Internetowe znajomości

Kiedyś poznałem młodego ziomka w internecie, który mówił, że ma chujowe życie, że śmiali się z niego, że jest grupy itd. Któregoś dnia również postanowiłem się otworzyć przed nim i również powiedzieć mu o swoich problemach i radościach, ponieważ myślałem, że to prawdziwy ziomek, a ten kutas zrobił screeny tych wiadomości i potem pokazał mojej dziewczynie, nawet nie wiecie jaką miałem megalipę później… Człowiek jest głupi całe życie, nigdy nie ufajcie internetowym znajomością, bo tak naprawdę nie wiecie z kim macie do czynienia, z jaką dwulicową szują…

59
11

Komentarze do "Internetowe znajomości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też kiedyś poznałem świetną dziewczynę, znaliśmy się bardzo długo, mówiliśmy sobie o wszystkim. Znajomość była internetowa, ale wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć, i wiecie co? Poznała chłopaka w realu i kontakt się urwał, tak prostu… Czy to w necie czy realu chyba nikomu nie można ufać

  13

  1
  Odpowiedz
  1. Bo to zła kobieta byla

   8

   2
   Odpowiedz
   1. Gościu, każdy z nas zrobił kiedyś ten sam błąd, zbłaźnił się i pamięta. Nie powtarzaj tego ale też nie rozpaczaj jak pizduś. masz nauczkę. Mesio też kiedyś zwierzał się, że w przedszkolu zjadał własne gile i mówili że śmierdzi. Stąd teraz jest mesiem i zarabia 17 tysi. I to netto, proszę ja ciebie…. I Błagam „znajomościom” „znajomością” to możesz zabłysnąć, buracko to wygląda, ziomek…

    5

    2
    Odpowiedz
  2. Bo to zła kobieta była.

   3

   2
   Odpowiedz
   1. Bo to zła kobieta była.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. I byś, kurwa, ręki teraz nie miał.

   5

   0
   Odpowiedz
 3. Ha ha ale nub

  0

  6
  Odpowiedz
  1. A imię jego czterdzieści i cztery!!

   2

   1
   Odpowiedz
 4. Że jest „grupy”? Co grupy? Ufać znajomością się nie da, bo jak można wziąć znajomość i za pomocą tej znajomości ufać?

  7

  2
  Odpowiedz
 5. Masz rację, wyuczoną przez doświadczenie. Opowiedz co się stało pomiędzy tobą a twoją dziewczyną. P.S. „internetowym znajomościom” a nie „internetowym znajomością”.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Niby znasz zasady interpunkcji, a to ważne, a sadzisz błąd, dość ostatnio popularny, stosując narzędnik liczby pojedynczej danego słowa w miejsce celownika liczby mnogiej powyższego. A poza tym… żadna to chujnia – człowiek to świnia. Wiem to po sobie.

  8

  2
  Odpowiedz
 7. Dlatego panowie wasi spełnią wasze prośby i w nowym porządku zlikwidują internet a tym samym skończy się cyrk z internetowymi znajomościami i związkami i w ten sposób nikt nie będzie gwałcił małych dzieci(zwłaszcza ci w czarnych sukieneczkach),ani nie wpadnie w szał,rozpacz,furie i nie powie poraz kolejny że nie wierzy w ludzi,i wszyscy będą szczęśliwe,morale będą wysokie i normy wysokie podczas zapierdolu od 4 rano do 22 a w czasi8e świąt od północy do północy(od 24.00 do 24.00).

  0

  4
  Odpowiedz
 8. Potop- swastyki moc

  2

  1
  Odpowiedz
 9. To zrób screena jego żali i gdzieś udostępnij jego otoczeniu. Oko za oko

  3

  0
  Odpowiedz
 10. ,,żują liście koki i jeżdżą na osłach” fajny jesteś :]

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Znajomościom kurwa , ZNAJOMOŚCIOM, a nie”znajomością”.Tak mnie to wkurwia,że mi się nawet tłumaczyć nie chce…Wpisz sobie sam, gdzieś w google, o odmianie rzeczowników w liczbie mnogiej,ze szczególnym uwzględnieniem celownika.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. popieram, też mnie to wkurwia do białości!

   1

   0
   Odpowiedz