy dzieci. Na początku wydawała się nudna, nawet jej to powiedziałem 😀 Po paru spotkaniach coś się zmieniło. Poczułem, że ja lubię. Czuję gdzieś głęboko w sercu, że to coś więcej. Między nami nie jest pewnie. Walczę o nią, nie wiem co czuje, chyba nie otworzyła się jeszcze. Kurwa! Naprawdę boje się, że mi powie dziś wieczorem na gg, że to nie to. Jestem sobą kiedy jestem z nią, nie ukrywam mojego charakteru. Mówię prawdę. Dżijzys było by wspaniale gdyby czuła do mnie coś więcej niż do kolegi. Wczoraj byliśmy na łyżwach i było zajebiście kiedy mogłem się do niej przytulić i złapać za rękę. Później herbata u niej w domu jakaś sztywna. Nie wiem czemu nie zaciągnąłem ją do pokoju, nie zrobiłem kurwa nastroju, a nie k**wa kuchnia i to jeb**ne światło. Coś mnie tąpło pod koniec, kiedy się tak ślicznie uśmiechała pod koniec, poczułem, że się cieszy, że się ze mną widzi. Ja miałem to samo. Trzymajcie kciuki, jestem naprawdę pozytywnie zakręcony. To jest dziewczyna dla mnie, wiem to!!

58
69

Komentarze do "Boję się, bo bardzo mi zależy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzymam kciuki dajesz!!! 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Powodzenia chłopie!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwa, tylko po co to piszesz, to portal dla sfrustrowanych ludzi bez perspektyw, a nie dla szczęśliwych zakochanych.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. naprawdę masz 30 lat, a może 13?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ziomek ty się nie wpierdol w następne gówno!!! Lepiej uważaj, żebyś nie wpadł z deszczu pod rynnę. Mały flircik – ok, ruchanko bez zobowiązań – jak najbardziej, ale nigdy do chuja pana przenigdy ślub!!! Małżeństwo jest dla frajerów, którzy boją się samotnej starości.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Stary, powiedz jej, co czujesz… że zależy Ci na tym, aby to było coś więcej, że nie chcesz być tylko jej kolegą. Trochę zjebałeś mówiąc jej, że jest nudna – kobitki lubią filozofować i mogło ją to też przestraszyć i wymyśla, że nawet jeśli ona chcę być razem, to Ty nie chcesz, bo takie teksty zarzucasz i się boi itd. itd. – sam wiesz jakie one są. 🙂 Trzymam kciuki, oby się udało. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. „na gg ci piszę jak wiele dla mnie znaczysz, a potem smsem próbuję wytłumaczyć. chcę chodzić za rękę z tobą, czuję tą miłość głęboko pod wątrobą (…)”

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 30 lat, a slownictwo ala gimbaza.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Najebcie się razem Alkiem i po rozmawiajcie szczerze. Będzie dobrze! 3mam kciuki!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @7 hahaha racja!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie ta to inna lasek jest kilka miliardów na świecie do wyboru do koloru. Teraz wydaje Ci się fajna bo dostałeś w dupę strzała amora ale jak zawsze przejdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. no i gdzie tu chujnia, drogi panie?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Autor: dzięki za trzymanie kciuków, jest ok, idziemy do przodu :D:D:D Jest zajebiście!! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Wykorzystaj to chłopie,okazja sie może nie powtórzyć.W Twoim wieku znalezienie wolnej,niedzieciatej ,niepojebanej kobiety graniczy z cudem…Wiem co mówię bo mam mniej od Ciebie lat,a już skończyły się wolne,bezdzietne kobiety:( Trzymam kciuki za Ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Pierdolamento. Zjedź na ręcznym – przestań pościć.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Mam nadzieję,że zamoczysz,ale proszę Cię,jak twój związek nie daj boże się rozpierdoli to nie dodawaj swej miłosnej chujni,bo rzygam takimi nudnymi wpisami.Masz 5/5 i ruchaj,pal gumę.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. jak to sie chujnia zmienia w antychujnie. powodzenia 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 19. powodzenia! 😉 nie przejmuj się hejtusami

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Gdybyś zarabiał 17 tyś netto tak, jak ja, to byś miał pełno lasek i lachociągów tak, jak ja.

  0

  0
  Odpowiedz