Bramki A4

Na kilka dni przed rozpoczęciem Euro 2012 zostały otwarte a raczej zamknięte przed maskami kierowców bramki na A4 i zaczęło się pobieranie opłat. Na dogranie całości zarząd autostrady miał co najmniej 10 lat a tu się okazuje że nie ma pasów dla pogotowia, straży itp i służby ratownicze muszą pobierać bilety i tracą czas który może zadecydować o czyimś życiu lub śmierci. najbardziej w tym boli mnie to, że w tym momencie komuś z Niemiec czy innego kraju na zachód od Odry ciężko jest nazwać Polskę cywilizowanym krajem taaaak a także narodem, bo ludzie powinni wziąć sprawy w swoje ręce jak takie coś się dzieje. nie rozumiem tego jak można oddać do użytku bramki na autostradzie bez uprzedniego „odbioru” przez służby ratownicze. czy w innych krajach tak się to nie odbywa, że najpierw przyjeżdża ekipa z pogotowia i sprawdza czy wszystko spełnia ich wymagania, następnie straż pożarna itp, wydaje mi się że tak powinno być…Chciałoby się widzieć w telewizji odpowiedzialnych za to z czerwonymi mordami ze wstydu i tłumaczącymi się za całe zamieszania ale nie w tym kraju, niestety…

38
43

Komentarze do "Bramki A4"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W innych krajach mają wjazd z boku autostrady i jest on tylko dla służb, co kilkadziesiąt km, tak, żeby jak najszybciej dojechać.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. świat istnieje po to żeby cię wkurwić

  0

  0
  Odpowiedz
 4. te bramki na A4 to nie jest smieszne, syn mojego przyjaciela zmarł przez zatrzymanie karetki na bramkach a to nie ta ostatnia sprawa tylko sprzed kilku lat !!! może kiedys jakiegoś rozjebanego w wypadku decydenta też chuje nie puszczą to sie w końcu coś zmieni….

  0

  0
  Odpowiedz