Chujnia!!

Spałam z chłopakiem, który ma dziewczynę. Potem żeby się lepiej poczuć powiedziałam jednej z wieśniar z mojej klasy, że znam tą jego dziewczynę i że mi jej żal. Po czym ona po 3 miesiącach dowiedziała się wszystkiego i chce mnie rozjebać. Nie mam pojęcia jak mam się z tego wygrzebać, cała moja wiejska miejscowość już o tym grzmi! ja pierdolę!

63
106

Komentarze do "Chujnia!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Było się puszczać?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A zapewne winy chłopaka swojego w tym nie widzi… Albo jej coś powiedział a ona „zakochana” i mu wierzy. Przepraszam, ale jestem zdania, że to że baba daje NIE ZNACZY ŻE FACET MUSI SIĘ NA TO GODZIĆ! To jego wybór. I moim zdaniem w większości jego wina.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. nie rucha się ludzi zajętych, bo to tobie moze przysporzyć sporej chujni a tego należy się wystrzegać. jeśli facet ma kobiete to ty jesteś szmatą ruchając się z nim. inna sprawa, gdyby z nią zerwał ale tego nie zrobił. chujowo postąpiłaś, niemoralnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tak to jest,jak się chce pomimo wszystko.Trzeba było sobie znależć jakiegoś wolnego.A tamten też taki święty nie jest.Powiedz tamtej,że na siłę go nie ciągnęłaś,chyba,że było inaczej.Maniek

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No tak…kobieta wystawia dupę ale to jednak wina faceta że w nią załadował…wina leży tu po obu stronach ale jednak uważam że autorka postu to zwykła kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Urok wiejskich klimatów.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Przeprowadź się do miasta

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wina leży po obu stronach: jedna i druga zapomniała o mózgu. Kurwa, jak tak można? Nie ogarniam! Chociaż sam tak zostałem wychujany… :/

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zgadzam się z 2 komentarzem 😀
  byłem w takiej sytuacji i powiedziałem w twarz: nie, sory, nie w tych okolicznościach.
  A wiecie jakie zajebiste uczucie odmówić kobiecie ostatniej rzeczy, którą kobieta może zaproponować ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 11. pierwsze zdanie i już mi cie żal…po jaką cholerę spałas „z chłopakiem, który ma dziewczynę”..?! bo jakos wierzyć mi sie nie chce ze o tym małym szczególe nie widziałas….;/

  0

  0
  Odpowiedz
 12. do 11 – pierwsze zdanie jak pierwsze :), lepsze jest drugie: „Potem żeby się lepiej poczuć powiedziałam jednej z wieśniar z mojej klasy …” – ile trzeba mieć mózgu w mózgu, żeby tak postąpić ;))))))

  0

  0
  Odpowiedz
 13. hahahahahahahahahah !!! dobrze ci tak

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jak się daje dupy to się o tym nikomu nie mówi.Jest zasada jak wie dwie osoby to wiedzą wszyscy.Będziesz na przyszłość miała nauczkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. daj dupy calej wsi to beda cicho

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Przespałaś się z nim, trudno Twój (i jego) problem, ludzie robią gorsze rzeczy, nie ma co moralizować, nikt nie jest święty. Ale po jaki chuj mówiłaś o tym, jak sama określiłaś „wieśniarze”? Takie rzeczy trzeba ukrywać, nawet jeśli chodzi o przyjaciół. Nie wiesz, że ludzie są podli i uwielbiają roznosić plotki (zwłaszcza na wsi). To teraz będziesz wiedziała. Póki co uważaj na siebie i potrenuj przynajmniej jakąś samoobronę czy coś. Nie zaszkodzi, a może Ci się przydać (niestety).

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ja pierdole co ja patrze…. Takiej wyjebanej dziewczyny już mądry nie zechce.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. hahaha żal nie chujnia, dziewczyny to teraz takie pustaki hahahaha, dobrze że jestem chłopakiem

  0

  0
  Odpowiedz