Emocjonalny związek z maszyną (moją kochanką na dwóch kołach)!

Witam was! Tekst ten będzie dotyczył mojej pasji związanej z motocyklami ale również związanego z tym problemu – reakcji partnerki na „związek”/relację mężczyzna -> jego motocykl. Żenują mnie stwierdzenia niektórych „damulek”, które wybierają „niegrzecznych chłopców” na motocyklach aby potem usilnie walczyć z ich pasją i stłamsić ją stwierdzeniem: Albo ja albo motocykl! Tym zabawniejsze jest w przypadku takiego zdania wypowiedzenie – związek opiera się na kompromisach. Drodzy motocykliści i motocyklistki – to nie jest kompromis! „Albo robisz tak jak ja chce albo nie bawimy się wcale” – to nie jest kompromis. Dziwi mnie to, iż tyle kobiet szczyczących się przecież tym, że dojrzewają całe 3 lata wcześniej od nas próbuje zmienić partnera z pobudek albo egoistycznych (zmienię go tak, aby mi było z nim żyć jak najwygodniej) albo nie wiem. Nie wiem jak można tłumaczyć tłamszenie pasji u swojego partnera za wszelką cenę i za jedyny argument podając – BO JA TAK CHCĘ! Nie życzę, aby ktokolwiek z was usłyszał te słowa, wierząc że żyje z „odpowiednią” osobą. Takie ultimatum jedynie wskaże, że ta osobą nie jest tą jedyną i wyjątkową. Ja osobiście jestem jak najbardziej skłonny do kompromisu, ale ultimatum? O nie. Nie oddam swojej największej pasji dla widzi misie mojej ew. partnerki; która po podporządkowaniu mnie może się mną znudzić i rzucić. I zostaję bez partnerki i motocykla. Szerokości!

94
80

Komentarze do "Emocjonalny związek z maszyną (moją kochanką na dwóch kołach)!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. czyli albo kobieta albo motór w tym przypadku się sprawdza.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dlatego lewa w góre i oby do sezonu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Żadna kobieta nie da takiej wolności. Wybór jest prosty.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Moja kobieta powiedziała, motocykl albo ja. Wiecie co ? Czasami za nią tęsknię. LwG

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Może jeździsz jak idiota i zwyczajnie się o ciebie boi??

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Sezon srezon, ja jeżdżę w mieście cały rok. Szczególnie teraz, gdy temperatura oscyluje w okolicach 5 – 10C. pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 8. słuchaj, nie jeżdżę motocyklem, ale jestem facetem i zapewniam cię, że 80% kobiet czy dziewczyn wypowiadających się (które jeszcze nie widziały tego komentarza) cię tutaj zniszczy. ja osobiście – jako facet – cię rozumiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jak bym miał postawione takie ultimatum oczywiście mój wybór byłby jeden-moja kochana R6!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. tak jest panie, motór a kobieta przy okazji okazji, a nie na odwrót.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja tam swoją przekonałem wspólnymi podróżami. Jak masz sporta to zamień na np. Yamahe fjr 1300. Zabierz kobite raz, drugi jako plecaczek w fajne miejsce to od razu innego zdania do moto nabierze. Nawet jak się dziecka doczekasz to jakąś trajkę możesz zmontować (niekoniecznie z yamahy :D) Pozdro i LWG!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. masz rację.pogoń głupią cipę.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Proste. Zawsze wybieraj to, co nie każe wybierać.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. każde osobne warianty-nie łączyć jedne z drugim.
  1)Mówisz, piszesz kompromis,a co byś takigo zapropnował?Jest coś godnego do zaproponowania?
  2) Postaw się w sytuacji odwotnej,gdy to ona ma jakąś swoją pasje i Ty tak mówisz,albo coś co nie lubisz,a ona uwielbia itd-jak reagujesz?
  3)Co jest dla Ciebie ważne?Twoje piorytety jakie są?Napisz na swojej kartce-mozesz tutaj się podzielić z nami i co Ci wychodzi?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. od razu przyszedł mi do głowy fragment filmu pezyrodniczego: ‚samica wybrała samca, ktory wygrał walkę z pozostałymi samcami i po odbytej kopulacji nie pozwala mu już walczyć, aby w niej nie poległ i mógł zapewnić młodemu opiekę’

  0

  0
  Odpowiedz
 16. a mnie to pierdoli, świat ma gorsze problemy fryndzlu/ maślan

  0

  0
  Odpowiedz
 17. zamiast motocyklu mozesz wstawic dowolna pasje wniosek ten sam

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jak można zabronić mężczyźnie realizować jego pasje? Ja sama chętnie bym z nim pojeździła 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 19. 13 dobrze mowisz. A wiecie o co chodzi tym glopim tempym malolatom z tym lizankiem za chuja nie zgadniecie. Oni to robia bo w domu przy starych sie wstydza to 1 ale ale, jest cos jeszcze impotencja taki pedalek woli mizianko niz jebanko gadalem z dziewczynami o sprawach intymnych itd. Laska ma tak jak mowi 13. Ale taka ciota jebana nie wie co sie robi bo mu nie stoi i ma w dodatku malego jak ozeszek. Wiec jak ja widze cos takiego ciesze sie o dziekuje matce naturze iz pomimo nie mam kobiety mam co sobie zwalic. Wy tez jesli widzicie cos takiego wysmiejcie sie.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @13: za dużo gdybania! Motor to nie pasja innymi kobietami czy zabawy z bronia! Babsko chce i już! Olej ją! Dziś chce abyś zostawił pasje, a jutro kolegów czy prace! Ale akceptacja motoru albo zmiana partnera! Pozdro! I szerokości 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Pierdol tępe kurwy.One są durne w chuj i ich zdanie to powinno znaczyć mniej niż gówno.Pasja,to się liczy,jakakolwiek by ona nie była,i przyjaciele,czyli faceci.Baby to się tak naprawdę nadają jako miski na spermę,a i to nie zawsze.Smutne ale prawdziwe.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Rżnij ją w zimie, w lecie będziesz jeździć. I tak na zmianę, zawsze na późną jesień powraca i tak od sześciu lat. Da się.
  Lewa w górze.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Poznaj motocyklistkę. Coraz ich więcej. Proste 🙂 pozdrawiam – motórzystka 🙂

  0

  0
  Odpowiedz